Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2013. május 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

2013-as limitált kiadású nyári paletta amely egyesíti a napsütötte tónusú bronzosítót és a ragyogó gyöngyház árnyalatú pirosítót egyetlen palettán. A termék mini kabuki ecsettel együtt kapható.

Kétféle színárnyalatban vásárolható meg: Pink Glow és Coral Glow

Erzsi73

2013. július 5.

A002-es Coral Glow árnyalatot vásároltam meg.
Nemigazán vagyok elégedett, a tavaly megjelent Diorskin Nude Tan bronzosítóját imádom, de ez gyengébb minőségű, durvább a textúrája, nem annyira tartós, nem olvad a bőrbe, pirosítónak használom, de nem lett kedvenc darab.
3,5 csillagot kap.
Képek, szíminták a blogon: http://bioarcapolas.blogspot.hu/2013/06/diorskin-nude-tan-paradis-duo-coral.html#axzz2YBfHVhSS

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 5.

A002-es Coral Glow árnyalatot vásároltam meg.
3,5 csillagot kap.

Yndre

2013. május 24.

Én ebből a képen látható Pink Glow palettát vásároltam meg. Már amikor legelőször megláttam a Dior Bird of Paradise nyári kollekcióját tudtam, hogy ezt biztosan megveszem.

A külcsín elképesztően szépséges, a hozzátartozó kabuki nagyon minőségi darab, puha, tömött, nem hullatja a szőrét. A bronzosító része matt, inkább sárgás árnyalatú. A pirosító enyhén csillámos finishű. Mindkét szín inkább pasztell, nem túlságosan erős árnyalatok, így nagyon természetes, lehetetlen túladagolni. Összekeverve nagyon üde barackos árnylatot kapunk. Csodálatosan szép paletta, de mivel a színek nem túl intenzívek így inkább csak világos bőrűeknek ajánlom. Én még csak néhány napja használom, de máris nagyon megszerettem, igazi luxus termék. :)

Részletes tesztet és fotókat itt találsz:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Részletes tesztet és fotókat itt találsz:

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.