Diptyque Paris

Ár:   17 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. december 6.

Ár:   17 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Diptyque arcápolók második generációjában az oleátok játsszák a főszerepet. Az oleát a virágnak vagy a virág egy részének olajban való áztatásának eredménye. E technika által a virág minden aktív eleme megmarad! Az Infused Face Oil fehér írisz oleátot tartalmaz, ami azon túl, hogy selymes, és ultraérzéki, fantasztikus üdeséghez segíti a bőrt. Az olaj illata földöntúli: friss rózsaszirmok és mandula púderes alapon.  Minden egyes használattal a ráncok halványabbá válnak, és bőr természetes ragyogása elősejlik.

bolgifanni

2019. május 21.

Először szkeptikus voltam, hogy rá merjek-e rakni a zsíros arcbőrömre száraz olajat, de örülök, hogy bátor voltam :) Nagyon finom rózsaillata van, hamar beszívódik és szép puha a bőröm tőle másnap. Sokáig kitart, mert tényleg 2 csepp elég az arcra, csodás termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.