Dior

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Skiiin, Módosítva: 2015. április 23.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• Kristály írisz kivonatokkal mélyen megtisztítja a bőrt
  • Gyorsan és könnyedén eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket
  • Tökéletes kényelmet és frissességet ad a bőrnek
  • A bőr tiszta, élénk és matt lesz
  • Tökéletes a normál és a kombinált bőrre

szilvi

2016. május 27.

Nagyon jó arclemosó, én nagyon meg vagyok elégedve vele. Sűrű, fehér krémes állaga van, nagyon kevés elegendő egy használathoz. Széepen megtisztítja a bőrt, de én is egy kicsit erősnek érzem egy normál kombinált arcbőrhöz. Ettől függetlenül szép, tiszta, egészsegesen ragyogó lesz tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Skiiin

2015. április 23.

A tonikjához hasonlóan, nagyon jól tisztít, az illata egy picit erős.
Kis mennyiség elegendő egy arctisztításhoz belőle, a flakonból kinyomva sűrű krém, amely lágy habbá alakul víz hatására.
A kezdetektől fogva szárított, egy idő után már erőteljesebben.
Normál-kombinált bőrre szerintem erős, még nekem is sok volt pedig zsíros bőrtípusos koromban használtam.
Ár-érték arány: 4

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

A tonikjához hasonlóan, nagyon jól tisztít, az illata egy picit erős.
A kezdetektől fogva szárított, egy idő után már erőteljesebben.
Ár-érték arány: 4

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Butylene Glycol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: ITT

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.