Dior

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2017. október 24.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Bőrkiegyenlítő, mattító sminkbázis, mely minimalizálja a pórusok láthatóságát.

Viva777

2020. január 25.

Nagyon szeretem a texturajat, pihenő uha arcom lesz tole. Tokeletes alap az alapozohoz. Tag pórusokat nagyon jo.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

pomme

2018. november 3.

Mintát kaptam belőle, kb 4-5 alkalommal használtam. Vizesebb hidratáró fölé kentem, tényleg "félkész" arcot varázsol, egységesebb tőle a bőröm, valahogy a színe is (pedig nem színezett). Szépen kisímítja az apró ráncokat, eltünteti a pórusokat púderes réteget hagyva maga után. Alapozni rá valamivel gyorsabban kell, mintha enélkül csinálnánk, de cserébe nagyon hálás ez a krém, mert púder nélkül vígan megtartja az alapozót, közben természetes marad a hatás. Sajnálom, hogy nem az esküvőm előtt találtam rá, igazi must have darab. Kb. 11 ezerbe kerül, ami (nekem legalábbis) rettentő soknak tűnik, de ha azt nézem, hogy az 1 (vagy 1,5) ml-es mintát mennyi ideig használtam, azt hiszem, bátran állíthatom, hogy megéri, ugyanis 30 ml-t kapunk ennyi pénzért. Kuponnal meg aztán végképp :)

Update: szereztem egyet, és egyre inkább azt gondolom, hogy nagyon megéri az árát. Ahogy vénülök, egyre inkább kell valami ránctalanítós-szilikonos cucc a fejemre, mert sminkben még hamarabb előjönnek a mosolyráncok. Szóval ez a kis csoda eltünteti a pórusokat (nekem aztán nagyok, sajnos :( ) és a finomabb ráncokat is elfedi, szóval igaz 2in1 krém. Még mindig elég belőle egy icipici mennyiség is, és bár már jó ideje nem gyártják, az enyémnek semmi baja.Viszont utazáshoz macerás vinni, mert ha nem a saját pumpás tubusában van, hanem mondjuk kontaktlencse-tartóban pár pumpálásnyi, akkor pikkpakk szikesre kiszárad az egész a francba. Szóval ne nyomkodjátok át másba, mert nem szereti. :D Alkalmakra még mindig istenkirály, nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

mate

2016. július 18.

Naggggyon jo termek!!! Sima bababort csinal pillanatok alatt es sokkal szebb es tartosabb az alapozo is a boron. Kivancsi vagyok,meddig fog tartani mert - mivel azonnal beszivja a bor-, tobb fujas is kell belole,ha az egesz arcra rakunk. De,aratol fuggetlenul,ujrevevos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Pocok1972

2016. július 4.

Ó, ez egy kincs :) könnyű felvinni, könnyű viselni, tökéletes babapofit csinál, gyönyörű rajta a smink, legyen az avon bb krém vagy a kedvenc chanel alapozóm. Amikor azt mondják, a k.va de jól nézel ki, már nem is érdekel az ára, ami ugyan horror, de 30 ml nagyon sokáig elég, mert nagyin kevés kell belőle. Nekem szerelem, jobb, mint bármi , amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 4.

Wey1122

2016. április 25.

Megérkezett itt van velem és nem engedem!
Brutális szilikon ide vagy oda ez nagyon jó.
Amikor tini voltam borzalmas pattanásos voltam.Ennek nyomait ma is magamon hordozom és amennyire tudom igyekszem eltűntetni.Ő az aki most társam lesz. Feltölt ,kisimit még apró ráncokat is.
Igyekszem nem mindennap viselni ,de....
Szerencsére pattanást nem okoz.Rajtam együtt a Dior star alapozóval valamiért nem megy.Van még kicsi Guerlain alpozóból avval igen.Biztos velem van a baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

Megérkezett itt van velem és nem engedem!
Brutális szilikon ide vagy oda ez nagyon jó.
Igyekszem nem mindennap viselni ,de....

scorpionqueen

2016. március 5.

Alkalomszerűen használom, napi használatra nem tudom elképzelni, olyan brutális szilikon löket. Nagyon látványos változást tud előidézni már önmagában is, blur hatás. Pórusok eltűnnek, bőr kisimul, minden apró egyenetlenség feltöltve szilikonnal. Előfordult már, hogy önmagában viseltem, annyira szép arcképet csinál. A viselése nem nagy élvezet. Szilikonos, teljesen lezárt arc, fullasztja a bőrömet. Viszont nem is könnyed hidratálóként adják el, szóval ezért nem vonok le tőle csillagok, mert amire hivatott, azt tökéletesen ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 5.

rea3

2015. július 24.

Update
Fel kell, hogy pontozzam, mert mikor ezt használom feltűnt, hogy a drágám mindig megdícséri a bőröm, és túlságosan is jól teljesített az alapozóm a mai forróságban. Érdekes hogy a tartóssága nem igazán volt szemmel látható 25 °C-ban :D Vagy csak én vagyok vak, rejtély... És mivel a The Balm primerje 3 csillagot kapott tőlem, akkor ő megérdemli a négyet.

Én nem vettem észre semmi különöset, egyáltalán nem hozta az elvárt hatást. Semmivel sem tartósabb a sminkem, hamar átfénylett a bőröm, talán egy leheletnyit tompította a pórusaimat, de tényleg csak minimálisan. az ára így borzasztóan irreális, kizárólag a nevet fizettem meg. Egyébként nem okozott irritációt, és nincs fullasztó érzés sem, viszont a funkcióját egyáltalán nem hozta nálam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 24.

Update

Trixi

Korcsoport: >54
2014. október 25.

A legjobb primer, amivel eddig találkoztam. Valóban egész nap matt az arcom, nemcsak ígéri. Finom, púderes finish. Azt vettem észre, hogy olyan szép, finom, matt bőrképet ad, összehúzott pórusokkal, hogy nem is kell utána sminkelni. Nagyon pici kell belőle (én csak a T-vonalra használom), és ha rásminkelek, sokkal kevesebb púder elég a fedéshez, jobban el tudom oszlatni, és nem kapja be a bőröm annyira. Viszonylag nagyméretű a tubus, tényleg sokáig elég lesz. Nem tömít, nem pattanásosít, nincs szilikonos utóérzet, nem fullaszt. Minimális illata van csak. Nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. október 25.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.