Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: csalii, Módosítva: 2013. június 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Dior Pirosító 'Rose Dragée'
Ár: 6500 Ft +pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, szinte érintetlen, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
Juuice

2016. május 14.

Nagyon szép pirosító, természetes a hatása, könnyű felvinni, a szépséges, kimunkált kompakt csomagolásról nem is beszélve!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Kodi

2015. január 17.

Medora, igen a hely ahol az elveszett dolgok vannak, bárcsak mindig tudnám hol van! Nemrégiben én is komplett időutazásban vettem részt, amikor megtaláltam egy közel öt évvel ezelőtt használt rúzstartómat, benne 3 kb. 5 évvel ezelőtt kedvenc rúzsommal. Milyen szomorú voltam akkor, hogy elhagytam őket, némelyik pótolhatatlannak bizonyult. :) És most meglettek.
Apropos, nekem is megvan ez a pirosító, nagyon ritka a high endek között a kombó. Csodás színhatást lehet vele elérni, szinte sajnálom felkenni, olyan gyönyörű a csomagolás is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

ponytony

2014. július 29.

Én szeretem nagyon! Praktikus a két harmonizáló színnel, kis ecsettel, tükörrel. Kb. 1,5 éve vettem, de azóta nem tud elfogyni. :)
Annak ajánlom, aki nem rikító pirosítót szeretne, hanem egy természetes lágy színt. A felkenése nem a legkönnyebb, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

despoina

2014. május 19.

Jó 6-8 évvel ezelőtt vásároltam egyet a repülőtéren. Nem voltam elájulva tőle, az árát nem éri meg semmikép. Alig volt látható és alig maradt fenn. Szépek a színek és a csomagolás is jó de csak 2* nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

csalii

2013. június 15.

Nekem a fruit de passion fantázianévre hallgató árnyalat van meg, és egyszerűen imádom! Gyönyörű, természetes színe van, mellé egy kis aranyos-bronzos ragyogással, meseszép!

Elég fehér bőröm van, pirosító nélkül igen sápadt vagyok, ezért mindig nagyon kell rá figyelnem, nehogy túl sokat használjak, könnyen lehet bohócpírom, és sok márkának nem merem megvenni a pirosítóit, mert túl erősnek találom, de ez a szín teli találat a fehér bőrűeknek, nem is lehet észrevenni, hogy viselnék pirosítót, olyan természetes. Tényleg, nagyon szép egészséges ragyogást ad a bőrnek.

Tartósságát tekintve szintén csillagos ötös, akár 10-12 óra múlva is látszik.

Az ára igen borsos, mint minden Dior terméknek, de ez abszolút megéri a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Tartósságát tekintve szintén csillagos ötös, akár 10-12 óra múlva is látszik.

Az ára igen borsos, mint minden Dior terméknek, de ez abszolút megéri a pénzt.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.