Dior

Ár:   11900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2015. január 21.

Ár:   11900 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

6 órán át ápolja a rúzs az ajkakat.

Natúr színekben.

Dior Rouge Dior Ajakrúzs
Ár: 6. 000. - Új. , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás/postán maradóval küldöm+költség. 685ft
bfatime

2018. április 7.

A legjobb rúzs, nagyon tartós, nem szárit, 459 charnelle nagy kedvenc volt, sajnos már nem gyártják, jelenleg a 219 montaigne rose-t használom, szép természetes árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

merleghinta

2018. január 9.

Ebből a típusból egy erősebb rózsaszínt kaptam ajándékba, nekem túl erős volt. Nem használtam el, két-három évig bírta (ami soknak számít), nem romlott meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 9.

xeniaxenia37

2017. október 13.

Az egyik legjobb rúzs, amit használtam eddig, kedvenc árnyalatom a Hollywood Rose (688).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

noranadezda

2017. augusztus 2.

Kedvenc hétköznapi rúzsom :) 3 árnyalatban vettem meg, de a Rose Montaigne (bézses-rózsás árnyalat) fogy a leggyorsabban. Könnyed, nem túl intenzív színű rúzsok, nagyon szép és természetes hatást keltenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Cannes

2017. március 15.

Csodálatos nekem szájceruzával egész napot kibír nem tudom van e jobb rúzs ennél DIOR''' csúcsok csúcsa és még hidratál is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 15.

Ciprus

2016. augusztus 23.

Hát 10 csillagot sajnos nem adhatok de egyszerűen csúcsok csúcsa...!!! Nagyon jó a minősége szépen hidratál

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Tessa

2015. október 13.

Az, hogy csúcsminőség, nem kifejezés. Az ára miatt nyugodtan lehet az, de sok drága rúzs mégsem képes mindarra, mint ez. A Charmelle árnyalatát használom Kiválóan hidratál és hosszantartó, csókálló és a üvegpohár peremén sem hagy gusztustalan lenyomatot. 5+1 csillagot, ha lehetne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 13.

boszia

2015. augusztus 28.

Valóban nagyon jó minőségű, ápol jó illata van, ami engem mindig anyukámra emlékeztet, kiskoromban amikor puszit adott éreztem mindig ezt a finom rúzs illatot, az ár arányban lehetne kicsit tartósabb, de kompenzálja a minősége...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

marek.adrienn

2015. január 20.

A legjobb minőségű rúzs amivel valaha találkoztam, ápol, finom az illata és tartós. 7300 Ft-ért vettem, azt hiszem egész jó vételár volt. A 263 Swan árnyalatot használom. Enyhén rózsaszín, minden alkalomra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Mya

2014. október 12.

Az általam eddig próbált rúzsok közül a legjobb minőségű! Intenzív szín, krémes, tartós, nem szárít, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.