Diptyque Paris

Ár:   26 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2014. május 14.

Ár:   26 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A főszereplő egy tavaszi rózsa, melynek végigkövetjük a napját: a korareggeli, harmatos, gyümölcsös állapotával köszönt, majd a maga rózsaszín (nem vörös!) szépségében, ragyogóan természetes tearózsaként életre kel, végül „este” lágy mézzel, fás cédrussal és puha mósusszal andalít el.

Összetevők: bergamott, feketeszeder, licsi, rózsa, cédrusfa, méz, mósusz

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 29.000 Ft + posta , Eladó: Koel
Állapot: 95ml körüli mennyiség , Helyszín: --, fizetés: --

Marcsi66

2018. október 20.

Ébredő rózsák illatával indulhat a nap,és h hova tartok vele teljesen mindegy,mert ez egy olyan parfüm,ami minden élethelyzetben megfelel,Rózsaszín rózsák harmatosan,frissen,még a szárak zöldje is csilingel benne,,,kedves és szép hatás a környezetünk is biztosan elégedett,Jó kis komfort parfüm,a leszáradása már mézes (nem csöpögősen) púderes,mégis a friss érzet elég sokáig megmarad,,,Természetes smink jó barátja lehet ő,
Nincs nagy szilázsa,de rendesen illatozik,tartóssága erős közepes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 20.

Nincs nagy szilázsa,de rendesen illatozik,tartóssága erős közepes

szabokrisztina7

2017. október 11.

nagyon kellemes, bár nem egy nagyon egyedi alkotás, de a rózsaimádóknak kötelező darab

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

Tubereuse

2017. szeptember 7.

Totális szerelembe esés a mézes rózsaszirmokkal. Messzi távolban a fejfájdító, nehéz, dívás rózsaillatok, amelyek művi gondossággal dobtak a padlóra.
Vibráló, nőies. Leszáradás után púderes-rózsa, amiben jó lenni, jó megillatolni.
Eau Rose, de korántsem egy egyszerű rózsaVÍZ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Eau Rose, de korántsem egy egyszerű rózsaVÍZ.

aidanne

2017. augusztus 27.

Egy az egyben JHG Lady Vegenance ... semmi extra. Szokásos "elmélyített" rózsa... semmi több...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

tillisilli

2017. április 29.

Keresem a tökéletes kb "csak rózsa" parfümöt. Eddig fail. Ebből egy illatmintát vettem, piszok drágán a neten, mert a 12 legjobb rózsaillat közé sorolják. Total fail számomra. Az egyedüli, hogy legalább valóban rózsaillata van, amikor magamra fújom, de nem annyira a friss, kicsit talán a fáradtabb, nem annyira kerek illat.
Tartóssága kb 20 perc lehet :/ utána eltűnt, az orromat a bőrömhöz préselve se sikerült éreznem. Ehhez pedig drága. Brühühü.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

szandracska

2017. március 28.

Mintám van belőle, nagyon finom rózsa illat (színtiszta rózsa, semmi más). A tartóssága sajnos rajtam csapnivaló, mire beérek a munkahelyemre éppen csak érzem magamon. Szerintem azért az árért, amit elkérnek egy teljes üvegért lehetne sokkal tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Villango

2017. március 23.

Gyönyörűszép illat. Reggel mikor magamra fújtam, nem éreztem magamon, nem csapott meg az illata úgy ahogy más parfümöknél szokott.
Viszont bent az irodában a főnököm mondta hogy nagyon jó virágillat van, de nem lát virágot.
Hát mivel én illatozom! :) -mondtam neki
Szóval van szilázsa neki, nagyon szépen visszafogottan, és hát ez a lényeg egy parfümben.......
Sajnos nem látok kisebb kiszerelést csak 100 milist, egyenlőre azt nem veszem meg, még barátkozom azért vele, de a nagy rózsás parfüm kutatásom eddigi 2. legjobbja, valszeg akarni fogom a készletbe idővel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

Hát mivel én illatozom! :) -mondtam neki

Makk Zsuzsó

2016. november 24.

A Dyptyque eddig a szívem csücske volt, marad is, de nem az Eau Rose miatt, az biztos. Kedves, szelíd, üde illat, bár nincs benne annyi ötlet és játékosság, mit a Philosykosban, vagy a L'ombre dans l'eau-ben, elég egydimenziós, karakter nélküli. A tartóssága katasztrofális, egy órát sem bír ki, utána már semmi nem emlékeztet, hogy rajtam volt, még a ruhámon sem marad meg belőle semmi. Inkább kislánykölninek tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

timilla

2016. november 15.

A rózsaillat az egyik mániám, nehezen tudok ellenállni az ígéretes parfümöknek, de általában csalódnom kell bennük. Merthogy én azt az illatot keresem, amit a frissen kinyílt angol rózsáimon érzek, üvegbe zárva azonban általában túl töményre sikerednek, és társítanak hozzájuk más jegyeket is. A Diptyque áll eddig a legközelebb a virág természetes illatához, rózsa az elejétől a végéig (kevés púderrel). Lineáris illat, az tény, de én pont ezt akarom, rózsát szagolgatni magamon egész nap. A tartóssága is szuper, egy felfújás még másnap is érezhető, persze lágyabban. Eléggé bejövős lett, köszi ildinyo még egyszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

ildinyo

2016. november 10.

Pazar, kedves, friss, édes, lágy rózsaillat. Nagyon szeretem, fújósban vettem, s szereztem 100ml-ben is, imádom, a legkedvesebb az eddigi rózsaillatok közül. Tartós, krémes, üde, roppanós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.