Dior

Ár:   10 490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. július 9.

Ár:   10 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Göndörítő szempillaspirál.

Ár: 11000ft , Eladó: 0808
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó

fleonora

2021. január 19.

Szomorúan jöttem véleményezni. Karácsony előtt vettem meg ezt a kis spirált, karácsonyi csomagolásában, a fehér mini primer spiráljával együtt. Nagyon tetszik, hogy milyen formás, ívelt pillákat kreál, mindez tartós, 1-1- izzadós edzés mellett is hibátlanul megállja a helyét. Rejtett szemhéjam van, de a felső szemhéjra és alsó vízvonalra sem kerül a nap végén.

DE!

Nem tudom, hogy én voltam-e a béna, nem szoktam pumpálni egyik spirálom se feleslegesen, de a tegnapi napra már TELJESEN beszáradt, mindez alig 2 hónapnyi használat után. 12.000 forint kiadása után szerintem egy spirál számomra minimum fél éves szolgálatot kell teljesítsen, ha nem többet. Sőt, a jobb spirálok akkor kezdenek igazán jól funkcionálni, ha kicsit fogynak, száradnak. Imádom a csomagolását és a márkát, lehet hogy én bénztam, de a lenti kommenteket olvasva nem csak velem fordult ez elő. Adok neki még egy esélyt és jön az update, addig sajnos 3 csillag az ára és az alig 2 hónapos élettartam miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

DE!

Mabanka

2020. november 14.

Nemrég gondoltam meglepem magam egy luxus kategóriás spirállal. Az eladó a Lancome termékeit ajánlotta engem mégis megfogott a Dior csodálatos spirálja. És micsoda kiváló megérzés volt, mert ennél a spirálnál nem a csomagolást fizettem meg, hanem egy egész nap tartós, nem pilla összeragasztós, hatalmas bambi szemeket produkáló csodát. Mielőtt felteszem szempilla göndörítővel átmegyek mindkét pilla soron, utána jöhet a spirálozás. Nem tapad egy rétegben is gyönyörű ívelt, természetes hosszú pillákat ad, tökéletes fekete árnyalat és nem maszatolódik 8 óra elteltével sem. Bioderma micellással simán eltávolítható. Nem csíp nem irritál. Nem olcsó, de nem csalódtam benne. A csomagolás is elképesztően szép, öröm kézbe venni minden reggel. Mindenképpen újra vevős, hatalmas szerelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Eszter a panda

2020. október 27.

Nagyon sok spirált kipróbáltam már, az olcsó drogériástól (Essence, Maybelline, L’Oreal, stb.) a highend vezető márkákig (Lancôme, Too Faced, Guerlain, stb) és eddig nem volt olyan nem vízálló spirál, ami ne folyt volna le a szemem alá pár óra múlva. A leghype-oltabb, szuperspirálok is legkésőbb estére pandamackóvá varázsoltak. Szinte már elkeserítő, hogy mennyi pénzt dobtam ki mindenféle kísérletekre, aminek mindig ugyanaz lett a vége.
Különösebb illúzió nélkül, kíváncsiságból vettem meg ezt a spirált és az eredmény számomra is döbbenetes! Igaz, hogy nem lesz olyan óriás játékbaba szempillám tőle, mint a Damn girl!-től, de ilyen tartós nem vízálló spirált én még sosem használtam eddig! Szépen ível, dúsít, két rétegben gyönyörű a hatás póklábasodás nélkül! Kicsit ezzel is kikenem a szemhéjamat, de ez nálam már csak így van, és annyira ez sem vészes, mint pl a Too faced óriás keféivel. A Lancômra fényéveket ver!
Nekem nagyon bevált! A legmeggyőzőbb az volt számomra, amikor a 24 órás ügyelet végén is még mindig a helyén volt, pedig még aludtam is 2-3 órát vele!
Tuti újravevős! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Tuti újravevős! ❤️

Ewi19931229

2020. június 15.

10/10 az egyik kedvenc szempillaspiralom :) nem csomósodik szép ívelt hosszú szempilláim lesznek tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

artemiszkde

2020. február 8.

Az első méregdrága spirálom, és lehet, hogy az utolsó is. Az első használat alkalmával nem hittem a szememnek, amikor napközben a tükörbe néztem: feketeség a szemem alatt! Ennyi pénzért... Tudom, hogy zsíros a bőröm és mélyen ülő a szemem, tehát eleve nagyon tartós, de nem vízálló spirálokat keresek, hogy ne legyen pandaszemem a nap végére. A véleményeket olvasva ez megfelelőnek tűnt. Hiába formáz szép pillákat, nekem sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 8.

spannika

2019. október 11.

Kedvenc szempillaspirálom, már több éve! Nekem nagyon hosszú pilláim vannak, amiket még jobban megemel és nap végére se lapulnak le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

florcsiii

2019. augusztus 16.

Extra hosszú és ívelt pillákat lehet vele elérni. Egyáltalán nem pereg és engem nem irritál, a keféje is pont jó kialakítású és hosszú. Egyelőre még semmilyen negatívumot nem találtam vele kapcsolatban, mindig szívesen nyúlok érte. Teljesen megéri az árát, szerintem top3 spriálok egyike!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

berenyiagness

2019. július 7.

Szép, ívelt pillákat eredményez. A hajlított keféjének eredménye képpen mindenhová szépen eloszlatja a festéket és végre a szemem sarkába is jut. Mint minden Dior termékben ebben sem csalódtam pedig csak pár hete használom, remélem kitart a tubus végéig és nem szárad be mint ahogy ezt páran írták előttem. Egész napos tartást eredményez pont úgy mosom le este ahogy azt reggel felkentem, nem pandásít és a melegben is kitart. Én imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Sanni05

2019. január 10.

Nagyon hosszúak a szempilláim, úgyhogy számomra külön kihívás olyan szempillaspirált találni, ami nem csomósít. De végre megtaláltam! Eleinte meg kell szokni a kezelését, de utána csodálat mûvel! Nem csomósodik, nem pereg és gyönyörû tekintetet varázsol!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

kataveronika

2018. július 11.

Napokig téptem magam, hogy megvegyem-e... és bizony imádom! Az első napokban össze-vissza szerencsétlenkedtem a hosszúsága miatt, de ez is csak szokás kérdése. Tény, hogy ezzel nem szabad megvadulni; egyszer kell a jól lehúzott spirállal “rendesen” végigmenni a pillákon, különben hamar egy (két) csomós szutyok lesz a vége a műveletnek. De ha az ember egyszer ráérez, az eredmény minden vacakolásért kárpótol! Az első szempillaspirálom, ami SOSEM pandásodik! (Egy óra súlyzós edzés vagy cardio után sem!!) Este is olyan, mint reggel... ez egy (sminkelésben) meglehetősen lusta lánynak gyakorlatilag felbecsülhetetlen kincs... igaz, hogy elég áldozatos a maradéktalan eltávolítása. De megtaláltam végre... nem kérdés, hogy nem válok meg tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A ricinus olaj "PEGizált" változata (vagyis kémiai eljárás során PEG-t adnak ricinus olajhoz). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgáló hatású összetevő. Olyan anyagoknál alkalmazzák, amelyek normál körülmények között nem elegyednek egymással, pl. víz és olaj.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.