Dior

Ár:   19 990 Ft és 26 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: p3trababa, Módosítva: 2020. július 20.

Ár:   19 990 Ft és 26 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-vanília

Illatösszetétel: jázmin, csillagánizs, vanília, édesgyökér

Ár: 21000 Ft +posta , Eladó: Erica
Állapot: 100 ml/ kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta
Ár: 7500 , Eladó: jean baptiste
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, V. Kerület. Deák Ferenc tér, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ladybee

2021. június 6.

Nem tudom, hogy az IFRA szabályozás vagy valami költség csökkentési próbálkozás okozta ezt, de ez már nagyon nem ugyanaz, mint 10-15 évvel ezelőtt. Elképesztően puha, kifinomult, elegáns pézsmás, vaníliás leszáradása volt. Bíbor bársony. Hihetetlen egy illat volt. Egy fújás beterítette a szobát, minden erőszakosság nélkül. Maga a nőiesség egy illatba zárva. 24 órás tartósággal edt-ként. Nekem ez volt A DIOR.
Én nem használtam. Most már használnám alkalmi illatként, de sajnos ez már nincs sehol. Ami most van, annál a Poison Girl többet tud. Leszáradásnál jobban emlékeztet az eredeti Hypnotic Poison edt-re, mint ez a termék. Nyugodtan kivonhatják a forgalomból. Jobban hasonlít egy utánzatára jelenleg, mint régi önmagára. Tartósság tekintetében is... :(

Up: Jól lehúztam, csak mert elszomorít. De végülis 30 mili volt meg belőle. A nagyját elfújkáltam végülis. Volt benne egy görcsös akarás, hogy hátha kijön belőle valahogy az, ami volt. De most eszembe jutott, hogy amikor megvettem a Douglasban, előtte fújtam egyet a csuklómra a kint lévő teszterből, mert nem bírtam kivárni, hogy hazaérjek vele. 😀 És hazafelé úton, a buszon már-már szégyelltem magam, hogy ilyen jó illatom van. Persze, akkor még vártam a csodát. De amíg nem keserítette meg az élményt, hogy ebből nem lesz olyan, mint 10 évvel ezelőtt volt, addig egész jó parfümnek tűnt, na. Felpontozom én ezt.
De azt tartom, hogy van ennél sokkal jobb megoldás puha, vaníliás leszáradás ügyben. Nem csak a Poison Girl (edt), a Dolce Gabbana The one is sokat tud etéren és a Lancome Hypnose is.

Updatelek ismét. Mert csak nem tudom elengedni. Még így se. Úgy tűnik, még így is nagyágyú ez az illat. Megbántam, hogy eladtam a 30 milisem maradékát tavaly, mert csak újra és újra eszembe jutott az illata. Szóval most vettem egy 50 milist. A tartósság/hatóerő téren még mindig dühít, főleg azért, mert mindennek ellenére újravetette magát velem. 😅 Hát tényleg hipnotikus... 😆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 6.

Nenuka

2021. május 23.

Szerintem remek illat, persze édes és valóban kicsit plasztik. Eddig inkább Chanelokat választottam ebből a kategóriából, de ez szuper klassz, diorista leszek :D. Van egy Dune üvegesem és egy addict fujcim, azt kell mondjam, egyik kedvenc designer brandem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

juleszmulesz

2021. március 3.

Kedvenc illatom, vagy 6 éve használom. Régebben mintha az illata tartósabb lett volna, ezért csak a 4 csillag. Viszont még mindig kitart 4-5 óráig, vagy ha elmegyek valahova, és rengetegen megdicsérik, utánam fordulnak mit viselek :) .Ha valaki szereti az édes, különleges illatot, ez a legjobb választás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

gili

2020. december 26.

Update2.: Ismét írok véleményt, egy hete használom az újabb verziót amit rendeltem.
A tartóssága valami borzalom...
A régi nyomába se ér, ezért még két csillagot kénytelen vagyok levonni.
Nagyon sajnálom, pedig egyik kedvenc parfümöm volt... :(

Update1. :Most, jó néhány évvel később újra rendeltem.
Az állaga megváltozott, régebben olajosabb volt.
Tartóssága kB. 2-3 óra.
Ezért levonok 1 csillagot :(.

Erről a parfümről itt olvastam először.Szinte csak pozitív véldményeket kapott; így megrendeltem online, bár kissé féltem mivel nem ismertem az illatot. Amikor megérkezett rögtön kibontottam és próbáltam. Nem csalódtam, nagyon nőies intenzív mandulás-vaníliás illat, sokszor úgy érzem/szagolom, hogy nem érződik már az illat viszont a visszajelzésekből kidetül, hogy még nagyon jól érezhető csak hozzá szokik az orrom. Rengeteg ember dícsérte ezt az illatot rajtam nők/férfiak egyaránt, még ismeretlenek is :) öt csillagot érdemel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

A tartóssága valami borzalom...
A régi nyomába se ér, ezért még két csillagot kénytelen vagyok levonni.
Nagyon sajnálom, pedig egyik kedvenc parfümöm volt... :(

Update1. :Most, jó néhány évvel később újra rendeltem.
Az állaga megváltozott, régebben olajosabb volt.
Tartóssága kB. 2-3 óra.
Ezért levonok 1 csillagot :(.

Alsace

2020. október 23.

Hihetetlenül vaníliás! Szigorúan vaníliakedvelőknek, “szerencse”, hogy imádom a vaníliát, sütikben is mindig azokat szeretem a legjobban. Nekem nagyon bejött! Nem gejl, bár lehet az csak engem most épp nem zavar, és érződik benne a kis fűszeresség is amitől izgalmassá válik. EDT létére brutál tartós!
A kókuszt és a mandulát is kiérzem, habár a kókuszért mint étel/illat nem rajongok, de hamar eltűnik és átveszi az irányítást a mandula és a vanília+fűszerek. Mondanom se kell, a marcipánért is rajongok :)))
(Egyébként ezzel a parfümmel volt először olyan érzésem, hogy én már ezt éreztem valahol korábban:))) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Ainnaf2

2020. szeptember 30.

UPDATE: Jöttem updatelni magam. Nem hagyott nyugodni,másik parfümériában is megillatoltam. Valószínűleg az előzőleg kipróbált már nagyon régi volt, el volt deformálódva az illat és a tartóssága sem volt említésre méltó. Viszont azóta boldog tulajdonosa vagyok egy 30 ml-es változatnak. A reggel 7 órakor egy fújás, este fürdés után is érződik. Hajon és bőrön is extra tartós.. mindig más illatjegyeket előhozva.Az illat lecsengésénél a jázmin már a bőrömről teljesen elillan, viszont a lágy vanília a fűszerekkel keveredve marad. Eleganciát tükröz, jobban érzem magam tőle. Imádom. Jár az 5 csillag.

Egy ideje nézegetem. Drogériában próbáltam ezt az edt változatot, tartóssága elég silánynak tűnik, sok, hasonló árkategóriában lévő parfüm legyőzi. Viszont nagy vágyam lenne ez az illat, lehet megéri az edp változatra várnom inkább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Ladyba

2020. szeptember 27.

A legjobb, legkülönlegesebb parfüm amit valaha használtam. Örök kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

A legjobb, legkülönlegesebb parfüm amit valaha használtam. Örök kedvenc.

Lupiluuu

2020. szeptember 27.

A Poison család vörös palackba zárt erotikus eszenciája. Ha van illat ,amiről azt lehet állítani, hogy szexuális kisugárzást és magabiztosságot áraszt,akkor ez az! Semmi bájos és ártatlan jelző nem jut róla az eszembe, csakis egy olyan nő,aki pimasz módon lehengerlő akar lenni.
Nem való akárkinek,....nagyon követeli a stílust és a szexi nőiességet,határozott domina illat. Füstös ,fűszeres vanília csoda. Semmiképpen nem ajanlott melegbe vagy rohangálós átlagos munkaba járós illatnak használni, ennél többet érdemel....meg kell adni a módját.
Szerintem ez a "rosszlányok" illata.... ami arra lett megalkotva,hogy a nők fegyverként tudják alkalmazni ,ami térdre kényszeríti a férfiakat,hogy behódoljanak és a nők felülkerekedjenek. Ha ezt az illatot viselem,úgy érzem magam ,mint Afrodité a szerelem istennője,aki bármire képes és ellenálhatatlan kisugárzással ruház fel...a párom pont így néz rám,amikor megérzi ,mintha én lennék a legellenálhatatlanabb nő a földön❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Lenaeri

2020. szeptember 18.

Egy éve van a birtokomban és valamiért ezidáig nem sikerült megszeretnem. Megvettem az összetevői és a férjem iránta való rajongása miatt.
Néha-néha próbálkoztam vele, hátha... De nem. Félretettem, van sok másik a készletemben.
A napokban volt egyféle hiányérzetem valamiféle édes, sütis parfüm miatt. Eszembe sem jutott. Aztán megláttam a fiókom mélyén.
Újraíródott a kapcsoldatunk. Én sem értem... :-)
Ma már imádom!! Hiába szeretik sokan, magamon kívül még soha nem éreztem senkin. Nagyon különlegesnek tartom.
A tartóssága 10 pont. Használata után kimosott pulóveren még mindig érezhető volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Újraíródott a kapcsoldatunk. Én sem értem... :-)

Leoka

2020. augusztus 14.

Számomra megunhatatlan ez az illat, néhány ml kell, hogy legyen belőle.
Újabban azon kapom magam, hogy elkezdek visszafele keresgélni az illataim között, nem az újra vágyom, hanem a régiekre.
Az első mintácskámat féltve őríztem belőle, és akkor tudtam, hogy nekem egyszer lesz egy igazi, egy teljes üvegem 😀,
Ősztől tavaszig bármikor szívesen fújom, rajtam a picit hűvösebb időben érzem teljesnek.
Intenzív illat, Lenaerivel egyetértve ahhoz képest, hogy elég sok másolatot gyártottak már belőle ( magam is elfújtam már néhány litert😁) , szerencsémre a környezetemben még senkin sem éreztem hasonlót .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Számomra megunhatatlan ez az illat, néhány ml kell, hogy legyen belőle.

Antioxidánsok: BHT