Best of Beauty 2019

Ár:   14 800 Ft, 22 300 Ft és 30 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vichy, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. július 6.

Ár:   14 800 Ft, 22 300 Ft és 30 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7800 Ft

A DKNY Be Delicious 2004-ben került a piacra. Ahogy ennél a márkánál már lennni szokott, teljes mértékben az amerikai New York város ihlette. DKNY Be Delicious végtelenül bűnös és ugyanúgy ártatlan, erősen érzelmes, barátságos. Kedvcsináló, flörtölő...... A Be Delicious a zöldalma esszenciájának köszönhetően jókedvre deriti és mosolyt csalogat az arcára. A nő a férfi és az alma......ez az illat a DKNY Be Delicious...harapjon rá.

Ár: 7800 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
FÚJÓS! DKNY Be Delicious
Ár: 800Ft/1500Ft , Eladó: Cloudberry
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: --, fizetés: utalás utáni postázás/Foxpost
DKNY Be Delicious gyári minták
Ár: 250 , Eladó: Csokri
Állapot: Új , Helyszín: Budapest XI.KER Debrecen Balatonfüred , fizetés: Személyesen posta foxpost
Mia0602

2019. július 6.

Mióta megjelent ez a parfüm használtam a (FM) klónját. Kb. 5 éve utoljára. Most gondoltam hogy megengedhetem magamnak az eredetit. Már az illat sem tetszett annyira. Az ízlésem változott? Vagy az eredeti nem olyan jó? Mint a lágy tavaszi szellő. A tartósságát is ez jellemzi. 3 óra alatt elszállt. Mégegyszer biztos nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

kék lány

2019. június 26.

Almaaa??? Ennek az illatnak semmi köze az almához! Egy igazi virágillat! Nem is értem az almaformájú üveget! Szerintem ha nem ilyen alakú üvegben lenne, senkinek eszében nem jutna almaillatnak nevezni. Nekem nagyon hasonlít jellegében az Elizabeth Arden 5th Avenue-jára, csak ez valahogy frissebb, modernebb, fiatalosabb. De amikor megéreztem valakin, azt hittem, 5th Avenue. Aztán közölte, hogy Be Delicious. Mostanában volt belőle mintám, és az egyik férfiismerősöm így reagált, amikor megérezte rajtam: „Mi ez a finom illat? Hú, ez nagyon finom, az az igazi nőies, ilyennek kell lenni egy nő illatának!“. Csak néztem! Nos, az alma- és egyéb gyömölcsillatok lehetnek kellemesek, de nem a „finom“ és „nőies“ jelzővel illethetők. Szerintem.
Chanel Eau Tendre és annak olcsóbb megfelelője: Bvlgari Omnia Coral – na, azok almaillatok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

elvanui

2019. június 11.

Zsenge lánykaként imádtam, el is fogyott vagy két üveg, akkor még csak egy harapnivaló, harsogó friss zöldalmának éreztem. Aztán ahogy értem-éregettem, úgy lett egyre uborkább, és hát azért azt mégse, mert mekkora közhely már. Amiért kap három csillagot, az a Kisfiam, mert ő viszont odavan érte, és annyira édesen áll neki, olyan fanyar pasis almahéj és friss fű illata lesz rajta, hogy nem lehet nem mosolyogni. Én nem bánom, hadd élvezze, legalább időben megtanulja, hogy ha valami tetszik, akkor mindegy, hogy a parfüméria melyik oldalán árulják;).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

Naspoja

2019. május 27.

Friss zöldalma és valódi bőr: a pezsgő városi élet jut róla eszembe. Nem túl nagy a hatósugara de sokáig megmarad az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

kicsizebra

2019. május 11.

Az egyik legtartósabb parfümöm! Bárhol kiszúrom egyből az illatát! Kellemes, nem tolakodó, nagyon nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Nenuka

2019. március 27.

Bennem olyan kellemes emlékeket ébreszt az illat, hogy nem tudom nem szeretni. Most szereztem nemrég be újra, évek után, mert most voltam vele úgy, hogy az az életérzés hiányzik, ami akkor volt, mikor vagy hat-hét éve ezt használtam. Teljesen tavaszi-nyári illat. Főleg alma, semmi más, semmi extra és nagyon jó áron hozzá lehet jutni és alig lehet érezni másokon, hisz általában az émelygős édes vagy citrusos illatok vannak többségben az utóbbi években. Az első üvegem ebből egy talált darab volt :) nagyon durva! Akkor találtam először és utoljára parfümöt :D! És ugye az Apple is mekkora márka lett, ez is csak egy alma, és szerintem hatalmas sikere lett ennek is. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

hangi

2019. március 19.

Nagyon érdekes, első körben almás, de aztán rajtam átalakul egy nagyon finom édeskés krémes, de mégis könnyű illattá. Tartós, bár én évek óta használom, így magamon megszoktam már annyira, hogy nem nagyon tűnik fel, de este pl a pulcsimon még szoktam érezni. Kacsintgatok sokszor más illatok felé, de végül ezt szoktam újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Ennie86

2019. február 24.

Friss, ropogós, zöldalma! Hmm... :) Nem is tudom miért nem írtam eddig róla?! Igazi tavaszi illat. Nem egy tucat és ezt imádom benne. :) Tartós és megunhatatlan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

SzPatricia

2019. február 13.

En valahogy nem tudtam megszokni:( eroteljes illata van, tul almas, facsaro kicsiz. nem az en vilagom. Nekem tul eroteljes es kevesbe edes. Jobban szeretem az edesebb illatu parfumoket! De ettol fuggetlenul rendkivul tartos, eroteljes noies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Anitapanita

2018. december 4.

Kedvenc parfümöm! Nagyon fincsi és tartós illat. Már évek óta nem tudom megunni,és sok pozitív visszajelzést kapok róla :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Antioxidánsok: BHT