Dior

Ár:   9300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2021. január 5.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás, 2020. karácsonyi kollekció része

Fixálja és gyorsítja a körömlakk száradását. Ez a fedőlakk egyetlen simítással lerövidíti a körömlakk száradási idejét, tartósabbá teszi, és még a fényét is fokozza. Egy igazi fényes védőpajzs.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tarzicia

2021. január 7.

001 Golden Snow
Az arany glitteres körömlakk és én két külön világ vagyunk, de megláttam ezt a limitált lakkot, tényleg olyan, mintha hópelyhek lennének benne, és nem tudtam neki ellenállni, gondoltam, az ünnepek alatt ennyi belefér. Egyébként megtévesztő, mert az üvegre ránézve szolídnak tűnnek azok az arany részecskék, körmön azért látványosabbak. Tartottam tőle, hogy ha rákenem a színes lakkra, és túl feltűnő lesz, utálni fogom, akkor aztán moshatom le, és kezdhetem előlről az egész procedúrát pont a legrosszabbkor, de szerencsére nem így lett. Elég egy vékony réteg, és egy-két óvatos húzással szépen, egyenletesen oszlanak el a glitterek, nem sok, nem közönséges, nem túl csili-vili, hanem ünnepi és vidám. Ha csak ránéztem, karácsonyi hangulatom lett tőle. Fedőlakk a funkciója, hamar szárad, szép fénye is van, és nagyon tartóssá tette az alatta lévő színes lakkot. Több, mint 7 napot kibírt, pedig nem ücsörögtem az idő alatt a fotelban eltartott kisujjal. A 767 Red Wonders piros lakkon nagyon jól mutatott, de ki fogom majd próbálni a 997 Dark Nights sötét színű lakkon is.
Itt is leírom, amit a limitált színes lakknál, ez a kerekded üveg az arany kupakkal nem csak szép és praktikus, de itt a szokásos 10 helyett 12 ml-t kapunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 7.

001 Golden Snow

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 34 Lake / CI 15880, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 30 / CI 73360, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Titanium Dioxide / CI 77891

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.