Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2012. június 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatjegyei: zöld jegyek, bergamot,rozmaring, orgona, ylang- ylang, lilipm, jázmin, gyöngyvirág, boronia, amarillisz, szantálfa

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Petalodirosa

2020. június 18.

Kifejezetten gyöngyvirág illatú parfümöt kerestem, ezért esett rá a választás. Nagyon szeretem, tömény gyöngyvirág illat, erőteljes, erős parfüm. Egyéniség kell szerintem a viseléséhez, sokaknak túl "sok" lehet ez a parfüm. Drága, de tartós, jó minőségű, az egyik kedvencem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

Confetti

2018. november 10.

Ez az illatszerek netovábbja, a Parfümök Parfümje. Edmond Roudnitska szerint az a jó parfüm, amelyik érzelmi megrendülést okoz. Határozottan állítom, hogy a Diorissimo ennek a definíciónak is megfelel. Egy fuvallat belőle teljes átszellemültséget és azonnali, irreverzibilis függőséget eredményez... aki beleszippant, már nem is a földön jár: arcán a szentek elragadtatásával lebeg.
Sajnos hiába jó az illata, rajtam tartósságát és hatósugarát tekintve gyenge mind az EDT, mind az EDP. A parfüm verzió viszont felülmúlhatatlanul gyönyörűséges és tartós.
Azt majdnem elfelejtettem hozzátenni, hogy a (pozitív) érzelemkitörésem a parfüm eredeti verziójának szólt. Most egy modern, megreformált változata van forgalomban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 10.

Lin

2018. június 23.

Gyöngyvirág gyöngyvirág hátán, mintha más összetevő nem is lenne benne. Aki szereti az illatát, neki jó alternatíva lehet. Magamon nem tudtam elviselni, pedig érződik benne a minőség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 23.

Erika80

2018. január 13.

Ez a parfüm az egyik legjobb példája annak, hogy a virágos kifejezés többféleképp nyilvánulhat meg.
No és akkor most itt ágazik gondolatban ketté a virágos "fogalom" a fejecskémben, minthogy pozitív és negatív benyomást nyújtó illatok. Ez az illat sajnos teljesen negatív benyomást kelt bennem. Szeretem a gyöngyvirág illatát, szeretem a kertemben és a vázában a virágokat szagolgatni, szeretem ha ontják az illatukat, de ez a Diorissimo inkább ne illatozzon rajtam. Sajnálom, de nekem ez nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

OOKakadu

2017. június 1.

Nagyon szeretem a gyöngyvirágot, ezért fűztem nagy reményeket ehhez az illathoz. Nem szeretem a túlspekulált dolgokat, de ez a parfüm olyan szinten egyvonalú, hogy még nekem is kevés. Az elejétől a végéig csak a gyöngyvirág mutatkozik rajtam, nem változik, nem teljesedik ki. Egy az egyben a kedvenc AJAX felmosószeremre emlékeztete - amit szintén imádok, viszont parfümnek ennyi nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Lilien012

2017. március 22.

EDT lévén nem vártam tőle sokat, mégis hihetetlenül tartós az illata. Elsőre beleszerettem, friss, virágos, csodálatos :) Nem sok, nem harsány, mégis érezhető, teljesen odavagyok érte, pedig inkább az Armani alap Sí-je volt eddig az én világom. Csak ajánlani tudom, saját példám alapján bárkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

necra

2016. október 5.

Nagyon vagytam erre a parfumre, mert egy elegáns kolleganom illata...rajtam viszont nagyim kolnije egy az egyben. Ettol fuggetlenul elfujkalom, mert csodás gyöngyvirág illat.

Ui. Bolondulok érte. Színtiszta gyöngyvirág. Nőies, elegáns. Szerelem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Ui. Bolondulok érte. Színtiszta gyöngyvirág. Nőies, elegáns. Szerelem

jomosono

2016. július 17.

Exkluziv,finom régi illat.Anyukám nagy kedvence volt .......még a 90 es évek végén hoztam Neki Dániából,azóta is emlegeti ezt az illatot .
Megleptem egy újjal azóta........
Gyöngyvirág illatú,tartós finomság,szerintem szép tiszta ,arisztokrata illat...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 17.

Megleptem egy újjal azóta........
Gyöngyvirág illatú,tartós finomság,szerintem szép tiszta ,arisztokrata illat...

GNóri

2016. január 12.

Hú. Jaj. Ez már aztán virágos. De számomra mégsem ez a legzavaróbb benne, (pedig nagyon nem szeretem a virágos illatokat) hanem, hogy van benne egy illatjegy, ami rendkívül erős, kellemetlen, tompa, gumiszerű, és teljesen élvezhetetlenné teszi a parfümöt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

balogh.andrea

2015. november 7.

Egy kisfújósnyit birtoklok ebből az illatból, és valóban a legjobb szó, ami jellemzi: gyöngyvirágfelhő. Gyöngyvirág az elején, a közepén, a végén; pici orgonával, pici jázminnal.
Bevallom, ritkán nyúlok érte; de amikor Őt viselem, magamat is egy gyöngyvirágfelhőről lábat lógató, ártatlan és tiszta, boldog és szívből kacagni tudó lánykának érzem, aki még mit sem sejt a világ és az élet gondjaiból-bajaiból; és a legnagyobb dilemmája az, hogy a rózsaszín fodros, vagy a fehér csipkés ruhácskáját vegye fel a délutáni sétához..
Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 7.

Szeretem.

Alkoholok: Alcohol