Diptyque Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2023. május 18.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2023

Illatjegyek: pézsma, fehér pézsma, mimóza, fás jegyek, szezám

🤍Diptyque Paris L'eau Papier 5ml fújósok
Ár: 4500,-Ft+ szállítás , Eladó: Tutuj
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után küldöm Foxposttal vagy postán maradóra

Tutuj

2024. május 6.

Rajtam kellemes,tartós és enyhén púderes. Nagyon szeretem olyan kis komfort tiszta illat. Irodabarát is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 6.

amaliaNa

2024. április 20.

Érdekes, hogy ekkora influencer kedvenc lett, számomra viszont ez az illet üres. Beleszippantok a leszáradásba és nem is az a bajom hogy gyenge - mintha ott sem lenne, hanem hogy konkrétan valami űrt hagy maga után. Vagy a szív vagy az alap jegyekbe kellett volna valami ami még kerekebbé teszi, amitől teste van. Egészen középszerűnek találom pedig a diptyque nagy rajongója vagyok sokadik illatom van tőlük, de ezt sosem venném meg, szép az ötlet de rossz a végtermék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 20.

Marcsi66

2024. március 14.

Fragin több véleményt is olvastam róla,az értékelése azt hiszem jobb mint itt nálunk,,,,ez a 3 és fél csillag,de ez nekem is pont ennyi lenne.
Egyébként kellemes illat,nekem viszont hiányzik az a bizonyos szikra belőle,,,,Le Labo Another 13-nál megvolt,azt inádnám ha lenne nekem.
Ehhez hasonló,vagy JHG Not a Perfume, amihez még jobban,de erősebb és fűszeresebb,,,nagyon kellemetlennek éreztem először ahogy felkentem,a szezámra tippeltem,olyan mintha pirították volna,szerencsére ez el is tűnt belőle,aztán jobb lett,de így sem lett az esetem ő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. március 14.

Stardust85

2023. szeptember 8.

Ennek az illatnak az evolúcióját így írnám le: Another 13-Byredo Super Cedar- Diptyque L'eau Papier. A glossy magazin illatának árnyalatai az erősebbtől (Another 13) a gyengébbikig (L'eau Papier). Rajtam a Sillage és tartóssága is maximum a közepes kategóriág ér fel.
Ami egyeseknek pozitívum lehet, hogy ebből is kihagyták az Another 13-ban felfedezhető aszfaltburkolat festék mellékszagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 8.

laracroft

2023. május 12.

Szerintem nem rossz. Abszolút a JHG Not a Perfume és az Another 33 vonala, csak azoknál kicsit erőteljesebb, lüktetőbb, fűszeresebb. Rajtam, persze, az én bőrömön, az én orromnak. Ha egy icipicit édesebb, krémesebb, lágyabb lenne, nagyon bele tudnék szeretni, így viszont egy kicsit szúrós és túlságosan uniszex. Hatósugara és tartóssága velem úgy néz ki kompatibilis, mert erős és lerobbanthatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 12.

tigerkid

2023. április 14.

Egy nagyon enyhe, tiszta, bőrközeli illat. Nekem tetszik. Valóban a JHG vonalra hasonlít, de nem a NAP-re, hanem az Anywayre. Attól viszont mégis más. Ambroxan rajongóknak egyszer ki kell próbálni, mert nagyon finom! Az egy csillagot a gyenge szilázsra vontam le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 14.

Musil

2023. április 12.

Ambroxan hegyek, JHG Not a Perfume klón, és még drága is. A Diptyque-től lényegesen többet vártam volna, kifejezetten egysíkú, unalmas kompozíció. Vagyis inkább kópia...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 12.

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral