Dior

Ár:   14900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexthyl, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illat a férfinak, aki felfedezte a benső harmóniát, megtalálta a maga igazát, akinek kinyitja a világ kapuját az érzelmek útján. Illat tele paradoxonokkal, jeges, törékeny miközben erős, férfias. de egyben érzékeny és vágyakozó. Az üvegcse nagyon ellentétes - kék, az óceánt és az égboltot jellemzi, a piros, a lenyugvó napsugarak fénylőségét idézi elő.

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 100 és 200 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 2.100 Ft (5 ml); 3.900 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán

tizesh

2019. december 19.

Dnl mindent elmondott :D
Talán még annyival egészíteném ki: 2 ember létezik
1: aki imádja és soha nem fog tudni betelni vele
2: aki még nem szereti, de idővel "kedvencévé fog válni" Ez utóbbi ponthoz tartozom jómagam is. Brutál egy parfüm az tuti. Tisztelni az idősebbeket (itt is érvényes) !!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 19.

Dnl mindent elmondott :D
Talán még annyival egészíteném ki: 2 ember létezik
1: aki imádja és soha nem fog tudni betelni vele

emb1p3

2019. december 12.

A klasszikus férfiasság megfogalmazása, viselője a bőrkabát, a borosta és a pimaszság alatt valójában konzervatív úriember. Lehet, hogy húszas éveiben minden ujjára jut egy nő, de mindenképpen kétgyerekes apuka szeretne lenni, mire betölti a negyvenet, akit az alakjára odafigyelő felesége vacsorával vár haza. Szép és vonzó illat, de nem akkora egyéniség, amekkorának látszik az elején a masszív gépolaj-stichben. Ami amúgy egyáltalán nem baj, sokféle parfüm és sokféle férfi van sokféle vonzerővel, és ez így szép, David Bowie és Humphrey Bogart jól megférnek egymás mellett - hogy kicsit az előző hozzászólóra is reflektáljak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

dnl

2019. december 8.

Nincs tv-m, és nem is tervezek venni, mert az előtte eltöltött időt pazarlásnak tartom, ugyanis telis tele van primitívebbnél primitívebb műsorokkal, amiktől egyszerűen hányingerem van.. de mégis, van egy dolog ami igazán aggaszt, és igaz lehet a sok mocsok közt.
Napjainkban egyre többször hallani, hogy globális felmelegedés sújtja az egész Földet. Valóban, akármerre megyek itt Bp-en, egyre több homokost látok. A nagy bevásárlóközpontokban, "plázákban" hemzsegnek ezek a jól öltözött Urak, akiket - akaratlanul, de.. - mindig észreveszek, aztán elgondolkodom. Jaja, liberalizmus, elfogadás, a nagy szabadelvűség, meg a fasztudja még mi. Őszintén, engem zavar, hogy alig vannak férfiak az utcán, aki egy kicsit vagányabb lenne, vagy .. aki épp Fahrenheitet használna.

Hihetetlen, hogy milyen drasztikusan képes változni az ember ízlése. Én, aki nagy rajongója voltam a Dior Homme Intense-nek, most undorodom tőle. (a 2011-es verzióról beszélek). A Kourosért majd megőrültem néhány hónapja, de valami eltört, már nem tartom olyan jó illatnak. A Fahrenheitet amikor először kipróbáltam évekkel ezelőtt, rögvest elutasítottam. Akkor még nem tudtam semmit sem az illatokról, és arról, hogy milyen dolgokat képesek produkálni ezek a folyadékok. Az elmúlt 6-7 évben (napi szintű olvasás, keresgélés folytán) nagyon sokat megtanultam a parfümökről, a jelentőségükről, és a mondanivalójukról. Nagyon kemény függőség ez, amelyből nehéz kilépni. Nem lehetetlen küldetés, de tényleg nehéz.Főleg úgy, ha az ember vintage Fahrenheitet szagolgat.

Igen, sikerült megszagolnom egy régi évjáratot ebből a parfümből.
Hát, amikor először megéreztem, csak nyeltem egy nagyot.. és álltam, mint (ahogy vidéken mondják) egy fasz a lakodalomban. Iszonyatosan gázolajos a kifújás után, mintha csak egy 20literes kannába dugtam volna az orrom, mely aonnal elkábít. A fejillat elillanása után egy kicsit kezd édesedni a parfüm, de megtartja a benzinszag jelleget, ami végül is kitart a leszáradásig. Kibaszottul férfias aura leng körbe.

Olvasom lentebb a véleményeket.. valaki szerint mestermű, valaki szerint egy büdös kommersz illat.
Az én véleményem az, hogy büdös kommersz illatok a mainstream parfümériák mainstream polcain vannak, a mostani moslékok. Szégyen az összes házra nézve (legyen az Guerlain, CD, vagy YSL), hogy ilyen szélhámosságok látnak napvilágot, majd eladják őket parfümként. Még szomorúbb, hogy olyanok köpködik a Fahrenheitet, akiknek - sajnos - fingjuk nincs arról, milyen volt az eredeti változat.

A magyar nyelv tényleg csodás, de angolul jobban ki tudom fejezni azt, ha a vintagera gondolok: Stunning

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Igen, sikerült megszagolnom egy régi évjáratot ebből a parfümből.

Sziszilady

2019. augusztus 28.

Egyik legjobb férfi illat. Elegáns, kifinomult, nem egy rózsaszín pólós, hawaii nadrágos mai "férfi" illata. Istenien áll férjemnek!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Adrienn1024

2019. május 27.

Tudom-tudom nagyon sokan dicsőítik ezt az illatot hiszen Dior és ikon, és most biztos megköveztek páran, de engem gyermekkorom nyaraira emlékeztet amikor a nagypapám Komar-Romet szerelés közben összeborogatta a motorolajat a kenőolajokkal:-))))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

savonm

2019. március 12.

Tehát .. lassan 27 éve vagyok a parfümök rabja De életem során ez az illat volt (blue jeans kenzo bvl )az amin ledöbbentem akkoriba kb 94 nem volt net nem tudtuk meg nézni pl az összetevőket véleményeket (ami nem feltétlen jó..) egy barátomon éreztem aki akkor 18 volt én 16 (későbbiekben bele megyünk ebbe az "apa illatba ami vicc..) elájultunk amikor meg mutatta az üvegben szó szerint emlékszem a lányok mondták fújjál a pólódra és ad nekem hagy érezzem a fahrenheitet ezek a lányok 18 ak voltak ennyit a korról akik egy ilyen műalkotást korhoz kötnek (nyilván egy 14 éves ne hordja ..) azok minek vesznek parfümöt ?! Hogy lehet apuka illat elég ránézni a poszterre és meg kell nézni a reklámját abba a pasi bizony nem 50 és 40 éves! Ez a parfüm hódításra csábításra született érzéki és nagyon szenvedélyes .. Sokan írják hogy olajos az illat mert nem tudják ez a bőr családba tartozik ezek mind ilyenek a bőr mind olajos illat mint az emberi bőr is ( Dior lhomme is bőrös)
A mai trend valami hányinger nem tudok venni új nagyon jó illatot vettem 1db ot a 1milliont az meg fogott de ennyi zugig dobálják a polcra az "elmegy" illatokat a rágógumi világ és a szintetikus óceán mellé a limonádé világ ami tarol nem tudnak vagy nem akarnak már huha illatokat gyártani arról ne is beszéljünk a mai trendi illatokat akkoriban kinevettük volna hogy ezek férfi parfümök ezek már női illatok semmi férfiasság eltűnik lassan hm régen a 90es években nem dobáltak ennyi kacatot akkor nem volt "elmegy"illat mind nagyon jó volt nem tudtunk választani kb.... de ma igénytelen és szomorú miket gyártanak férfi parfümnek .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Johnny20

2018. október 6.

Minden szempontból szerintem ez tökéletes illat.A hűvösebb időben legjobb használni.Ha befujod magad ezzel,olyan nincs hogy valaki Ne figyeljen rád,de tényleg,felhívja a figyelmet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 6.

Lapo

2018. január 27.

Update: Készítettem róla egy kis amatőr és egyszerű "videót" azoknak akik inkább vizuális típusok :)

Véleményem szerint is egy valódi ikon..egy úttörő és igazi klasszikus vadállat ez az illat. Azonban legtöbb férfi társam óvva inteném attól, hogy csak ezek miatt a kiváló erények miatt vásároljanak belőle és előszeretettel használják...
Szerintem a férfiak maximum néhány százalékán hiteles ez az illat és ez jelen esetben szerintem nagyon fontos tényező.. a hitelesség..A nagy tömeg felének egyáltalán nem is fog tetszeni, a másik felének tetszik, használja is, de nagyon kár érte mert nem illik hozzájuk.
Azonban egy régi vágású de jó erőben lévő férfin (40 év fölött), akinek a pl. motorozás a hobbija, akinek nem probléma könyékig olajosnak lenni motorja szerelése közben.. aki utána a lemenő nap fényében elmegy csak úgy céltalanul motorozni a megjavított paripával bőrdzsekiben és farmerben, azon óriásit tud ütni ez az illat.. nincs "B" felhasználó szerintem.. illetve van, de nekik nem igazán áll jól.. ettől függetlenül zseniális illat..de én sem fogom soha hordani..egyenlőre nagyon kevés vagyok még hozzá.. mondhatni az illat hordaná a nadrágot.. nem én :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

stylo

Korcsoport: < 18
2017. október 31.

Régebben szerettem. De már annyiszor érezni mindenfajta korú, öltözetű, foglalkozású férfin, a szépöltönyös úrtól kezdve a pizzásfiúig, hogy mára megutáltam. Ráadásul olyan elvetemült utánzatokat is használnak egyesek, hogy az embernek a könnye is kifolyik. Pedig nagyon jó kis illat volt ez valamikor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 31.

Nixi92

2017. augusztus 5.

Ez az illat összetéveszthetetlen! Akárhol megérzem felkapom a fejemet és bujának érzem maga tőle! Ez a nagy betűs férfi parfüm! Nálam ennél férfiasabb és jobb parfüm soha nem lesz! Ő tényleg egy ikon, amit tudni kell viselni! Az utána kidobott fahrenheitek nem az igaziak! De ő!!! Szerelem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin