Dior

Ár:   €42   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Puhapracli, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Ár:   €42
Lelőhely:   parfümériák, online

Áttetsző, tartós, erősen pigmentált púder arcpirosító

• Bársonyos, súlytalan textúrája könnyedén elvegyül a bőrön
  • Megformázza és kiemeli az arccsontokat
  • Rendkivül finom részecskékkel egészséges ragyogást ad az arcnak
  • Rétegesen felvive merész, drámai megjelenést ad
  • Friss, szaténes, természetes és hibátlan végeredményt ad
  • A legkülönbözőbb színekben kapható, melyek minden bőrszínhez illenek
  • Egy elegáns tükrös kompaktba csomagolt egy ferde ecsettel a precíz alkalmazásért

Kiszerelés: 7 g

Mabanka

2020. november 14.

Nekem a Rouge Dior 219 Rose Montaigne árnyalata van meg, különleges barackos rózsaszín árnyalat. Amikor csak egy kis spirál-pirosító-szájfény sminkre van időm ez a tökéletes választás a szememre is szoktam belőle tenni így friss, kipihent érzést kelt az egész smink. Szép szeretem, az ára ne tántorítson el senkit, mert eléggé pigmentált, nagyon kevés kell csak belőle és rettenetesen sokáig elég még napi használat mellett is. Egész nap tartós, ecset és tükör is van a kompaktban. Abszolút megbízható márka/minőség, irritációt nem okoz csak rózsás orcákat :) imádom ha lehetne 6 csillagot kapna, de senkinek nem ajánlom, hogy "blinding buy"-ba vegye mindenképp bőrön meg kell nézni, mert ahogy a többi dior pirosítónál megfigyelhető ez is adaptálódik az egyéni bőrszínhez és mindenkin egy picit más hiába azonos árnyalat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Moni86

2019. március 2.

Gyönyörű színei vannak. Nagyon sokáig elég! Tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Gyönyörű színei vannak. Nagyon sokáig elég! Tökéletes választás.

Marcsi66

2018. október 6.

Itt szereztem be ezt a gyönyörűséget és most csak ezt használom,Lady red 766-os ,világos bőrömhöz és szőke hajamhoz passzol,meglepődtem én is,inkább barackos-rózsás színekben utazom,de ez tényleg szépen mutatkozik,Kevés kell belőle,jól pigmentált,nagyon minőségi cucc,finom bársonyos érzetre és látványra egyaránt,Megéri szerintem az árát,sokáig elég lehet,és egy kicsit újjá varázsolja a vonásokat,,,,szép smink alapja nem csak az ízlés,hanem h mivel dolgozunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 6.

potyike

2018. július 14.

New Red van meg, újra fogom venni. Jól pigmentált, de nem túl intenzív, én épp ezt szeretem, abszolút építhető, tartós, reggel felteszem és egész nap nem kell hozzá nyúlni. A standard MAC púderecsettel viszem fel, úgy tapasztaltam, a saját ecsete túl sok anyagot vesz fel. A bársonytokot külön értékelem, mivel havonta leejtek, leverek és összetörök valami sminkterméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

La-Fee

2018. április 10.

Na ez tartós! Reggeltől késő délutánig ott van. Ezer éve nem volt ilyen jó pirosítóm! Álomszép! Happy Cherry, üde friss rózsás árnyalat. Nyami:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Vivi0507

2018. március 10.

Lady red 766 - os árnyalatban van meg nekem, nagyon imádom , tökéletesen illeszkedik a bőrtónusomhoz , felderíti az arcomat. Tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

scorpionqueen

2018. február 2.

Mimi Bronze árnyalatot kerülgettem sokáig, magam sem értettem, hogy miért, de valahogy soha nem hoztam el úgy másfél évig. Aztán egyszer úgy voltam vele, hogy nem kerülgetem tovább, jöjjön. Azóta tudom, hogy miért nem volt egyértelmű, hogy megvegyem. Mert a meglévő pirosítóim mellett ez nem elég jó. A nem elég jó nem azt jelenti, hogy rossz, vagy hogy bármi gond lenne vele, egyszerűen csak elmarad vele a vavavoom. Pedig szép a szín, olyan kis kellemes napcsókolta hatást lehet vele elérni, de ehhez többet kell vele dolgoznom, mint a kedvenceimmel, nem is hajlandó minden ecsettel úgy együttműködni, ahogy szeretném és nem is annyira puha, mint amennyire szeretném. Ez egy biztonsági játékos. Mindig lehet rá számítani, mindig nyújt egy megbízható, jó teljesítményt, de a bizsergést nem nála keresem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

Joaninha

2017. november 15.

Nagyon szép világos rózsaszín árnyalatom van belőle, igazi babás szín. Matt, nincsenek benne csillámok. A csomagolása igazi luxus kategória, az ecsete ferde, ami nagyon megkönnyíti a felhelyezést. Igazából nem nyúlok érte elégszer, mert annyira kis halvány a színe, hogy alig látszik belőle valami az arcomon. Ennyi pénzért sokkal pigmentáltabbnak kellene lennie. Nem tudok a többi színről nyilatkozni, de a Miss Pink árnyalat csalódás számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 4.

Beige Nude 746: ez a szín önmagában is a visszafogott eleganciát tükrözi, picit fáradt, pasztelles, púderes rózsaszín, csak elnevezésében bézs. Bevallom, az első próbálkozásig még aggódtam is, hogy nem lesz-e túl világos, de nem lett. Sőt! Olyan gyönyörű, finom árnyalat, amit tényleg csak a nagy márkák képesek produkálni. Pontosan azt a leheletnyi színt hozza, amit "megirigyelve" nyugtázunk máson, mondjuk egy luxus parfüméria igényes sminket viselő eladóján. Én nem is tudom a véleményemet ilyenkor magamba fojtani, késztetésem van a dicséretre.
A Dior sminktermékei beruházást jelentenek, DE: vegyük figyelembe, hogy nagyon sokáig elegendő egy-egy termék, és ameddig tart, biztosan örömünk lesz benne. Fontos az is, hogy nap végéig ez a pirosító ugyanolyan marad, mint amikor reggel felvittem. Nem kell igazítgatni, sokkal inkább azért nézek nap közben is tükörbe, ha ezt használom, hogy "csodáljam" - na nem magamat - hanem az eredményt, amit ez a pirosító nyújt. Nincs is ár-érték arány elemzés, csak egy nagy ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

juhaszregina

2017. május 10.

Update2: Nem adtam fel a próbálkozást. Arra jöttem rá, hogy a saját ecsetével tudom a legjobban felvinni. Hiába akarom fényévekkel jobb pirosító ecsettel használni, ellenáll neki. Így viszont szép, jól építhető és tartós. Ki érti ezt?! Visszaadok 1*-ot, de az 5-ről szó sem lehet!

Update: Nem tudom mi történt vele az elmúlt két hónapban, de akárhogy kenem, alig látszik. Délutánra pedig végképp semmi nem marad belőle. Az 500 Ft-os Lovely arcpirosítóm sokkal jobban helytáll ilyen téren. Egy Dior-nak nem szabadna ennyire light-osnak lennie. Kicsit haragszom rá, pedig nagyon szép a színe, de reggelente nem győzöm kenni, hogy valami látszódjon, aztán nem marad belőle semmi. Levonok 2*-ot.

Első prémium kategóriás kozmetikumom, és nem okozott csalódást. Egy természetesebb, picit sötétebb, mályvás-barnás pirosítót kerestem, így esett a választásom a Brown Milly árnyalatra. (Egyébként rengeteg rózsaszínes-barackos árnyalatú pirosító van a piacon, de ilyenhez még hasonlót sem találtam sehol!) Az ára nekem horror, de egy különleges alkalomnak köszönhetően végül beruházhattam rá. Minden, amit ígér, igaz. Selymes, bársonyos, finom, természetes, szaténes fényű. Valóban kevésbé pigmentált, cserébe gyönyörűen építhető. Soha nem túloztam még el. Ez az árnyalat tökéletes a bőrömre, bár nem vagyok hófehérke. Szép, természetes pírt ad, nem süt rólam, hogy pirosítóztam. Az elegáns csomagolással megvettek kilóra. Bársony tokocska, masszív tükrös kompakt, és a hozzáadott ecsettel sem lehetetlen használni. Otthon nagy pirosító ecsettel használom, de ha csak bedobom a táskámba, akkor jó, hogy van mellette egy ilyen kis ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.