Diptyque Paris

Ár:   32 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: somesz, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   32 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Olivia Giacobetti mesteri alkotásában minden hangulatteremtő kellék megtalálható: a még zöld, épp érés előtt álló füge, a zöld levelek, maga a száraz fa. És ez nemcsak egy fa: ez egy egész lugas, a föld, a fák, az ég és a ragyogó mediterrán nap!

Fújós! Diptyque Philosykos EDP
Ár: Leírás alapján , Eladó: Korsolya
Állapot: Használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó, Foxpost, Személyes átvétel Miskolcon

VickyV

2018. szeptember 25.

Irigylem szokat, akiken kókuszos utóhatása volt a Philosycosnak! Bár rajtam is az lett volna. Ehelyett viszont már az érkezésekor kipróbáltam a munkahelyemen, és teleportálhattam egészen egy nedves, mohás falevélszagú erdőbe. Ha volt ilyen vicceskedés, hogy sós ételekből ízéb fagyit csináltak, akkor nálam ez a parfüm a kategóriája vicceként viselkedik rajtam. Sehol egy füge, meg kókusz, csak szúrós, nedves avarszag. Belenyúltam a tutiba:D azért adok két csillagot, mert a kezdeményezés valami más irányába tetszik, és mert jó hír, hogy máson működik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

RitaL

2018. augusztus 22.

Hát rajtam egyáltalán nem működik :) de annyira nem, hogy az már vicces. Kifújáskor isteni, harsanósan zöld illat... kb öt percig, amikor is az egész teljesen eltűnik, és átadja a helyét egy halovány kókuszosnaptej-illatnak.... kb másfél óra erejéig, mert akkorra az is nyomtalanul eltűnik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Amea

2017. július 13.

Napsütötte bokorról frissen szedett, lédús füge. Annyira realisztikus, annyira mediterrán!
Nekem nyári parfüm, tengerrel meg sós levegővel, napsütéssel és kávézó teraszára frissen kihozott, de máris olvadozó fagylalttal. El sem tudom képzelni a pesti nagyvárosi zajban, egy szürke berlini őszben vagy egy esős, rózsaillatú angol tavaszban.
Összehasonlításképp a Fico di Amalfi citrusosabb, frissebb, könnyebb és sajnos rajtam kevésbé tartós is. Ez fásabb, kerekebb illat. És nagy szerelem, minden csillagot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

tillisilli

2017. június 10.

Engem a balatoni nyarakra emlékeztet gyerekkoromból, amikor papám lekaszálta a füvet a kertünkben, vagy amikor a derékig érő gazban elhevertünk: megtört zöld szárak és napsütés illat. Mégis van benne valami lekerekített és krémes. Fügére nem emékeztet, gondolom azért, mert nem szeretem a fügét.

Véletlenül pont ezt a parfümöt szagoltam meg először a Ludwig Beck-be betévedve, gondoltam, ez csak a kezdet hisz itt van előttem 3 szobányi méregdrága parfüm... de nem, a többi nem tetszett ennyire. Megszereztem belőle két mintát (a notino-ról ne rendeljetek drágáért parfümmintát, a kis kifújós üvegeikből több is elromlott, mielőtt kifogyott volna a parfüm, és ez 2000/2ml-ért elég idegesítő.)

Nem tartós (az EDT-t nem próbáltam, de feltételezem, az sem tartósabb), és hozzá jó drága is. Az sales-es néni azzal érvelt, hogy azért nem lehet olyan rossz a tartóssága, mert nagyon viszik. Micsoda érv, ettől rögtön kedve támad az embernek 120 eurót kipengetni? Nekem nem támadt, ezért megdobott egy ingyenes mintával, ez már jobb sales-fogás!

Az illatra mindenképpen 5*, a tartósságára... hagyjuk. Ruhán kicsit jobban megmarad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

eniko04

2017. május 15.

Az EDT változatát próbáltam ki először és az nagy szerelem lett, úgyhogy muszáj volt ezt is kipróbálni hátha még egy kicsit jobb. De nekem nem jobb. Pont az a nagyon zöld illat hiányzik belőle amivel engem nagyon megfogott, ez inkább édesebb rajtam, sokkal gyümölcsösebb. Igazából én a tartósságát se érzem sokkal jobbnak, mint az EDT változatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

gilda007

2016. október 4.

Nagyon szeretem! Nekem a szívem egyik csücske lett...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 4.

Nagyon szeretem! Nekem a szívem egyik csücske lett...

Aquariusgirl

2016. augusztus 25.

Amikor először beszippantottam, visszahőköltem. Úgy éreztem, hogy orrba vágtak egy uborkával.......Aztán tényleg nagyon zöld fügévé változott, de nem lett krémes.....később sem. Én is szeretem a fügefa levelét morzsolgatni, már amikor van rá módom, de azt el nem tudom képzelni, hogy ebben illatozzak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Heloise

2016. május 28.

Tavaly már megismerkedtem a Body Shop Italian Summer Fig illatával, akkor végérvényesen szerelembe estem a fügével. Mivel az ablakom alatt fügefa terem és minden évben kilószámra szüreteljük egyértelmű volt a parfümöt is szeretni fogom, ha már zöld - és friss illat rajongó vagyok. Az edt változatát nem próbáltam, gondoltam friss illatból muszáj egyből az edp-t próbálni. Ez a parfüm a természet maga üvegbe zárva. Fanyar, friss zöld, és nagyon "nyár", a leszáradása pedig imádnivalóan krémes. Nem is annyira az érett füge gyümölcsös édessége a fő akkord, hanem a finoman erezett fügelevél, amelyből fanyar illatú fehér lé csordul mikor leszakítjuk a fáról. Mikor még csak tavasz van a füge pedig friss és nyers. Mesteri műalkotás. Sajnos ebből a töménységből a 30 ezres ár enyhénszólva túlzás, főleg úgy hogy még az edp esetében is akad némi gond a szillázzsal. Nagyon hamar illan, tűnik tova... viszont mivel annyira különc, egyedi és mert így is imádom nem vonok le pontot, mindképp ötös. Csak az ára...csak azt tudnám feledni... idénre így maradt az olcsóbb és kicsit egyszerűbb verzió, /a szívem szakadt meg/ de megvettem helyette a Body Shop fügéjét... Negyedannyi áron kaptam egy hasonló fügeillatot, ugyanolyan gyenge tartóssággal. Talán majd egyszer...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 28.

angesz90

2015. augusztus 31.

A tartóssága miatt adok neki csak 4 csillagot, amúgy csodálatos illat. Mintha az ember egy napsütéses nyári délután görög fügefák alatt sütkérezne. :) A füge mellett pedig az enyhe kókusz illat egyszerűen fantasztikus. Szerelem első szaglásra. <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Makk Zsuzsó

2014. október 19.

Sokkal krémesebb, lekerekítettebb, mint az EDT, a friss, zöld jegyek abban intenzívebbek. Viszont így is tökéletes lenne, ha tartósabb lenne. Sajnos botrányosan hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT