Dior

Ár:   £39   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2021. március 22.

Ár:   £39
Lelőhely:   parfümériák, online

A friss és könnyű textúrájú Dior Forever Natural Nude alapozó természetes és ragyogó fedést ad, hibátlanul egyenletes összképet nyújtva 24 órán keresztül.

17 árnyalatban kapható

Ár: 15000 , Eladó: dinnyedit
Állapot: Pár pumpa hiányzik csak. Alig használt., Helyszín: Fót, fizetés: bármilyen opció lehetséges megbeszèlès alapján
Ár: 15000 , Eladó: Moncsika73
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Eger, fizetés: Előre utalás után bárhogy tudom küldeni

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Annaakiss

2024. február 17.

Új kedvenc alapozóm. Problémásabb bőröm van mostanában és azt tanácsolták ne fullasszam double wear-el minden nap,hagyjam lélegezni. És tényleg bevált. Könnyed alapozó,mint egy második bőr úgy simul. Normál bőrömet nem zavarja hogy estére kifényesedik de zsíros bőrüeknek nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 17.

krikikirk

2023. október 29.

második bőr :) nagyon kritikus vagyok alapozókkal, de ez szép lett. findation oldala alapján kerestem a kényes, neutrális színem tavasszal (1N), de KM-en csak sötétebbet találtam (1.5N), ami végül a nyárra tökéletesen beérett, pedig tavasszal még sárgásnak néztem. a tapasztalatom mégis az, hogy érdemes kicsit világosabbat választani általában véve (lifting, amit most a korrektorral érek el), de _ez_ olyan könnyen eldolgozható (vékonyan), hogy tökéletes fedést eredményez csak részlegesen, azaz a célterületeken alkalmazva is, nagyjából közepeset. a pirosodásom nagyon szépen korrigálja, a nyári hőséget is túlélte, a textúra és a végeredmény természetes :) vastagon/rétegelten mindez szerintem nem jön össze. icipiciket viszek fel ujjbeggyel frissiben, különben megülhet.
végül egy KM-es armani neo nude (4.25) überelte a nyári szezonban a tubusos kiszerelés miatt, ami talán melegebb, csillogóbb és főleg jobban keverhető a ‘dewy’ naptejemmel (a végeredmény már kicsit posh lett), viszont a dior forever natural nude (te jó ég, micsoda nevek) annál is sokkal könnyedebb, önmagában sokkal bőrszerűbb, természetesebb színű — de ezen a szinten szerintem már nem érdemes őket összevetnem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 29.

petra14

2023. február 1.

Rettenetesen büdös, ez egy mínusz csillag nálam, ettől függetlenül viszont nagyon szeretem! Az árnyalat is nagyon passzol, a vízhiányos bőrömmel minden évszakban kompatibilis, számomra pont megfelelő a fedése a mindennapokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 1.

ágica

2023. január 30.

A 0N árnyalat van meg, tökéletes a nagyon fehér bőrömre. Szépen terül, könnyen eldolgozható kézzel, inkább szilikonos érzetű. Nagyon természetes hatást nyújt, ehhez képest jól fed, de természetesen korrektor szükséges. Nagyon kevés, apró ráncocskám van még, illetve egy-egy száraz folt, ezeket nem emeli ki túlzottan, nem szárít, nem okoz pattanásokat.Egységes, egészséges fényű bőrt eredményez, egészen tartós, bár még nyáron nem teszteltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 30.

manobeka

2022. november 25.

Kaptam mintát belőle plussz a Douglasban ezt próbálták rám tukmàlni,mint könnyű nude alapozót.Nem könnyű formulájú,kifejezetten büdös ès szerintem a fedése is erős vagy nem olyan finomra őröltek a pigmentek benne.Nagyon nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. november 25.

Annie25

2022. szeptember 13.

Update: Miután elfogyott a minta megrendeltem a teljes kiszerelést is, így hogy már nincs olyan meleg nagyon szépen bírja a napot. Nekem tökéletes a fedése.

Egy kis mintát kaptam belőle 2N árnyalatban, ami meglepő módon tökéletes lett az arcom színéhez. Nagyon kiváncsivá tett, hogy natural és nude is. Tényleg ultra könnyű textúrája van, nekem nincs bőrhibám úgyhogy kevés is elég belőle, gyönyörűen egységesít, nem ultra matt a végeredmény, de nem is csillogós. A nap végére csillog rendesen a homlok-arc-áll vonalon, de szépen kopik és nem ül bele a pórusokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

Plusskutya

2022. június 30.

UPDATE:
Sokat használtam, és már a végét járta, amikor kiszerettem belőle.
A korábbi tartósságát idővel "elfelejtette". Csúnyán gyűlt a pórusaimban és a ráncaimban. Az utolsó löketet a kuka felé az adta meg neki, amikor egy munkanap végi közös sétánkon a lányom döbbenten jegyezte meg, hogy "anya, narancssárga az állad..." A reggel feltett alapozó a homlokomon még tartotta magát, de az államon valahogy összehalmozódott és oxidálódott (?), aminek nagyon csúnya lett a végeredménye. Biztosan közrejátszott a hőség, és hogy napközben nem igazítottam, blottoltam vagy púdereztem, csak 'volt', de ez akkor sem OK, így búcsút vettem tőle, kb 1/6 tartalommal. Azt hiszem, a hőséget nem szereti. (Igaza van, én sem...)

2021. szeptember 9.
Hát ez egy csoda! Aki vékonyabb alapozót keres, annak 'must have'.
Ha a bőröm rendben van - és most épp ilyen (sajnos túl ritka és rövid) korszakát éli, akkor az olyan alapozót szeretem, ami ott van, teszi a dolgát, de nem látszik, csak az eredmény: egységes, sima, bársonyos (kinézetű) arcbőr.
A Dior Forever Natural Nude hosszúnevű alapozója ehhez segít hozzá, méghozzá tartósan. Reggel felkenve, irodai munkanap után egy villám frissítéssel az esti program előtt hajnali kettőig vállalható! Csak azért nem tudom, hogy meddig bírta volna, mert aztán hazaértem és lemostam. A 18 órás tartósteszt végén is OK volt, nem zsírosodott át, ami a többi alapozónál kivétel nélkül eddig mindig előfordult nálam (a nevesebbekkel is, mint Chanel, Guerlain), a Diorral egy visszafogottan fénylő, de nem olajos fej fogadott hajnalban a tükörben.
Nagyon keveset használok belőle, egy pumpányit oszlatok el az IT Cosmetics duplafejű alapozóecsetével (kiválóan működnek együtt). Nem szárad túl gyorsan - aláhidratált arcon van elég idő az alapos eldolgozáshoz.
A színt valami véletlen folytán sikerült eltalálnom, itt vettem (köszönöm Madeirának :-) kb. fotók alapján, de szerencsém volt, a 3N árnyalat szépen egybeolvad az NW20-as bőrömmel.
Megvenném -e teljes kiszerelésben, teljes áron? Hááát, egyrészt tényleg csúcs, de a 18.000 Ft-os ár elgondolkodtató. Viszont ha akciózza a D., tuti lecsapok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 30.

UPDATE:
Sokat használtam, és már a végét járta, amikor kiszerettem belőle.

2021. szeptember 9.
Hát ez egy csoda! Aki vékonyabb alapozót keres, annak 'must have'.

lauran

2022. június 22.

Nyárra kerestem természetes hatású, de mégis tartós alapozót. Sok próba után ez meg az YSL Touche Eclait alapozója maradtak versenyben, de utóbbi gyorsan lekopott és beült a pórusokba, így a Dior lett a nyerő. Kombinált bőröm van, és nem igazán szoktam primer-t használni. Igy nagy dolog, amikor egy alapozó nem kopik le nap végére, ezért keresem a természetes, de tartós dolgokat. Nos, ez az alapozó pont ilyen. Nagyon-nagyon konfortos, nem érzem, hogy rajtam van, rétegezni is lehet, és nagyon szépen megmaradnak rajta a termékek, pl. a bronzer, blush. Árnyalatot is könnyen találtam, nem oxidálodik. Nem okoztt pattanást, nem fénylett át különösebben, púderrel fixálva nagyon szép végeredményt adott órákon át. Nagyon elégedett vagyok a termékkel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 22.

PotterAlexa

2022. június 13.

Nagyon kellemes alapozó így nyárra! Nem is mondanám alapozónak, inkább bbkrém…konkrétan 1pumpa elég az egész arcra( kézzel felvíve). Én egyébként mindent szivaccsal szeretek felvinni, de ez kézzel könnyebb, szebb, gazdaságosabb.
A szín egy picit bosszantó, nekem a 2N van meg , de egész rózsaszínes… ha újraveszem majd biztos naturális bőrtonusom ellenéree a W-t fogom beszerezni.
Szépen egységesíti a bőrt, a nap végére kifényesedik bőven. Zsíros bőrre tilos használni szerintem. De egyébként szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

KezdoManias

2021. június 26.

2021. június 26. Megvettem 2CR árnyalatban is. Ez nem sok alapozóval történt meg nálam eddig. A viszonylag alacsony szilikontartalom miatt viszont tudatosult bennem, kevésbé egyenlíti ki a bőrfelszín kisebb egyenetlenségeit. Emiatt ha épp még az átlagnál is rosszabb állapotú, nyúzottabb a bőröm, a közepes fedés ellenére nem lehet vele olyan látványos eredményt elérni, mint egy szilikonosabb társával. Nem lehet viszont egyszerre minden elvárásnak megfelelni - változatlanul rajongom a könnyű kenhetőségét, a természetes bőrfényét és a hidratáló hatását.

2021. május 31. A tan-luxe hialuronos önbarnítójával "kezelt", de még így is rózsás tónusú bőrömre tökéletes lett a 3CR árnyalat, amit egyebként enyhén barackosnak látok magamon. Már korábban szemeztem vele, mert a maszkban-sutyiban-villámgyorsan tesztelgetős körülmények ellenére irtó könnyen sikerült az egyik árusítóhelyen a homolokomon eloszlatni. Itthon is ezt tapasztalom: kézzel is nagyon könnyen eldolgozható, szinte krémszerű, a dehidratált, de mindenféle egyéb problémával küzdő bőrömön gond nélkül terül. A nagyvonalú és egyáltalán nem precíz felvitel ellenére is alig látható az arcon. Természetes hatású, gyenge-közepes fedésű, tényleg csak normál bőrfényű alapozó. (Rétegezéssel még nem próbálkoztam.) A homlokomon könnyen átfényesedik, de egyrész mi nem, másrészt ha máshogy alapoznék meg az alapozónak, ez valószínleg kevésbé jelentene gondot.
A csomagolás súlyos üveg precíz pumpával.
Azon kevés alapozó közé fog tartozni, aminek a nagy részét el fogom használni. Sőt, még a végén beszerzek egy világosabb árnyalatot is. Szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 26.

A csomagolás súlyos üveg precíz pumpával.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Hibiscus Sabdariffa (Roselle) Flower Extract, Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Hydroxyacetophenone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.