Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven hidratáló krém a normál-kombinált bőrre. Friss textúrűja beleolvad a bőrbe és simává, puhává és hidratáltá teszi azt. Az eredmény a fiatalosan ragyogó kinézet és érzés.

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 10000 , Eladó: andievincze
Állapot: Új, bontatlan, egyszer sem használt!, Helyszín: Cserkeszőlő, fizetés: Banki utalás, postával

szeverani

2019. július 17.

Az én tégelyem is más ugyan, mivel osztrák douglasban vagy Müllerben vásárolom ezt a krémet, itthon sajnos még nem láttam.
Nálam 5 csillag.smink alá is szuper,kisimítja az arcot,ráncokat.
Enyhe hűsítő érzést hagy,miutan felkenem. Könnyen beszívódik.Kevés kell belőle ,attól függően használom ,mennyire veszi fel a nedvességet a bőröm. Nagyon szerethető hidratáló ❣

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Nálam 5 csillag.smink alá is szuper,kisimítja az arcot,ráncokat.

berenyiagness

2019. május 28.

Nekem másféle tégelyem van mint a képen de a neve ugyanaz, körülbelül egy hónapja vettem lehetséges , hogy változtattak az összetevőin is nem csak a dobozon mert az enyém kamillát is tartalmaz. Lényeg a lényeg nagyon szuper kis krém, könnyen lehet vele dolgozni jól hidratál és frissít. Gyorsan beszívódik de nem kenek azért sokat, csak annyit amennyit kellemesen beszív a bőröm. Este arctisztítás után ez az utolsó rituálém, kellemes nem túl intenzív illattal. Másnap arcmosás után szintén használom, sminkelés előtt szuper fedettséget biztosít és egyenletessé teszi a bőrt így az alapozó ami szintén Dior remekül dolgozható rajta. Ajánlom szuper termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Kencemániás

2018. január 22.

Nagyon jó ez a krém! Én csak éjjelre kenem, mert nagyon olajos a bőröm mostanában mindentől, még krém nélkül is, de éjjelre valami fantasztikus.
Reggelre szépen feltölti a halványabb ráncaimat és egyenletes, puha lesz az egyébként érdes bőröm.
Kár, hogy ilyen drága, de ettől még újra megveszem, ha még kapható lesz, mert azt olvastam itt, hogy megszüntetik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Evelynblondeglam

2017. augusztus 2.

Egy eve nem tudom elhasznalni. Nem tudom, hogy eppen az arcborom allapota nem alkalmazkodik hozza vagy egyszeruen csak nem nekem valo ez a krem. Az allaga tipikus zseles, nyari hidratalo, az illata fatasztikus,nem zavaro vagy eros de van vale egy eleg nagy problema,meghozza az,hogy egy reteget kepez az arcboron ami fenylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Regi84

2017. június 11.

Nekem a száraz bőrre való van meg, elvileg ezt a termékcsaládot már nem sokáig lehet kapni, mert jött helyette valami természetesebb formula.. Nekem ezzel sincs semmi bajom :) gyönyörűen beszívódik, nem ragacsos, szépen hidratál, kellemes az illata, nem tolakodóan erős, jó ránézni a dobozra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Tina87

2015. november 22.

Azon kivul,hogy kellemes az illata es gyorsan beszivodik,nem ragacsos,nekem semmit nem csinalt az arcommal.Egy teljes tegelyt elhasznaltam mar! Most kiprobalom a Clinique Moisture Surge -t :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Casey1979

2015. április 25.

Nagyon kellemes illata van, és be is szívódik rendesen, összesen három krém szívódott fel nekem és ő köztük van. Hidratál, nekem sokkal üdébbé tette az arcom. Imádtam. Árban viszont húzósnak találom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

timcsi_i

2013. augusztus 16.

Nem használom minden nap, talán hetente 3-szor. Amikor este bekenem az arcom másnap reggelre annyira puha lesz. Imádom. A bőrömet széppé teszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

apolka

2012. szeptember 21.

Csak egy 3 ml-s mintám volt belőle, ami kb 5 napra volt elég, szóval hosszú távú tapasztalataim nincsenek. De egy nagyon kis kellemes állagú, gyorsan beszívódó, jól hidratáló krém, szolid illattal. Jó érzés volt használni, viszont az INCI listája annyira nem fogott meg, szóval abban nem hiszek hogy a kellemességen és a hidratáláson túl mást is tudna. Adok neki egy jószívű négyest. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2