Diptyque Paris

Ár:   39 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2018. március 22.

Ár:   39 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Az ókori Görögországban egy mítosz mindennél szenvedélyesebb és érzékibbnek bizonyult: a halandó Pszükhé és az isten Erósz mindennél erősebb szerelme. A szerelem istenének és emberi kedvesének románca ihlette a Fleur de Peau-t. Egy olyan alapanyag van, ami e mítoszt képes az illatok nyelvén elmesélni: a mósusz. E legendás összetevő a bőrt érzéki felhangokkal ruházza fel, mintha testünk saját vonzó illattal bírna. A pamutpuhaságú mósusz képezi a Fleur de Peau szívét, melyet púderes írisz és gyümölcsös (körtés-szilvás) ambrette ékesít. Rendkívül vonzó, elemi ösztönöket ébresztő illat."

Keresek: Diptyque Fleur de Peau EDP fújóst
Ár: 2000 , Eladó: honeybya
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: --
KERESEM - Diptyque Fleur de Peau EDP
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Kangaroo89
Állapot: Eredeti üvegéből frissen kifújt, Helyszín: --, fizetés: --

Visine

2018. szeptember 24.

Finom tisztaságillat, mely érdekesen változó rajtam. Kifújás után aldehides, friss, szappanos, az írisz is kaparós benne. Pár perc után puhul, ha melegebb időben fújtam erőteljesen érződik a bors is benne, s fűszeressé válik. Közepesen tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 24.

niki84balazs

2018. július 14.

Tiszta illat, szeretem ezt a markát mert minden illatuk egyedi, friss! Nem túlbonyolított,hanem természetes! Ezt a púderes illatot szeretem, nem mamás. Nem egy feltűnő illat, inkább nőies. Bőr közeli de rajtam tartós .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

ansu

2018. július 1.

Csodaszép mósuszos-íriszes “második bőr” karakterű illat. Sohasem túl sok. Az írisz púderessége tökéletesen eltalàlt, a hideg-fémes érzet itt nem mutatkozik. A mósusz puhává és tökéletes komfortillattá varázsolja. Nem bír óriási szillázzsal, sem rendkívüli tartóssággal. Mégis a maga nemében így tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

emb1p3

2018. április 30.

Írisz-ügyben félúton van a Fleur de Peau a Dior Homme és az Histoires de Parfumes Tubereuse Capricieuse között. Míg a Dior vajpuha, rúzsos karakter, a HdP pedig poros és száraz, mint a pergamen, mintha a forró, száraz főnt próbálnád belélegezni, addig a Fleur de Peau kényelmes, púderes, de nem édesedik el, testmeleg marad végig. Tisztaság ez, de azért karakteres, személyes bőrillat, nem eseménytelen öblítőszag. Mondjuk ha hódítani akarnék, akkor a másik kettőt választanám, ha jófiút, akkor a Diort, ha rosszat, akkor a HdP-t. Ez olyan eszköztelen, lassú illat, amit saját kedvére fúj az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Melion

2018. április 14.

Szerintem ez lesz az én “bármikor” illatom. Púderes, krémes illat. Előszőr a rúzsok illatára emlékeztetett. Olyan illata van mintha csak lefürödtél volna és egy jó minőségű erősebb illatú testápolókrémmel bekented volna magad. Ha megcsapná az orrom valakinek az ilyen jellegű illata, azt gondolnám, hogy ő egy jólápolt hölgy és meg sem fordulna a fejemben hogy parfüm. Szerintem ez nem uniszex, ez egy női illat. Nem tolakodó, nem erőszakos. Jól ápolt hölgy diszkrét illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.