Dior

Ár:   1858000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. november 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-virágos-pézsma

Fejjegy: grapefruit, mandarin

Szívjegy: ibolya. bazsalikom, menta

Alapjegy: vetiver, bőr

Dior Aqua Fahrenheit fújósok
Ár: 2200 Ft, 3800 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 2X5 vagy 1x10 ml fújós kiadó belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

Lapo

2019. március 23.

Semmi extra.. ellenben az alap Fahrenheit, véleményem szerint legkönnyebben hordható nyári, grapefruit-os, vizes változata.. egész sok esetben tud az alap illat disszonáns lenni és talán ezért is nyúlok legtöbbször az Aqua változat után az összes Fahrenheit közül, főleg ebben a szép időben.. egy fajta biztonság illat.. végtelenül kellemes, friss és minőségi citrusos finomság, a nyári illatok között határozott jelenléttel és tartóssággal.
Nagyon szeretem..egy napsütéses délutánon tökéletes kiegészítője lehet egy farmer, fehér piquet póló vagy ing párosnak szinte bárkin, kortól függetlenül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

AdamFragFanatic

2016. március 3.

Nagyon hasonlít az alapillathoz, de sokkal frissebb. Nem citrusos inkább acquás jellegű. Jó illat semmi kétség nem fér hozzá de én egy picit idősebb férfin tudnám elképzelni. Tartóssága közepes. Nyárra jó választás lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Málni

2015. január 9.

Nekem ez az illat megint semmi extra, valóban olyan mint amit a neve is ígér, az eredeti Fahrenheit vizes változata egy kis citrommal kiegészítve. Az elején mintha Dior homme sport és Fahrenheit keveredne egymással, citrusos, de 1 óra múlva már a Fahrenheit lájtos-nyári változata marad meg a bőrön. Aki szereti a simát, de túl sok neki melegebb időben, annak ez majd biztosan megfelel:)
Papíron nagyon intenzív marad órák múlva is.
update: úgy éreztem kezdtem megkedvelni, gondolkodtam is a megvásárlásán, de végül elég uborkásnak találtam, szval felejtős a drága, maradok az absolute-nál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

Papíron nagyon intenzív marad órák múlva is.

Laci

2012. november 8.

A Christian Dior illatok engem már nagyon régóta lenyűgöznek, így kíváncsian próbáltam ki a legendássá vált férfiasság esszenciája, rövidebb nevén Fahrenheit melegebb időben is viselhető, vizes változatát. Be kell vallanom, nem sok jóra számítottam, mert mikor meghallom, hogy Aqua, egyből egy sportos, édes, könnyen elillanó nyári citruskoktélra számítok, melybe zéró egyéniség szorult. Nos, amint ez a csillagokból is kitűnik, erre alaposan rácáfolt ez a drááágasááág (sajnos szó szerint), mivel személyében az egyik legfinomabb, legelegánsabb illattal sikerült megismerkednem, amit valaha is szagoltam. Fejillata harsány, a grapefruit csak úgy berobban, citrusos, mi az hogy! Itt kissé aggódtam, hogy micsoda habkönnyű limonádé illat fog mindjárt kikerekedni belőle, de aztán a földről kellett felszednem az államat. Mit ki nem tudott hozni ez a francia zseni ebből a pár illatjegyből. Hamar megjelenik a csodálatos ibolya, megcirógatni romantikus énünket, de aztán egy huszárvágással már a porondon is van a bazsalikom vibráló fűszerességével és egy leheletnyi frissítő menta. Ezt támogatja meg erőteljesen egy arisztokratikus bőr jegy és végül a földes, fás vetiver teszi rá a koronát erre a remekbe szabott illatra. Végre egy olyan mediterrán, férfias illat, mely szuper tartós, valamint érett, intelligens, magabiztos és megnyerő kisugárzást ad viselőjének. Aki teheti, próbálja ki. Nagyon ajánlom komolyabb férfiaknak, ajándéknak is csodálatos. Öltönyhöz, nyakkendőhöz, üzleti tárgyalásra az egyik legjobb választás. A hétköznapokon is remekül megállja a helyét, mivel nem egy nehéz, orientális illat. Randevúra Fahrenheit Absolute-ot válasszunk, az még megér egy misét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 8.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.