Dior

Ár:   17 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. november 13.

Ár:   17 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A Dior sminkművészek titkos fegyvere, amely azonnali ragyogást ad a megjelenéshez, a természetes egészséges megjelenéstől az intenzív ragyogásig.

Ár: 13000.- , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás után / postán maradóval küldöm📦(915.-)

florcsiii

2020. november 27.

Eddig egyik színösszeállítás se tetszett nekem, ezért sosem érdekelt ez a paletta. Amikor megláttam a legújabb, Rose Gold verziót, akkor azért megdobbant a szívem. Nézegettem-nézegettem, de mivel sehol nem találtam, ezért fel is adtam a dolgot. Erre megláttam bigdaybeauty kommentjét és rögtön meg is tudtam tőle, hogy a Mammutban a Douglas-ben van ez a változat (innen is köszönöm még1x :)). Nem is tudtam, hogy van Dior Backstage bármelyik Douglas üzletben, kb. 2-3 üzletbe szoktam járni, azokban nincs. Maga a paletta gyönyörű, minden színe nagyon jó! Nekem is kiesett az egyik szín a 2. nap, de pillanatragasztóval 1 perc alatt visszatettem, az a nagy szerencse, hogy az ölembe esett és nem a földre. Maga a csomagolás, kicsit olcsó műanyag, még tükör sincs benne, meg ki is esik az egyik szín. :D Túlteszem magam rajta, mert a belső telitalálat! A 4 szín közül nekem a 2 nagy kedvencem a Rose és a Pink Gold árnyalatok, a Rose az egy visszafogottabb rózsaszínes-ezüstös árnyalat, a Pink Gold egy erősebb rózsaszín liláskékes és ezüst csillámokkal. A másik két árnyalat is nagyon jó egyébként. Temptalia swatchait én nem ajánlom, nem adja át a színeket egyáltalán, élőben 20x szebb a paletta. Tartósságra nagyon jó, nap végén is látom magamon, a belseje igazi luxus, a csomagolás olcsó, de nem tudok 5 csillagnál kevesebbet adni, mert a színek gyönyörűek és manapság, mikor kb. 150-féle highlighter létezik, még egyediek is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

schnau.adelle

2020. november 15.

Hatalmas kedvencek nálam ezek az arc paletták!
Én birtoklom a 001, 002 és 003 -as kiadást belőlük :)
Nagyon különleges, luxi érzés ezeket viselni.
Tartós és intenzív, nem kell belőlük sokat tenni!
Ha smink fanatikus és gyűjtögető vagy, mint én... akkor biztos imádni fogod.. de ha nem szeretsz áldozni a smink cuccokra, akkor sincs gond, bármelyik drogeriás termék tudja helyettesíteni (pl Catrice Luminice paletta)
De ezeket tényleg egy élmény használni!
Nálam ezek a Glow Face paletták ,,hétvégi’’ paletták, sajnálom őket minden nap használni, ezért csak alkalmakkor kapom elő őket! :)
Jár az öt csillag! Csoda termékek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 15.

Hatalmas kedvencek nálam ezek az arc paletták!
Én birtoklom a 001, 002 és 003 -as kiadást belőlük :)
Nagyon különleges, luxi érzés ezeket viselni.
Tartós és intenzív, nem kell belőlük sokat tenni!
De ezeket tényleg egy élmény használni!
Jár az öt csillag! Csoda termékek! :)

bigdaybeauty

2020. november 13.

Már egy ideje szemeztem a termékkel, de nem éreztem, hogy minden árnyalatot ki tudnék használni belőle, ezért nem vettem meg, várakozó állásponton voltam. Most a karácsonyi limitált kiadás viszont telitalálat. Rose Gold árnyalatban vettem meg. Van benne sheer, shimmer és metallic hatású is, ezek keverhetők, ecsettel vagy ujjal felvíve más és más hatás érhető el, nagyon sokoldalú termék. Nekem az első highlighterem az ABH ultimate glow szettje volt, amit most is használok, de míg az glitteres, emiatt valóban too much tud lenni hétköznap, addig ez nagyon finoman őrölt, a mindennapokban is használható. Én nem érzem, hogy amit előttem írtak, hogy kiemelné a pórusokat. (Nyilván semmilyen fényes termék nem mutat jól egy ilyen textúrájú bőrön...) Hallottam, hogy van, akinek mozognak a színek a tartóban, emiatt csak személyesen mertem megvenni a Mammutban, de szerencsére én eddig nem tapasztaltam ilyet. A kontúr paletta is nagy kedvencem, sokáig elég lesz, és kis helyen is elfér, ezt nagyon szeretem benne, Nekem szerelem, 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

Pumi

2020. november 11.

Van ennel szebb highlighter, szerintem kozepes minoseg. Kicsit mintha ragados volna. Az nem tetszett hogy meg ki sem probaltam a rozsaszin resz kijott a helyerol.kiprobaltam, de a roszaszines az alig latszik.Idos , porusos boron szerintem nem mutat jol. Ez ilyen visszafogott paletta, nem tul harsany, diszkreten csillog

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.