DKNY

Ár:   14 800 Ft, 22 300 Ft és 30 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vichy, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. július 6.

Ár:   14 800 Ft, 22 300 Ft és 30 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7800 Ft

A DKNY Be Delicious 2004-ben került a piacra. Ahogy ennél a márkánál már lennni szokott, teljes mértékben az amerikai New York város ihlette. DKNY Be Delicious végtelenül bűnös és ugyanúgy ártatlan, erősen érzelmes, barátságos. Kedvcsináló, flörtölő...... A Be Delicious a zöldalma esszenciájának köszönhetően jókedvre deriti és mosolyt csalogat az arcára. A nő a férfi és az alma......ez az illat a DKNY Be Delicious...harapjon rá.

Ár: 7800 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 8000 Ft , Eladó: Nikcsy91
Állapot: 30 ml/ pròbálva volt, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen átvehető, kérésre foxpost a cevő terhére
Ár: 6900 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: 30ml/kép, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál Packeta, postán maradó ajánlottan, Foxpost vagy MPL automata

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

zoraima

2022. augusztus 12.

Legelőször egyetemista éveim alatt futottam bele ebbe az illatba. Egy gazdag csajszi viselt egy elképesztően finom illatot, és mint utóbb kiderült, őt használta. Szóval számomra abban az időben elérhetetlen volt, de végül évekkel később nekem is sikerült beszereznem. Szeretem, szeretem, de hamar rá tudok unni. Egy idő után unalmassá válik. Ennek ellenére rosszat nem tudnék róla írni. Inkább tavaszi /nyári illat. Tartóssága közepes, üvege szép, ellenben nem túl praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 12.

nanook9212

2022. augusztus 11.

2011-ben kezdtem el először dolgozni, persze akkor még csak kis tizenéves tinikét egy gyárban diákmunkán és én már amíg élek ehhez az emlékhez fogom kötni ezt az parfümöt és az illatát. 2004-ben adták ki, nem tudom miért volt akkora divat még mindig 2011-ben, hogy konkrétan én minden harmadik nőn ezt éreztem. Leginkább negyvenes, nálamnál akkor jóval idősebb nők viselték, szinte úszott az egész csarnok ettől a zöldalmás illattól. Én, akkor kis tiniként, noha tetszett az illat én ezt mindig egy idősebb, kisgyerekes, keményen dolgozó nő illatának tartottam, így akkoriban nem tudtam volna elképzelni, hogy én ezt megveszem, de mostmár megvan, noha se negyvenes se kisgyerekes nem vagyok még xD Leginkább nosztalgia parfüm, nem fogom magam túl sokszor fújkálni, de néha néha ha megkívánom az almásat akkor tuti vagy ehhez vagy a Nina Riccihez nyúlok. Nekem a Be Delicious már mindig azt az időszakot fogja eszembe juttatni, mikor először tapasztaltam meg milyen nehéz a felnőttek élete, milyen nehéz megkeresni azt a rohadt pénzt, mennyit kell a szalag mellett éjszakázni, mennyire vártuk mindig, hogy eljöjjön a szünet, hogy a reggeli nap első fénye sokszor valamelyik sípoló gép mellett ért (szerencsére ablak mellett voltam xd).
Egyébként baromi tartós, ahhoz képest, hogy ez ilyen frisses-citrusos parfüm. Citrus parfümök túlnyomó többsége nem bírja tovább egy egyszerű testpermetnél, de ez meglepőden sokáig bírja, konkrétan fél napig is, ruhára fújva még tovább, úgyhogy ha valaki tartós almás-citrusos illatot keres az ne is keressen tovább, ne is nézelődjön a Light Blue irányába, mert noha az a "népszerűbb", meg az "elegánsabb", nekem azt konkrétan egy sima noname testpermet is lekörözi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 11.

bernadettu

2022. június 21.

Mintát használtam el belőle, kellemes fanyar alma illata van, a nyári hőségben jobban tetszett mint hidegben, viszont a hűvösebb időben mintha tartósabb lett volna. Szívesen elhasználnék belőle mintákat de nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 21.

malnahal

2022. május 27.

Annyira szeretem a parfümök világát, mert az alábbiak bizonyítják, mennyire egyedi, kinél hogy érvényesül egy illatkompozíció.

Kezdjük azzal, hogy nekem NAGYON nem jött be. Megrendeltem a mintát, gondoltam, nyáron a nagy melegben jó lesz valami frissebb illat és annyian dicsérték, hogy nagyon nem nyúlhatok mellé. Hát, de. Szúrós, jellegtelen, egyenesen kommersz a bőrömön és semmi hatósugara, tartóssága. Ráadásul pont olyan illata volt, mint anyukám egyik régebbi parfümjének, ami amúgy egy kellemes illat, de mégse akartam olyan illatot, ami olyan, mint az övé...:D

Szóval nekiadtam és az ő bőrén valami csoda. A tartósság továbbra se egetrengető, de tűrhető és neki finom, édes a lecsengése, nagyon kellemes, mindennapi, meleg időben jól érvényesülő parfüm benyomását kelti.

Ez is mutatja, mennyire számít a kémia... szóval nem akarom annyira lepontozni, mert nekem teljes mellélövés volt, viszont édesanyámnak lett egy új parfümje. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 27.

dod

2022. március 15.

Ajándékba kaptam és a kedvencem lett. Én a reggeli fújás után alig érzek valamit de mindig megjegyzik délután is, hogy milyen jó illatom van. Azt mondják az a jó illat amit én nem érzek magamon de mások igen. Ez az :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

martuska83

2022. január 6.

Ajándékba kaptam barátnőmtől szülinapomra. Próbáltam örülni, de annyira nagyon távol áll tőlem. Megpróbáltam többször, nyáron, mert nyári illat. De egyszerűen, mint egy wc illatosító. Képtelen vagyok elviselni magamon. Szúrós, nagyon gyümölcsös, márpedig én a virágos, pézsmás, ámbrás illatokat kedvelem. Tudom mennyire drága, de nekem akkor sem. A tartóssága szerencsére nulla kb, pár óra és elillan. Pedig az én bőröm elég jól tartja a parfümöket, ritka amit nem érzek még délután is. Szerencsére ezt nem éreztem két óra múlva már. ehhez képest a sokat bántott Avon parfümökkel nincs ilyen bajom, mert a pár kedvencem még este is érzem.Vele egyszerűen nem vagyunk kompatibilisek. Aztán a Húgom megszagolta és permetezett magára. Fúúú ez nagyon jó, néha használhatom, kérdezte- a lakása felújítása révén nálam élt- azt válaszoltam neki, tiéd az egész. Ő örült neki és előszeretettel használja. Vigyáz rá és kevés elég neki...És rajta még délután is érzem, Rajta jó, olyan hugis illat, de magamon...hagyjuk! Nem pontozom nagyon le, mert ízlések és pofonok. (egy levonás mert nekem nem jött be és egy a tartóssága végett, ezért a 3 csillag)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 6.

Kusika

Korcsoport: >54
2021. október 23.

Amikor megjelent egyik volt kolleganőm rögtön megvette és rendszeresen használta
is,rajta nagyon tetszett .Évekkel később beleszaladtam és gondoltam milyen jó lesz
ez nekem tavaszi-nyári illatnak.De nem.Kifújáskor erőteljesen almás nyitány után
rajtam csak a gyöngyvirág marad érezhető de az nagyon már zavaróan.
Néha befújom magam vele de csak roskadozik a polcomon.
Nálam tipikusan az a kategória ami máson bejön magamon viszont nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 23.

rajtam csak a gyöngyvirág marad érezhető de az nagyon már zavaróan.
Néha befújom magam vele de csak roskadozik a polcomon.
Nálam tipikusan az a kategória ami máson bejön magamon viszont nem.

Giside

2021. október 7.

Egészen biztosan változik az ember 10 év alatt, de annak idején, a bulizós korszakomban előszeretettel fújtak magamra és a pasik odáig voltak, pedig alma illatú. Rajtam tartós volt, egy ruhán még 2 hét múlva is éreztem, sőt mosaskor se jött ki.
Azóta nem tudom milyen lenne rajtam, de már nem 20 éves vagyok. Már a sokkal érettebb illatokat kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 7.

pacsirszkyh

2021. augusztus 29.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel az illattal, a bőrömön nagyon intenzív a kifújáskor, és valahogy ilyen harsány, mű, savanyúcukorlás illatot érzek, ugyanakkor a lecsengése nagyon tetszik. Kár, hogy rajtam nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

BernadettM

2021. augusztus 19.

Szeretem ezt az illatot, évek óta használom ezt is. Nem is tudom hányadik üvegem van. Volt kisebb nagyobb,. Egyetlen gondom van vele, hogy nem tartós.
Ha ruhára kerül, ott tartósabb, de az mégsem a rendeltetési helye 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Ha ruhára kerül, ott tartósabb, de az mégsem a rendeltetési helye 😀

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Részletesebb információ a smartskincare-en.