Dior

Ár:   15100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. május 19.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Egyedi árnyalatokban pompázó rúzsa. Egy igazi virágos ajakápoló készítmény, a piros bazsarózsa és a gránátalma virágának természetes kivonatával készül. Egy tartós rúzs, amely 16 órás komfortérzetet nyújt az ajaknak. Most még modernebb és pazarabb, mint valaha: az új Rouge Dior ajakrúzst egy új CD monogrammal ellátott öv öleli körbe, amely a kifutókon ragyogó hölgyek karcsú derekát idézi.

Utántölthető kiszerelésben kapható

75 színben kapható szatén, matt, metálos és bársonyos hatással.

Ár: 4999 , Eladó: herakut
Állapot: Nem használt, Helyszín: Budapest 1. Ker, fizetés: Személyesen, vagy szállítással
Dior Rouge Dior Rúzs 459 'Charnelle'
Ár: 3900 Ft + Foxpost , Eladó: bobekecske
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Foxposttal (postai úton nem)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szeliger

2021. december 27.

999, csak így egyszerűen: a nagy klasszikus, jellegzetes Dior vörös árnyalat, a finish szatén. Az enyém egy kisebb, 1,5 grammos kiszerelés, szempillaspirál mellé csomagolva került hozzám, de igazából a rúzs volt a csábító a csomagban. Nagyon régen szerettem volna már kipróbálni kifejezetten ezt a színt, azonban tartottam attól, hogy az árnyalat inkább alkalmi, esti viselet, (még nekem is, pedig én aztán nem riadok vissza az élénk színek viselésétől), ezért külön öröm volt, hogy a méret kisebb. A félelemnek nem volt alapja, simán hordható hétköznapokon is nappalra.
Látszólag teljesen megegyezik a normál méretű rúzzsal, a kicsinyített lakkfekete tokot az ezüst logo ugyanúgy körbeöleli. Természetesen a rúzs ebben az esetben nem utántölthető. A forma is rendben, a Dior gravírozás ugyanúgy rákerült a festékstiftre, mint a nagy esetében. A formula egy álom, könnyen siklik, egyenletesen terül, mindenféle alap nélkül egyszerűen felvihető, nincs semmilyen cserepesedés. A kontúr élesen megmarad, szájceruza nélkül is határozott és nem mászik ki az apró ráncokba. Az illat enyhe, virágos, kifejezetten retro jellegű, a régi rúzsoknak volt hasonló aromája. Az ajkakon beszéd és normál viselet közben tartósan megmarad, evésnél-ivásnál figyelni kell, mert kopik. Nekem inkább ápoló hatása van, a legkevésbé sem szárít, ennek az az ára, hogy végig érzem, hogy van valami az ajkaimon.
Összességében a formula sokkal jobb, mint amivel az idei karácsonyi Diorific rúzsnál találkoztam. (Az a helyzet, hogy ez volt meg jóval előbb és csak azért mertem nekifutni a Diorific változatnak, mert ez a piros jól szerepelt.)
Teljes elégedettség, nagyon szeretem, egyértelműen öt csillagos termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 27.

Teljes elégedettség, nagyon szeretem, egyértelműen öt csillagos termék.

Terkabarka

2021. június 30.

Desir és Paris árnyalatokban van meg, mindkettő satin finish. A Desir középmély málnás rózsaszín, a Paris egy világosabb, inkább epres beütésű rózsaszín. A Desir kicsit jobban mutat rajtam, a Paris viszont hétköznapibb, irodai szín. Mindkettő gyönyörű. Nem érzem, hogy szárítana. Tartóssága kifejezetten jó, habár van ennél tartósabb ápoló rúzsom is, de ez az a szint, amit egy high end rúzsnak már teljesítenie kéne, soknak mégsem sikerül. A Chanelt tartósságban simán kenterbe veri, bár azt azért megjegyezném, hogy a Chanel színei viszont kifinomultabbak.
Az illatanyagot igazán kihagyhatták volna belőle, a L'oreal-ra emlékeztet, szerencsére jóval gyengébb verzióban, így még határeset
Összességében egy nagyon jó kis rúzs, egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 30.

Összességében egy nagyon jó kis rúzs, egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.