Diptyque Paris

Ár:   16 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ansu, az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2017. június 26.

Ár:   16 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria
Kategória:   Hidratáló krémek

Könnyed, mégis intenzív hidratáló krém, mely megvéd a külső, agresszív elemek (UVA, UVB, környezetszennyezés, füst, stb.) ellen. SPF15-ös védelmet ad a napsugárzás ellen, és használhatjuk önmagában, más krém előtt vagy akár a smink alatt, hogy védjük a bőrünket. A bőr nem szomjazik többé, „sűrűbb szövésű” és ragyogóbb lesz.

A damaszkuszi rózsa hidroszol felfrissíti a bőrt, a narancsvirág serkenti a hialuronsav termelést és erőteljesen hidratál. Ötféle virág, levél és gyökérkivonatot tartalmaz, melyet körömvirág és omega 3,6, valamint 9 zsírsavak gazdagítják. És akkor még nem beszéltünk a vitaminokról és a nyomelemekről, melyek erősítik a bőrt.

Juliette88

2019. január 20.

Nekem nagyon bevált! Érzékeny és száraz a bőröm, alig van krém, ami nem bántja, de ez olyan volt. Könnyű, mégis jól hidratál, nyugtat, az illata is nagyon kellemes. Az már csak plusz, hogy az egész megjelenítés letisztult és tisztaságot sugárzó. Sajnos jelenleg nem tudom, hogy Budapesten hol lehet kapni, így újravenni sajnos nem tudom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

juditkaa70

2016. január 14.

Egy könnyű emulzió,ami könnyen beszívódik a bőrbe. Észrevehetetlen védőréteget kölcsönöz a bőrnek. Remekül hidratál,nyak,és dekoltázsra egyaránt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 14.

babyface

2015. április 16.

ha lenne egy rusztikus kis vidéki nyaralóm biztos diptyque termékekkel pakolnám tele a fürdőszobapolcom (a fürdőkádam szélét pedig valamelyik isteni gyertyájukkal). ne kérdezzétek miért én valamiért a vidéki létre asszociálok a dizájnról persze ugyanolyan szívesen használom őket a nagyvárosban is. :) eleinte ódzkodtam a kipróbálásától, mert testesebb, 'ragadósabb' krémnek éreztem, de tökéletes arcápoló lehet (akár még zsíros bőrre is) télen. :) az illata egyszerűen isteni (nekem egyszerre idézi a narancsvirágot és az akácfák virágzását) és bár elsőre tényleg gazdagnak tűnik, még az én zsíros bőröm is könnyen magáévá tette. :) ennek ellenére nyáron a 40 fokban biztos nem hozzá nyúlnék, hanem valami hűsítő gél-krémhez. nagyon szépen hidratálja a bőrt, nem okoz pattanásokat, nekem az apróbb hámlásokat is megszüntette, az ára sajnos borsos. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Diglycerin, Glycerin, Propanediol, Sodium PCA
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.