Best of Beauty 2019

DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: g.lindus85, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

silence

2018. november 8.

Óóóóó, de imádtam ezt az illatot! 😍 Sajnálom, hogy már elfogyott és azóta sem sikerült újat vennem 😔
A zöld almácskával 🍏 (Be Delicious) összehasonlítva ez a Red Delicious 🍎 édesebb, gyümölcsösebb, nem annyira fanyar, inkább piros bogyós - gyümis illat. Annak idején (kb. 10-12 évvel ezelőtt) ezt a piros almát jobban szerettem, mint a zöldet, ma már azt mondanám, hogy a zöld egyedibb talán a fanyarsága miatt....
Az elmúlt 10-15 évben nagy keletje lett a piros bogyós - gyümölcsös illatoknak, a parfümkreátorok sorra adták ki az újabbnál újabb hasonló karakterű illataikat, így ez a Red Delicious elvegyült a többi gyümis-virágos illat mellett, nem lett már akkora sikere, mint a zöld almácskának volt. 🙁
Kár érte, mert szerintem fantasztikus illat, emlékszem, rajtam nagyon tartós is volt, szívesen elfújkálnék még egy üvegcsével, ha véletlenül az utamba akadna! ☺️❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Szeszi009

2018. március 26.

Tipikus "biztonsági játékos" , pont ez a hibája is.Kellemes, friss illat , átlagosan tartós.Ár-érték arányban is jó, ha nagyobb kiszerelésben veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

emeseee6

2017. július 17.

Baratomtol kaptam most a nevnapomra,mar korabban nezegettuk egyutt. Nagyon kellemes gyumolcsos illat. A kedvenceim kozott nem lesz,de nappalra tokeletesen megfelelo,a tartossagaval sincs baj. Szivesen elfujkalom azt az 50 milit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

danikin

2017. május 7.

a kedven esti illatom :) nem túl harsány, nagyon finom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

a kedven esti illatom :) nem túl harsány, nagyon finom :)

Rebje

2016. december 9.

Finom illat, habár gyümölcsös nekem karácsonyi gyertya jut róla eszembe. Kellemes, nem túl sok, nem is túl kevés. De ennek ellenére nem nagy durranás, kis hétköznapi vidám parfüm. Nem nagy szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

dandy

2016. február 12.

UP.: pár hete írtam véleményt róla és nem hagyott nyugodni, így beszereztem egy nagyobb mennyiséget :D Halványak voltak az emlékeim, most felfrissítettem :) még mindig nagyon tetszik, friss, ropogós, gyümölcsös, kicsit édes csak, a rózsa halványan érződik, rajtam inkább a gyümölcsök dominálnak és a bőr ad neki egy kis csavart. A vaníliás, ámbrás vonal háttérben marad, kicsit édesebbre emlékeztem, de örülök, mert jó kis tavaszi illat lesz. :)

2016. január 20.
Egyszer elhasználtam belőle egy 50 ml-s almácskát, ősztől tavaszig. Teljesen oda voltam a vaníliás, málnás illatától. Szeretem az édes, gyümölcsös illatokat. Annyira jók az összetevők:
fej: málna, licsi,
szív: rózsa, alma, pacsuli,
alap: bőr, vanília, ámbra.
Nagyon sok embernek tetszett rajtam. Nagyon tartós volt, a hatósugara is megfelelő, de nem erőszakos. Szóval tökéletes volt nekem.:) Azóta is minden télen tervezem az újra vételét, de aztán mindig közbe jön(nek) más illat(ok). 5*-s téli illat.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

2016. január 20.
fej: málna, licsi,
szív: rózsa, alma, pacsuli,
alap: bőr, vanília, ámbra.

kicsirita

2015. május 22.

Jó-jó, abszolút hordható. Elhasználom, de nem a nagy Ő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

Jó-jó, abszolút hordható. Elhasználom, de nem a nagy Ő.

guffaw

2015. február 28.

Most vettem magamnak, mert akciós volt a webáruházban (sőt az eredeti csomagolás olcsóbb volt mint a teszter, ki érti?), szóval anélkül, hogy megszagoltam volna. Nem nagy durranás, kellemes, nekem mintha télre kevés lenne, jó lesz majd nyáron. Csak az zavar, hogy szerintem gyorsan elillan. Nem ez életem legjobb parfümje, de messze nem is a legrosszabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

a12smuk

2014. november 7.

Gyümölcsös illat,eleinte tetszett-az én bőrömmel viszont valamelyik összetevője nagyon nem kompatibilis,egy idő után rettenetesen elkezdett zavarni,le kellett mosnom.Egyébként rajtam tartós is,mint általában a "nemszeretem"illatok....Felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 7.

lujzi

2014. október 17.

nagyon gyümölcsös illat, nekem mégis a télhez kapcsolódik. az a kis édesség, ami benne van, a nagy hidegekben jön a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Isoeugenol, Eugenol, Coumarin, Methyl 2-Octynoate, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol