Dita Von Teese

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 8.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Összetvők: rózsa, füstölő, bőr, fekete bors, koriander, szantálfa, pézsma, cédrus,

Ár: 2400 Ft / 4000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Dita Von Teese Erotique fújós
Ár: 1200 Ft +pktgtől , Eladó: Kodi
Állapot: frissen átfújva saját parfümömből, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
eannamaria

2019. október 16.

Bevallom fogalmam sincs , ki a névadó hölgy és azt is , hogy enyhe sznobériám révén az életben nem próbálkoztam volna ezzel az illattal .
DE ! Mire jók a FB parfümcsoportok ?
Aktuális kiárusítások alkalmával hívják fel a tagok figyelmét hasonszőrű , olcsón beszerezhető celeb-illatokra ,
minek következtében a csoport egy része hiszterikusan rohamozza meg a fővárosi és vidéki drogériákat és fosztja ki a készleteket.
Egy ilyen behatás következtében jutottam én is az első 20 ml-es kiszerelésemhez cirka 3 ezer forintért , és jött a döbbenet kifújás után :
szantál - a legszebb , bőr - ami végre nem savanyú .
A rózsát nem érzem , nem is bánom ; a tömjént enyhén szólva nem nagyon kedvelem - itt csodás sejtelmes füstösséget ad az illatnak.
A fássága mesés , misztikus és megnyugtató , szinte aromaterápiás hatású .
Nekem nem az erotika jut róla eszembe , bár az intimitást érzem belőle , leginkább egy téli estén a kandalló előtt a kedvesemmel.
Rajtam sem változik , cserébe eszméletlen tartós - szóval jól betáraztam belőle.

Ja , és szerintem is hordozza a mások által említett TF , illetve Comme des Garcons szín-vonalat !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

DE ! Mire jók a FB parfümcsoportok ?
szantál - a legszebb , bőr - ami végre nem savanyú .
A fássága mesés , misztikus és megnyugtató , szinte aromaterápiás hatású .

emb1p3

2018. július 25.

Update 4: úgy hallottam, hogy a Heretic Scandalwood ugyanez pepitában, fájdalmasabb árcédulával. Valaki tudja cáfolni vagy megerősíteni?

Update 3: Van itthon Avontól niche-ig minden, de ez az egyetlen 40 ml-s üveg, amit az elmúlt 2-3 évben tényleg elhasználtam, és ez akkor is nagy szó, ha a gyatra tartóssága is bőven közrejátszott benne. Már hiányzik... Vissza kell adom a csillagait.

Update 2: Halálra bosszant engem ez az illat. Fújtam már kabátra, hajra, csuklóra, táskaillatosító kendőre, ami csak eszembe jutott, hogy növeljem kissé az élettartamát. Gyalázatos. Szillázsa is szomorú, 3-4-et fújok magamra (ilyet aztán az életbe' soha semmivel, 1-2-t szoktam maximum, magam vagyok a diszkréció), és még úgy is csak az érzi, aki befurakszik az intim zónámba. Mínusz még egy pont, mert dühöngök. Csak ne tetszene ennyire, bár tovább tudnék adni rajta szívfájdalom nélkül...

Update: És el kell vennem egy csillagot. Bár tartósabb lenne az én bőrömön... De az a helyzet, hogy nem tudok elszakadni ettől a parfümtől így sem, pedig majdnem túladtam rajta. Meg kell kötni a kompromisszumot, egy hosszabb napon kétszer-háromszor is frissíteni kell az illatot, de végül is elfér a táskámban egy parfümszóró. Legyünk amúgy őszinték, jobb minőségű anyagokból készült, komplexebb illatok is hajlamosak ilyen illékonyak lenni, különösen a kedvenceim, pláne az én bőrömön, a L'Artisan Tea for two-ja, az Opus 1870, az Ormonde Woman. Nem vonhatjuk meg tőlük a tökéletlenséghez való jogukat. (Magunktól meg az ilyen átlátszó vigaszt, ugyebár...)

Rajtam a borsnak és rózsának nyoma sincs, a kelleténél kicsit tovább tartó alkoholos furcsaság után két stációja van: nem túl morcos, de kifejezetten karakán bőrös oud, ami szantálos-pézsmás-füstölős alappá halkul. Szóval bőrközeli, lineáris, minimalista illat, pontosan annyi nőies melegséggel, amit még magamon is el tudok képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

elvanui

2017. december 20.

Reménysugár. Nem csak azért, mert celebvonalon döbbeneteset üt, hogy egyáltalán van ilyen, hanem mert a lakkbőr akkord kivételével ez van a világon a legközelebb a régi nagy szerelmemhez, a kivégzett csodafinom Satellite Padparadschához. Tömjénes cédrus és némi szantál egyébként, azzal a kis lakkcipős oudos bőrrel, ami a csavar benne. Nagyon komfortos, nagyon elmélyedős, me-time illat. Jól érzem magam vele, önmagamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

eternity

2017. november 9.

A Dita illatok közül a legkülönlegesebb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 9.

A Dita illatok közül a legkülönlegesebb!

Terka25

2016. november 6.

Annyira vártam, itt cseréltem, nagyon sok jó értékeléssel, de nekem ez nagyon nem. Különleges illat az biztos, tartós is, de van benne valami ami bántja az orrom. Nekem ez öregasszonyszag, szó szerint szúr, karistol . Elnézést minden rajongótól, nyilván én nem vagyok hozzá felnőve, vagy nem tudom, de nagy a baj. Nekem a fekete Dita marad a nagy kedvencem, hát ízlések és pofonok. A különlegessége és tartóssága miatt kap 3-ast, ha még az sem lenne, nem tudnám értékelni. Bocsánat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

laundryhepburn

2016. november 2.

Imádom ezt az illatot, igazán különleges, nem az a fullasztóan édes vacak, mint amit manapság sokan használnak. És még olcsó is. Rengeteg üveggel elhasználtam már belőle. Viszont sajnos nem gyártják többé. Lassan kivezették a drogériákból, én pedig pánikszerűen vásároltam fel a kiárusításnál polcon maradt darabokat. Nagyon szeretnék valami ehhez hasonló borsos-füstös illatot találni. :( Valakinek van ötlete?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

DaranyiDora

2016. június 13.

Nem is tudom mit írhatnék Dita rajongóként. Ez a legkellemesebb illata , különleges egyedi és megbabonáz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 13.

Mirácska09

2016. május 31.

Az összes Dita-illat közül messze ez a legfinomabb. Celebillathoz képest 'nem rossz', különleges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

NovakneViki

2016. január 15.

Erős fűszeres illat, de nagyon szexivé tudja varázsolni a viselőjét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

Erős fűszeres illat, de nagyon szexivé tudja varázsolni a viselőjét.

Kardvirág

2015. december 30.

Hmm nem rossz,sőt...végre nem egy tucatillat. Először túl száraznak és erőtlennek tűnt, de ahogy telt az idő, úgy tetszett meg egyre jobban. Rajtam tartós volt. Nem mondanám erotikusnak és nekem nem ő a nagy ő, de mindenkinek ajánlom kipróbálásra, aki valami különlegeset keres.

Update: 4 napja, amióta kipróbáltam, csak rá tudok gondolni. Újra ki kell próbálnom. Lehet csak rosszul álltam hozzá, mert az erotikát kerestem benne. Lesz még folytatása a történetnek.

Update 2: Valaki mondja már meg nekem, hogy kell-e nekem. Ma megint kipróbáltam és nem tudok dönteni. Most 3999 Ft a DM-ben 20 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Eugenol, Linalool, Limonene, Citronellol, Isoeugenol, Geraniol, Farnesol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 5 Lake / CI 19140

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.