DKNY

Ár:   14 800 Ft, 22 300 Ft és 30 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vichy, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. július 6.

Ár:   14 800 Ft, 22 300 Ft és 30 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7800 Ft

A DKNY Be Delicious 2004-ben került a piacra. Ahogy ennél a márkánál már lennni szokott, teljes mértékben az amerikai New York város ihlette. DKNY Be Delicious végtelenül bűnös és ugyanúgy ártatlan, erősen érzelmes, barátságos. Kedvcsináló, flörtölő...... A Be Delicious a zöldalma esszenciájának köszönhetően jókedvre deriti és mosolyt csalogat az arcára. A nő a férfi és az alma......ez az illat a DKNY Be Delicious...harapjon rá.

Ár: 7800 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 5500 , Eladó: jean baptiste
Állapot: 125/kép, Helyszín: Budapest, V., fizetés: --
Ár: 6000 Ft , Eladó: Lexi99
Állapot: 50 ml-5 fújás, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta +pk

Greti78

2020. június 21.

Évek óta nagy kedvenc, a nyári illatom hétköznapokon. Finom, nem hivalkodó. Ár-érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

Tbettus

2020. március 6.

Nem rossz, nem rossz de nem rajtam. Vártam a késztetést, hogy használatba lendüljön de nem győzött meg. A tartóssággal nem volt gondom. Nálam inkább ez ízlés kérdése...nem nekem való. Én télen-nyáron is inkább az édes parfümök kedvelője vagyok, ez pedig egy friss gyümölcsös illat. Nálam csak azért 4 csillag mert nem az ízlésem, viszont aki ezt az illatkategóriát szereti (citrusos-gyümis) szerintem annak tetszene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

bvbv

2020. január 8.

10 éve az illatom! Örök kedvenc marad :) Nagyon tartós, bár én már észre sem veszem, viszont sokszor megdícsérik, még a nap végén is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

arizona07

2020. január 5.

Almás a javából, kellemes hétköznapi illat, nem túl tolakodó de pont kellően mély. Sajnos a tartóssága felejthető. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Mia0602

2019. november 24.

Július
Mióta megjelent ez a parfüm használtam a (FM) klónját. Kb. 5 éve utoljára. Most gondoltam hogy megengedhetem magamnak az eredetit. Már az illat sem tetszett annyira. Az ízlésem változott? Vagy az eredeti nem olyan jó? Mint a lágy tavaszi szellő. A tartósságát is ez jellemzi. 3 óra alatt elszállt. Mégegyszer biztos nem veszem meg.

November
Jól áll neki a hűvösebb idő. Jobban tetszik magamon, mint nyáron. Tartósabb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 24.

Július

November
Jól áll neki a hűvösebb idő. Jobban tetszik magamon, mint nyáron. Tartósabb is.

Dottir

2019. november 1.

Tiltott gyümölcs, de én bizony lógvahagynám azon a bizonyos fán, az én átiratomban ő maga a büntetés.:D
Az a fajta illat, amit magamon egyáltalán nem bírok, másokon pedig kitárt elmével elviselem.
Ugyanaz a jegy vagy maga a jelleg zavar benne ami a Marc Jacobs Daisy-ben, attól is a falnak megyek. Az én érzékelésem számára régi idők kellemetlen tucatlégfrissítője a szellőzetlen levegővel együtt, némi beszáradt bébiböfi bukéval, és vázaalji virágvízmaradékkal...nem éreztem még senkin finomnak, abszolút értékben nem nyerő nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

andeee21

2019. október 2.

Éveken keresztül nagy kedvencem volt ez a parfüm, az üvegek mai napig megvannak. Üde, friss, nyárias illat, amit mai napig felismerek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

popreni

2019. július 23.

Ajándékba kaptam, először el akartam adni, de végül megtartottam és nem bántam meg mert a kedvenc parfümök lett, 100ml kiszerelést kaptam amit már kb három éve használok és még mindig van. Elég egy két fújás az illata egész nap tart. Nem cserélném le semmiért, mindenki csak dicséri 😀

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

kék lány

2019. június 26.

Almaaa??? Ennek az illatnak semmi köze az almához! Egy igazi virágillat! Nem is értem az almaformájú üveget! Szerintem ha nem ilyen alakú üvegben lenne, senkinek eszében nem jutna almaillatnak nevezni. Nekem nagyon hasonlít jellegében az Elizabeth Arden 5th Avenue-jára, csak ez valahogy frissebb, modernebb, fiatalosabb. De amikor megéreztem valakin, azt hittem, 5th Avenue. Aztán közölte, hogy Be Delicious. Mostanában volt belőle mintám, és az egyik férfiismerősöm így reagált, amikor megérezte rajtam: „Mi ez a finom illat? Hú, ez nagyon finom, az az igazi nőies, ilyennek kell lenni egy nő illatának!“. Csak néztem! Nos, az alma- és egyéb gyömölcsillatok lehetnek kellemesek, de nem a „finom“ és „nőies“ jelzővel illethetők. Szerintem.
Chanel Eau Tendre és annak olcsóbb megfelelője: Bvlgari Omnia Coral – na, azok almaillatok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

elvanui

2019. június 11.

Zsenge lánykaként imádtam, el is fogyott vagy két üveg, akkor még csak egy harapnivaló, harsogó friss zöldalmának éreztem. Aztán ahogy értem-éregettem, úgy lett egyre uborkább, és hát azért azt mégse, mert mekkora közhely már. Amiért kap három csillagot, az a Kisfiam, mert ő viszont odavan érte, és annyira édesen áll neki, olyan fanyar pasis almahéj és friss fű illata lesz rajta, hogy nem lehet nem mosolyogni. Én nem bánom, hadd élvezze, legalább időben megtanulja, hogy ha valami tetszik, akkor mindegy, hogy a parfüméria melyik oldalán árulják;).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.