Diptyque Paris

Ár:   39 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 5.

Ár:   39 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Az ókori Görögországban egy mítosz mindennél szenvedélyesebb és érzékibbnek bizonyult: a halandó Pszükhé és az isten Erósz mindennél erősebb szerelme. A szerelem istenének és emberi kedvesének románca ihlette a Fleur de Peau-t. Egy olyan alapanyag van, ami e mítoszt képes az illatok nyelvén elmesélni: a mósusz. E legendás összetevő a bőrt érzéki felhangokkal ruházza fel, mintha testünk saját vonzó illattal bírna. A pamutpuhaságú mósusz képezi a Fleur de Peau szívét, melyet púderes írisz és gyümölcsös (körtés-szilvás) ambrette ékesít. Rendkívül vonzó, elemi ösztönöket ébresztő illat."

Diptyque Fleur de Peau EDP kiadó
Ár: 3500 , Eladó: Shine83
Állapot: 5ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után,ajánlottan postán maradóra.

Verona5

2021. szeptember 28.

Extrán pihe-puha, langyos törülköző, amibe beletemeted az arcodat, lágyan körülölel és megnyugtat. Szép fehér mósuszos alkotás a tisztaság illatok kedvelőinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Ascyra

2021. május 29.

Ez az illat semmilyen szempontból nem akar sem különleges, sem intenzív, sem kihívó vagy mély benyomást keltő lenni. Egyszerű, tiszta, kissé ódon illat, amit inkább érett nők számára ajánlanék elsősorban. Domináns bőrön nincs jelentősége (szerintem extrovertált személyeken sem nagyon), mert inkább egy bio-vegán tusfürdő utánérzés, amit tényleg műgonddal készítettek és főként nagyon szeretve. Nincs bajom ezzel az illattal egyébként, tényleg egy rettentően lecsupaszított egyszerű, hétköznapi illat - és pont ez adná a báját, engem mégsem kapott el.
Bármilyen időszakra, de akármilyen érdekes, legfőképp éjjeli alváshoz tudnám ajánlani, mert annyira nem képes zavarba hozni. Kellemes, púderes, kedves otthoni illat. Valaki írta, hogy "irodabarát" ->nagyon jó méltatása a parfümnek, csatlakozom, +1 emellett.
Első DIPTYQUE próbálkozásom, nem indul valami fényesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

Első DIPTYQUE próbálkozásom, nem indul valami fényesen.

Yeticica

2021. február 14.

Ezt az illatot ketestem égen földön tavaly! Egész álló évben. Rossz helyen ( Balmain Ivoire, Pure Musc, Soleil Neige, Bond valamimárnememlékszzm, Not a blue bottle 1'2 stb stb stb).
Ez az illat az én bőrömön 1 hőn imádott dáv szappan illata. 99%ban. Az esti tusinál megversenyeztettem őket, egyszerűen illatorgia volt a zuhanytálcában 😄
Ugyan számomra ez nem parfüm kategória, hanem a tisztaság, és ápoltság esszenciája. És az eddigi egyetlen iriszes illat , amiben nem rokazom el magam az irisztol. (Valami nagyon régi becsipodes lehet ez nalam, a gyomrom forgott gyerekként is anyu iriszeitől a kertben). Talán a fior di panna még, aki ilyen szinten el tudta rabolni a szívem az irisz ellenére is.
Nem egy nagyágyú, ellenben szépen tart órákon át, és ami furi, hogy egyre erősebb maga az illat, ahogy nyugszik le a bőrön.
Az elejét nehezen emésztem, a répa ősellenségem minden formájában, nem tudom felfogni, minek tesznek répamag-szagot egy parfumbe, de hát nem is vagyok parfumőr ugye . Az első 5 perc földes-répás nagyon furcsa kezdete után orakig Dove szappan illatban uszkalhatok! Csak kenős mintám van, de kicsavartam az utolsó cseppig. Nyárra nagyon vágyom rá, szerintem olyan igazi friss, most jöttem a zuhany alól fíling lenne (főleg nekem, aki dove-val tisztálkodik).
Full csillaghullás!

Up: egy fujosra sikerült szert tennem, és felülmúlta várakozásaimat! A répa szag nem tart tovább, csak nyilván erősebb egy kicsit, de maga az illat is erőteljesebb fújva, és gyönyörű hatoideje van, olyan 7-8 óra simán, egyenletesen halvanyulo szilazzsal. Tartogatom nyárra, de szívem szerint minden este magamra locsolnam furcsi után, hogy megmaradjon a tökéletes ápoltság illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 14.

Full csillaghullás!

Timi27

2020. október 26.

Nagyon kellemes, gyengéd tisztaságillat melybe jó beleburkolózni. Íriszes, púderes , de nem fojtóan púderes , hanem lágyan ölel körbe. Mindennapos használatra el tudnám képzelni, iroda barát illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 26.

auberginecat

2020. július 19.

Minya Viki Hedonist Irise mellett a másik meseszép írisz, amibe szerelmes lettem. Olyan éteri és megfoghatatlan, mennyeien tökéletes, hogy nem is tudom egyáltalán, volt-e már valaha ilyen illatélményem. Nem hiszem. Egyszerűen utánozhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Visine

2018. szeptember 24.

Finom tisztaságillat, mely érdekesen változó rajtam. Kifújás után aldehides, friss, szappanos, az írisz is kaparós benne. Pár perc után puhul, ha melegebb időben fújtam erőteljesen érződik a bors is benne, s fűszeressé válik. Közepesen tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 24.

niki84balazs

2018. július 14.

Tiszta illat, szeretem ezt a markát mert minden illatuk egyedi, friss! Nem túlbonyolított,hanem természetes! Ezt a púderes illatot szeretem, nem mamás. Nem egy feltűnő illat, inkább nőies. Bőr közeli de rajtam tartós .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

ansu

2018. július 1.

Csodaszép mósuszos-íriszes “második bőr” karakterű illat. Sohasem túl sok. Az írisz púderessége tökéletesen eltalàlt, a hideg-fémes érzet itt nem mutatkozik. A mósusz puhává és tökéletes komfortillattá varázsolja. Nem bír óriási szillázzsal, sem rendkívüli tartóssággal. Mégis a maga nemében így tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

emb1p3

2018. április 30.

Írisz-ügyben félúton van a Fleur de Peau a Dior Homme és az Histoires de Parfumes Tubereuse Capricieuse között. Míg a Dior vajpuha, rúzsos karakter, a HdP pedig poros és száraz, mint a pergamen, mintha a forró, száraz főnt próbálnád belélegezni, addig a Fleur de Peau kényelmes, púderes, de nem édesedik el, testmeleg marad végig. Tisztaság ez, de azért karakteres, személyes bőrillat, nem eseménytelen öblítőszag. Mondjuk ha hódítani akarnék, akkor a másik kettőt választanám, ha jófiút, akkor a Diort, ha rosszat, akkor a HdP-t. Ez olyan eszköztelen, lassú illat, amit saját kedvére fúj az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Melion

2018. április 14.

Szerintem ez lesz az én “bármikor” illatom. Púderes, krémes illat. Előszőr a rúzsok illatára emlékeztetett. Olyan illata van mintha csak lefürödtél volna és egy jó minőségű erősebb illatú testápolókrémmel bekented volna magad. Ha megcsapná az orrom valakinek az ilyen jellegű illata, azt gondolnám, hogy ő egy jólápolt hölgy és meg sem fordulna a fejemben hogy parfüm. Szerintem ez nem uniszex, ez egy női illat. Nem tolakodó, nem erőszakos. Jól ápolt hölgy diszkrét illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Részletesebb információ a smartskincare-en.