Dior

Ár:   19 990 Ft és 26 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: p3trababa, Módosítva: 2020. július 20.

Ár:   19 990 Ft és 26 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-vanília

Illatösszetétel: jázmin, csillagánizs, vanília, édesgyökér

Dior Hypnotic Poison EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml üveg parfümszóróban:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Dior Hypnotic Poison EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen átfújva üveg parfümszóróba:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nanook9212

2022. június 11.

Iszonyúan erős, nem is engedném nyáron ezt hordani, mert valami brutális! Tartósságával nincs gond ám szerintem cseppet félre van marketingelve így nekem illatát tekintve kissé csalódás. Ódákat zengenek arról, hogy a világ legfinomabb kókuszos-mandulás illata. Hát...itt a krémmániás összetevők közt nincsenek meg ezek a jegyek és szerintem ez így helytálóbb mint pl a fragranticán ahol meg fel vannak tűntetve...és ott még ráadásul szilva is van...WTF o.O
Ez a parfüm tömény vanília és még töményebb édesgyökér plussz ánizs. Kész. Se kókusz, se mandula, se semmiféle gyümölcs, ánizsos vanília.
Szerencsére kis kiszerelésben van meg, de nem vagyok biztos benne, hogy valaha is a végére fogok érni. Komolyan, miért gondolják azt a parfüm készítők, hogy valaki ánizs illatú akar lenni? Olyan szinten elrontották ezt így nekem :( Elég lett volna sima vanília, akár töményen is, de az ánizst hagyni kellett volna a francba, ez pont olyan mint a Naomi Campell parfümben a pimento paprika elem...minek???? Sose fogom megérteni...
Talán télen, fagyközeli időkben még csak-csak, de engem kb meg lehetne ezzel ölni nyáron...
Nem rossz parfüm, de ráférne egy reformulás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 11.

Nem rossz parfüm, de ráférne egy reformulás.

Anett0721

2022. június 9.

Először is, elképesztő a tény, hogy ez az illat számomra mennyire hűsítő! A legtöbb ember téli illatként tartja számon, én azonban 35 fok felett néha csak őt tudom elviselni magamon! Biztosan az édesgyökér, vagy az ánizs, de olyan kellemes hűs érzetet ad kifújáskor, hogy legszívesebben fürödnék benne. Lehet, hogy csak az én bőrkémiám ilyen, nem tudom.
Második dolog, amit imádok benne: elképesztő tartós! Rajtam nem sok parfüm az, csak a tipikus szillázs-szörnyek (Angel, Alien, Jungle, Shalimar, Ópium, stb.), de ő rajtam marad egy egész napon át, és nem csak halovány emlékként, hanem erősen. Csakis azért szoktam újrafújni napközben, hogy ismét érezzem a fejillat vibráló hűsvösségét.

Az üvegeket ritkán említem meg, de az övé tetszik, hogy dögös és -szerintem- egyedi, tükrözi az illatot. Nagyon eltalálták az egész kompozíciót, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 9.

leila0803

2022. június 4.

Finom, noies, gyenged, lagy. Olyan illatkompozicio, amelyben az illatjegyek harmoniaja igazi mualkotasban egyesul.
Vanília, kókusz, és egy bravúros mandulás csavar, ami megtöri az édes alapkompozíciót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. június 4.

mafalda

2022. január 9.

Tényleg egy az egyben a rég használt pussy deluxe parfim...ennyi pénzért... így hogy az se volt a nagy kedvencem. Pedig ez mekkora sláger volt.🙄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

Cintia04

2022. január 9.

Nagyon sokáig nem szerettem ezt az illatot és azokat sem amelyik hasonlított rá! Az idő múlásával bizony megszerettem ezt a vaníliás, virágos nagyon különleges illatot! Van benne valami kraft valami plusz mert amikor egyesül viselőjével ad egy fajta önbizalmat, eleganciát még akkor is ha az ember nem kis estélyibe vonul végig az utcán nap mint nap! Az a fajta illat amit ha póló farmerral is viseli az ember nem az öltözékét nézik majd hanem a kisugárzást ami körbe veszi és csak azt érzed, hogy jó az illető közelében lenni! Számomra egy kiegyensúlyozott, nyugodt illat annak ellenére, hogy nem egy kispályás lóti-futi illatról beszélünk! Ehhez kell egy személyiség egy olyan fajta emberi jellem amihez méltó! Viháncolós, nagyképű, egoista embereken nekem visszásan hat! Olyan emberhez illik aki rendben van magával, egyfajta lelki béke övezi és nem keres önigazolást! Tartóssága is rendben van edt mivoltához képest! Gyönyörű illat! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

nika117

2021. december 19.

Nagyon akartam szeretni, de van valami benne, amiért nem tudom. A Police - Forbiddenre kerestem dupe-ot, mert azt imádtam és már nem gyártják. Milyen ironikus, hogy azt írták, az a parfüm ennek a dupe-ja. Hát nem mondanám. Van benne valami szúrós, ami idegesít. Nem azt a vaníliás-mandulás illatot kaptam, amit vártam, és amiről mindenki áradozott. A tartóssága viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

ciccenet

2021. december 2.

A királynő. Megunhatatlan istennő. Nagyon tartós, vaníliás-mandulás csoda. Nem esik nehezemre kimondani, hogy a világon az egyik legjobb parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 2.

Lilium

2021. október 4.

Már az első találkozásunk szerelem volt. Kellemes, meleg, igazi beburkolózós illat, aminek van mélysége is. Végtelenül elegáns, ugyanakkor titokzatos és szexi. Valósággal elvarázsol, tényleg hipnotikus, de nem méreg, hanem bájital.:)
Rajtam finom vanília, egy kis mandulával és jázminnal megfűszerezve. Én hétköznapokra is előszeretettel hordom, nem érzem soknak, habár nem szokásom elfújkálni a fél üveget egy alkalommal. Az utóbbi időben a legnagyobb kedvencem, ami nem csoda, hiszen most van szezonja. Érdekes, hogy az EDP teljesen másképp működik rajtam, de a kettő érezhetően különbözik is összetételben. Nekem ő az igazi, mindössze egyetlen apró fújás kitart egy egész napig. Annak ellenére, hogy klasszikusnak számít, mostanában mégsem olyan népszerű. Mondjuk én ennek csak örülök, mert legalább nem jön velem szembe az utcán. Nincs mese, rabul ejtett.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 4.

eternity

2021. szeptember 25.

Schubert Éva nagyestélyiben bemegy a gyógyszertárba illat :*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 25.

Schubert Éva nagyestélyiben bemegy a gyógyszertárba illat :*

piroslili

2021. augusztus 16.

Nekem nagyon-nagyon édes, már nem szexi. Még sztriptízhez sem tudnám elképzelni.
Párom ráadásul megkért, hogy mossam le, mert forog tőle a gyomra.

Ez tipikusan ízlések és pofonok egyébként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Párom ráadásul megkért, hogy mossam le, mert forog tőle a gyomra.

Ez tipikusan ízlések és pofonok egyébként.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.