Dior

Ár:   16690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: p3trababa, Módosítva: 2019. december 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-vanília

Illatösszetétel: jázmin, csillagánizs, vanília, licorice

CSERE is - Dior Hypnotic Poison EDT
Ár: 16.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 100ml/kb.55ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Dior-Hypnotic Poison roller pearl
Ár: 9500.- + szállítás , Eladó: illatvarázs*
Állapot: új, 20 ml 2-3 görgetés hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás, postázás (postán maradó), Foxpost bubis borítékban
Kodi

2020. február 11.

Hajlamosak vagyunk elcsépeltnek hinni, mert itt szaladgálnak köztünk mindenféle Chatier Hipnotic-ok és drogériás próbálkozások Christina Aguileirától, ezt az illatvilágot nincs aki nem ismerné, csak legfeljebb még nem tudja magáról. De a legszebb fűszeres-vaníliát a Hypnotic Poison adja, ami olyan selymesen simul az ember bőrébe, hogy meg kell tőle bolundulni, hirtelen nem is tudok hasonlót. Van ebben minden, talán még máig harcoló német alakulat is, de így lesz harmonikus egész. Neki meg lehet bocsátani a linearitást is, kár is lenne ha feladná ezt a szélsőségesen szép vaníliát, miközben egy pillanatig sem válik dömperré. Jól kapizsgál az, aki szerint rokon a Kenzo Amour, igen talán még az tudja ezt a melengető sál érzést visszaadni a maga rizses módján. Edt létére a HP nagyon tartós, egész nap érzem magamon, még este zuhanyozás után is képes felélénkülni az ember bőrén. Szomorúan olvasom, hogy már ő sem a régi és sokan panaszkodnak a reformulált verzióra. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

Heine

2020. január 19.

Nem tudok olyat mondani, amit még nem írtak le, de megpróbálom: ez olyan, mint belemerülni egy kád meleg karamellába, vagy mint rumos kakaót szürcsölgetni egy hüttében a kandalló mellett. Egyik élményben sem volt részem, de valahogy úgy képzelem el, hogy ilyen illatuk van. Nagyon finom, enyhén fűszeres vanília, tökéletesen egyensúlyozik a süteményillat és a finom kesernyés fűszerek közt. Egy pillanatra sem fojtogató, de határozottan megjegyezhető és nyomot hagy.
Valószínűleg ezért ez a legtöbbet dicsért parfümöm. Rengeteg kísérletezgetésembe telt, mire kialakult a mesterhármas: amor amor, la nuit tresor edt és hypnotic poison: ezekkel gyakorlatilag nem telik el nap bók nélkül. Sajnos nem tartós, ezért egy tízmillis fújós szokott lenni a táskámban, de a hatósugara szerintem ideális: nem fojtasz meg mindenkit magad körül, mégis, aki melletted van, érzi, és általában megjegyzi, hogy finom. Fontos amúgy, hogy ne inhalálja a szagodat az egész terem, ahol tartózkodsz. Engem például kávézókban szokott kikészíteni, ha parfümszagot szívok be a kávé mellé, de az is idegesít, hogy ha egy nő távozik a teremből, de a parfümje marad -ez leírva elegánsnak és emlékezetesnek tűnik, gyakorlatilag csak annak a jele, hogy túlfújtad magad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

blondiebunny

2020. január 2.

Nekem abszolút szerelem, finom kókuszillatot áraszt, ami még a leszáradást követően is sugárzik. Azt hiszem, még sokáig nem cserélem le <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

kissagi19

2019. december 31.

Eddig a Poison Girl volt Diortól az abszolút szerelem, viszont pár napja utazás során megálltunk a szolnoki M-ben egy kis pihenőre. Ott megillatoltam őt, és elvarázsolt. A sok barbinyálat szagolgattam, a férjem egy egyikről konkrétan hányingert kapott. Indulás előtt még megpillantottam a kis roller pearl kiszerelést, és adtam neki egy esélyt.
Csodás, meleg, bújós illat. Vaníliás mandula, cseppnyi ánizs. Hideg időhöz való, én minden nap kencézném. Puha pulcsi, csinos kabát, elegáns cipő... Engem megvett kilóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 31.

Classic

2019. december 29.

Mivel a Dior Pure Poison a kedvenc illatom, így figyelmet fordítottam a márkacsalád többi tagjára is, jelen esetben a Hypnotic Poison-re. A golyós változatát vettük meg tegnap a férjemmel, rendkívül kifinomult, elegáns női illat. Korábban használtam Christina Aguilera By Night parfümjét, ami szerintem nagyon hasonlít Hypnotic Poison-re, a magam részéről alig tudok némi különbséget tenni a két illat között. Rajtam tartós ez a parfüm, egy élmény nézni a kis golyós üvegcsét is, ez volt az utolsó, amit megvettem. Igen, a kevesebb több elv is is tetten érhető. Inkább egy-egy drágább illatunk legyen, de az bármikor elővehető, mint kétszáz pacsuli. Nálam a parfümök tesztelésének fő szempontja a kora reggeli, hajnali próba: ha álmosan, fáradtan is jól esik befújnom magam a parfümmel, akkor az az én illatom, ha nem esik jól, akkor többnyire kimondom a varázsszót: viszontlátásra. Nálunk már áll a karácsonyfa, lengyel származású vagyok, és a lengyeleknél hagyomány, hogy (jóval) karácsony előtt feldíszítik a fát. Gyönyörű, enyhén színjátszó, gyöngyházfényű boák díszítik, és ez az illat lengi körül a lakást....meseszép az egész...

Megrendeltem az 50 ml-es kiszerelését. Karácsonykor ünneplem a születésnapomat, a szüleimtől többek között pénzt kaptam ajándékba, így úgy döntöttem, hogy maradandó értékre költöm, és természetesen e parfümre esett a választásom. Hogy ehhez a parfümhöz kell-e ruha, hangulat, esemény? Nem, nem kell. Habár tudom, hogy alapvetően alkalmi illatnak tartják. Ám kérem szépen, nem nehéz igazi nőnek lenni kisestélyiben, tűsarkúban, vörös rúzsban, a színházi páholyban...a részletek sokkal inkább a hétköznapokban rejlenek, hiszen ezekből van a több, ez az átlagos. És igen, ha ekkor is sikerül nőknek lennünk, nőknek maradnunk, hiszen mindig azok vagyunk, nemcsak különleges alkalmakkor, akkor ez a parfüm mindennap ott kell, hogy legyen rajtunk. Még ha az udvaron teszünk-veszünk hétvégén, farmerban-pulcsiban, akkor is, egy fújás kell a nyakba, egy a mellkasra... S végső soron nem elérhetetlen, az ára sem feltétlenül indokolja ezt, névnap, születésnap, karácsony, nők napja, Valentin nap, anyák napja, éppen elegendő alkalom, hogy az ember magáénak tudhassa.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 29.

2019. október 12.

Nekem Ő az igazi! Van benne valami nagyon vonzó és rejtélyes. Meleg, krémes vaníliás csoda. A medvecukrot eléggé érzem benne, de ez ad neki egy kis pluszt. Baromi tartós, örök kedvenc!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

leila0803

2019. szeptember 10.

Finom, noies, gyenged, lagy. Olyan illatkompozicio, amelyben az illatjegyek harmoniaja igazi mualkotasban egyesul.
Vanília, kókusz, és egy bravúros mandulás csavar, ami megtöri az édes alapkompozíciót.

Tud valaki valamit arrol hogy ez tenyleg megszunik??? Ha igen, akkor meg most be kell szereznem par litert...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 10.

laracroft

2019. július 27.

Hogy ez a klasszikus nekem hogy maradhatott ki idáig?!
Céltalan drogériás fújkálódás során került a csuklómra, és itthon már habzó szájjal mocorogtam, hogy vissza kéne menni megvenni (vagy netről megrendelni, stb.).
Isteni finom, mandulás-vaníliás, kicsit púderes édesség, abszolút nőies és EDT létére brutál tartós. Sokan írják, hogy bőrközeli - hát rajtam nem, egyenesen vigyáznom kell az adagolással.
Nagyon nagy szerelem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Hogy ez a klasszikus nekem hogy maradhatott ki idáig?!
Nagyon nagy szerelem lett.

Svetlana

2019. július 20.

Nagyon finom mandulás-vaníiás süti illatú parfüm, számomra télre. Nagyon bőrközeli és csak 2-3 órát tart.
Valóban van az Yves Rochernek egy nagyon hasonló illata, ami töredékbe kerül és tartósabb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

angelina69

2019. április 20.

Édes illat próbálgatásaim egyike volt. Igaz, csak mintám volt belőle, amit el is használtam, de nem fogok nagyobb kiszerelést venni. A kissé ánizsos kezdet után rajtam egy vaníliás-mandulás-süti illat lett belőle. Ennyi. A nagy lelkesedéssel teli áradozások miatt biztosan többet vártam. Úgy tűnik csalódtam... Alapjában véve kellemes illat, de süti illatot inkább a konyhában szeretem, mint magamon. A hatósugara az átlagosnál kicsit nagyobb. Tartóssága is sok órát megélt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 20.

Antioxidánsok: BHT