KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dior

Ár:   14900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexthyl, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illat a férfinak, aki felfedezte a benső harmóniát, megtalálta a maga igazát, akinek kinyitja a világ kapuját az érzelmek útján. Illat tele paradoxonokkal, jeges, törékeny miközben erős, férfias. de egyben érzékeny és vágyakozó. Az üvegcse nagyon ellentétes - kék, az óceánt és az égboltot jellemzi, a piros, a lenyugvó napsugarak fénylőségét idézi elő.

Ár: 14900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 100 és 200 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1900 Ft , Eladó: Tundoszka
Állapot: új 10 ml parfümszóróban, Helyszín: Budapest, Gyál, fizetés: utalás után postázom, vagy személyes átvétel
Dior Fahrenheit EDT fújósok
Ár: 1800-3200 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, Foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lapo

2018. január 27.

Update: Készítettem róla egy kis amatőr és egyszerű "videót" azoknak akik inkább vizuális típusok :)

Véleményem szerint is egy valódi ikon..egy úttörő és igazi klasszikus vadállat ez az illat. Azonban legtöbb férfi társam óvva inteném attól, hogy csak ezek miatt a kiváló erények miatt vásároljanak belőle és előszeretettel használják...
Szerintem a férfiak maximum néhány százalékán hiteles ez az illat és ez jelen esetben szerintem nagyon fontos tényező.. a hitelesség..A nagy tömeg felének egyáltalán nem is fog tetszeni, a másik felének tetszik, használja is, de nagyon kár érte mert nem illik hozzájuk.
Azonban egy régi vágású de jó erőben lévő férfin (40 év fölött), akinek a pl. motorozás a hobbija, akinek nem probléma könyékig olajosnak lenni motorja szerelése közben.. aki utána a lemenő nap fényében elmegy csak úgy céltalanul motorozni a megjavított paripával bőrdzsekiben és farmerben, azon óriásit tud ütni ez az illat.. nincs "B" felhasználó szerintem.. illetve van, de nekik nem igazán áll jól.. ettől függetlenül zseniális illat..de én sem fogom soha hordani..egyenlőre nagyon kevés vagyok még hozzá.. mondhatni az illat hordaná a nadrágot.. nem én :D

Lapo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

stylo

2017. október 31.

Régebben szerettem. De már annyiszor érezni mindenfajta korú, öltözetű, foglalkozású férfin, a szépöltönyös úrtól kezdve a pizzásfiúig, hogy mára megutáltam. Ráadásul olyan elvetemült utánzatokat is használnak egyesek, hogy az embernek a könnye is kifolyik. Pedig nagyon jó kis illat volt ez valamikor.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 31.

hlszdnl

2017. október 7.

Az értékelésemet egy 2013-as üveg alapján írom, amellyel csak azt akarom mondani, hogy gőzöm nincs milyenek lehetnek a későbbi/korábbi verziók..
Nagyon régóta ismerem ezt az illatot.. vagyis csak az utánzatait. A Fahrenheitből - mint a történelem egyik legsikeresebb parfüméből - készült a legtöbb másolat, én úgy gondolom. De utánzatok ide vagy oda', egyik sincs olyan karakteres, mint az eredeti..
Olvastam a lenti véleményeket, és két dologra derült fény.. az egyik, hogy sokan használják mind a mai napig a burjánzó híg fos tömegtermékek világában (ami szerintem hátrány, mert egy könnyen felismerhető parfümmel nehéz a másikban nyomot hagyni..), másfelől jó azt látni, hogy inkább a 30 év feletti nők értékelik jobban az illatot..
Maga a parfüm pedig, egy nem mostani civilizáció. Egy dimenzióban van a Kouros-szal és az Antaeus-szal.. amikor még divat volt egyedinek, merésznek lenni. Kifújást követően az első egy óra petrolszerű illata sokakban fanyar undort vált ki (nekem sem tetszik annyira).. a leszáradása viszont fantasztikus, elmondhatatlanul férfias sok-sok órán át.. Véleményem szerint nem kell autószerelőnek lenni, vagy motorozni hozzá. 2 dolog nélkül viszont mit sem ér... egy férfias külső (ez genetika..), és egy bőrdzseki, tavaszra, őszre. Egyetlen egy fújás elég belőle, mellkasra.
(a Givenchy Gentleman 2017 nevű parfüm reklámja tökéletes lenne ehhez az illathoz..)

hlszdnl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Nixi92

2017. augusztus 5.

Ez az illat összetéveszthetetlen! Akárhol megérzem felkapom a fejemet és bujának érzem maga tőle! Ez a nagy betűs férfi parfüm! Nálam ennél férfiasabb és jobb parfüm soha nem lesz! Ő tényleg egy ikon, amit tudni kell viselni! Az utána kidobott fahrenheitek nem az igaziak! De ő!!! Szerelem

Nixi92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

mdsca13

2017. május 17.

Az örök kedvencem, az örök klasszikus, az örök megosztó. :) Nincs még egy ennyire domináns, agresszív, pofába mászó, ugyanakkor ilyen kellemes, erőteljes, férfias illat. Még a 90-es évek közepén nagyon divatillat volt, péntek esténként a 4-6os villamos és a szórakozóhelyek nagy része kilométerekről ettől illatozott, minden második srác ebben fürdött. Azóta szerencsére kikerült a reflektorfényből, nagyritkán még érzem itt-ott. Számomra a kedvenc, örök darab.

mdsca13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

CsatlosBence

2017. április 22.

Teljesen véletlenül akadtam rá erre az illatra,és egyszerűen nem is értem eddig hogy maradt ki az életemből. Szerintem azért annyira megosztó ez a parfüm,mert elég extrém dolgokat képes kihozni belőle egy-egy ember bőre,és van akit ez nem érdekel. :D Viszont amit rajtam produkált-hozzátenném kb 2 napon keresztül-az valami fenomenális. Mindig azzal a furcsa,számomra beazonosíthatatlan illattal indul (gondolom azt szokták sokan a gázolaj szagként emlegetni),utána ez kiegészül a tonkababbal,a pacsulival és az ámbrával... imádom. Viszont nagyon óvatosan kell vele bánni,nagyon tartós és hatalmas hatósugara van.Sajnos csak 5 pont a maximum.

CsatlosBence
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Panda

2017. március 21.

UramAtyám de jó, hogy megszabadultam attól a pasitól aki ezt fújkodta magára. Annyira tolakodó erőszakos 'illat' , hogy nem csak az orrom hanem az agyam is fájt tőle..és tulajdonképpen mindig azt gondoltam, hogy biztos egy idősebb rokonától kapta de a mintakép bátyó használta ezt a rémségét.
Azt hittem velem van a gond, hogy nem bírom a közelemben elviselni a férfiút ezzel a rémséggel de a barátiköre is jelezte annak idején, hogy jó lenne ha véletlenül eltűnne ez az üveg mert ők is utálják...azt hiszem mindent elmondtam ezzel.

Panda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

vivien88

2017. február 11.

Apukam hasznalja. Nagyon jo illata van es az uveg is nagyon stilusos. Nekem igazi "apa illat" :)

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Ascyra

2017. január 27.

Első szaglásra büdösnek tűnt, és mindketten (párom és én) elképedve néztünk egymásra. Muszáj volt újra beleszippantani. Második szaglásra ismét meghökkentő a "szag". Harmadszorra is teszünk egy próbát - huncut mosoly, elismerő bólintás, kacér szájharapdálás, hümmögés. Elképesztő ez az illat. Az elején olyan, mikor egy hosszabb kihúzatás után belenézel az autó motorházába, és beleszagolsz az égett olajba. Vad, forró, kemény, orrfacsaró. Aztán maga a szelidülés szakasza jön, egész gyorsan. Leválik a benzin és az olaj, és megmarad, amit elrejtett. Visszahúzódik az arculcsapó keménység, és előbújik valami egészen finom, érzékeny, mégis férfias, (nagy simgató tenyér a karcsú női háton, kerek kecses csípőn), elbűvölő és stílusos illatkavalkád. Imádom. Most vettem meg a páromnak, alig várom, hogy használva legyen. Szerintem tudja, hogy kap, és biztos, hogy nagyon fog neki örülni :)

Update: sok férfiillatot szagoltam azóta. Ez verhetetlen! A "férfi-nak" ajánlom szívből :)

Ascyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

M1ke

2017. január 14.

Egy igazi klasszikus. Talán az egyik legférfiasabb parfüm,amely a karaktere,üvege,illata sőt még a reklámja miatt is a többi parfüm felett áll számomra. Nálunk elég ritkán találkozni ezzel az illattal,így szívesen viselem a hűvösebb őszi napokon. Tartósságára szerintem nem lehet panasz. Többet írni felesleges, igazi love or hate parfüm. Ugye elvileg mi férfiak is azért hordunk parfümöket,hogy vonzóbbak legyünk a másik nem számára.. Háát ő az egyetlen illat,amelynél nem érdekel senki más véleménye,mert én tudom,hogy ez az illat más,egészen különleges. Fura ilyet írni,de büszke vagyok rá,hogy viselhetem :)

M1ke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!