DKNY

Ár:   14 800 Ft, 22 300 Ft és 30 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vichy, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. július 6.

Ár:   14 800 Ft, 22 300 Ft és 30 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7800 Ft

A DKNY Be Delicious 2004-ben került a piacra. Ahogy ennél a márkánál már lennni szokott, teljes mértékben az amerikai New York város ihlette. DKNY Be Delicious végtelenül bűnös és ugyanúgy ártatlan, erősen érzelmes, barátságos. Kedvcsináló, flörtölő...... A Be Delicious a zöldalma esszenciájának köszönhetően jókedvre deriti és mosolyt csalogat az arcára. A nő a férfi és az alma......ez az illat a DKNY Be Delicious...harapjon rá.

Ár: 7800 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Gyári minta 🌹DKNY Be Delicious

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

stylo

2021. június 26.

Minden aron akartam dk parfumot. Vegigszaglasztam szerintem mindet. Van, amibol mintam is volt. Mar el is ajandekoztam. Annyira szeretem, ha millionyi arnyalatban bontakozik ki egy parfum, ha sok izgalmas reteget erezni az osszetevoinek. Ezekben ez nincs meg. Az osszes kozul ezt tartom legjobbnak. Igazan kellemes, konnyen hordhato, tetszik tenyleg. Rohanos, nagyvarosi, tiszta nyujork, szorgos-dolgos hetkoznapok. Nem veszem meg, mert mar masnapra unnam, tudom, de ha utamba kerul, neha beleszagolok. Az uveg jopofa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 26.

Linett21

2021. június 16.

Nagy a szerelem. Ugyanolyan hűséges, megbízható igáslovam, mint a Cacharel Noa-ja. Az a decens kávés-szappanos, ez a pajkos gyümölcsös-zöld.

Mindenki nyári illatnak aposztrofálja; talán a zöldalma, a lucskos uborka és a fanyar grapefruit miatt, mely végül a gyöngyvirág-magnólia kettősébe merül el.
Igen, imádom nyáron; és igen, imádom azt is, hogy csak max. 4 órát bír rajtam, mert néha legszívesebben megmártóznék benne, mint egy nagy zöld medencében, annyira frissítő tud lenni nekem. Újra és újrafújva, szereti a bőröm :-)

Ugyanakkor meggyőződésem, hogy ez egy egész évben bátran viselhető illat, meglepően sokoldalú; csak merni kell használni.
Emlékszem, egyszer télen repültem Berlinbe és elfelejtettem parfümöt csomagolni. A reptéri "duty-free"-ben vettem meg ezt, és kint végig ezt használtam. Metsző hideg, kegyetlen december volt Berlinben; ez az illat mégis remekül helyt állt. Naponta többször is rákérdeztek, hogy mi van rajtam, vadidegenek mosolyogtak rám... Tény, hogy télen tartósabb is, 6 korrekt óra kijön néhány spriccből. Télen inkább a virágos része domborodik ki, de minden évszakban biztonsággal hozza rajtam a friss, üde tisztaságérzést.

Ma megint elővettem és lubickoltam benne a nyári kánikula ellenére. :-)
Jó, hogy még mindig vannak ilyen régi biztonsági játékosok a parfümök között is, ráadásul egyre olcsóbb is.
Szóltam: nagy a szerelem :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 16.

Ma megint elővettem és lubickoltam benne a nyári kánikula ellenére. :-)
Szóltam: nagy a szerelem :-)

Rebeka_R09

2021. június 6.

Nagyon kellemes frissítő illata van, de nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 6.

Nagyon kellemes frissítő illata van, de nem tartós.

atta31

2021. május 20.

Imádom illat! Nagyon kevés illatot érzek magaménak de ez a TOP 5-ben van. Én nem érzem olyan tartósnak,de lehet,hogy csak azért mert megszokja az orrom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 20.

tassyjudit

2021. április 8.

Nagyon szeretem ezt a friss illatú parfümöt, igazi nyári illat, de néha télen is magamra fújom. Már többen megkérdezték a nevét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 8.

vanillacaramella.sweet

2021. március 18.

Szeretem ezt az illatot, igazán zölden, nyersen, frissen zöldalmás, kis fanyarkás grépfrúttal, ropogós, nyers, vizes uborkával, csipet magnóliával és rózsával, fás-szantálos, meleg alapon. Van édessége, de nem Escada jellegű. Tökéletes a színe hozzá, de az üvege nekem sosem esik kézre a biztonságos-kényelmes használathoz, vhogy nem jó, de emiatt nem vonok le. Klasszikus illat és bár én inkább melegebb időkben szeretem, de simán 4 évszakos, végülis kell egy kis nyár télen is, pláne most, hogy egy hete folyamatosan erős szél fúj és hideg van nagyon. Mikor lesz már tavasz?! Tartóssága olyan 4-5 óra, szillázsa középerős. Én szeretem ezt az illatot évek óta, 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

audreyenn

2021. február 6.

Én most téli hideg időben használom és annyira ütős ez az illat. Maga a parfüm is hideg illat, friss üde. Gondolkodom még a tusfürdőt is beszerzem hozzá, hogy fokozzam a hatást, bár így is tartós, érzem egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

kicsitbator

2020. december 6.

Akármilyen régi parfüm is ez és talán elcsépelt is, nekem még mindig az egyik kedvenc nyári parfümöm. Egyszerűen nem untam meg, nem nőttem ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 6.

Vikkkinca

2020. október 20.

Rajtam édeskés a többi DKNYhez képest.Nagyon szeretem.Tartós,csíkhúzós....az iroda folyosóján érzik a kollégák...orruk után mennek akkor hamar megtalálnak,mégse tolakodó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 20.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2020. augusztus 29.

Uborkás, almás illat tavaszra, nyárra. Igazi zöld illat, mely hétköznapra megfelel, de semmi extra. Sajnos tartósság tekintetében gyengén teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.