DKNY

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   10 000 Ft

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Niki0331
Állapot: -, Helyszín: --, fizetés: --

széna

2021. február 11.

Számtalanszor vettem már újra. Abban a pillanatban, hogy elmúlik a kabátos idő, pakolom is el velül a többi parfümömet. Egészen különleges ez az illat. Eszméletlen citrusos, de közben a bőrhöz közeledve egyre púderesebbé változik, áh, hibátlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Rozi71

2020. október 5.

Most nagyon kedvező áron lehet rendelni, úgyhogy reménykedtem, hogy meleg nyári napokra jó lesz. Szerencsére magamra fújtam az üzletben. Nekem nincs olyan jó orrom, mint egyeseknek, hogy vodka illatot meg ilyesmiket érezzek rajta, szinte csak a grapefruit illatot éreztem. Olyan, mint egy jobb minőségű légfrissítő vagy tusfürdő. Sajnos elfogyott a Chanel Chance Eau Fraiche kölnim, most bánatomra beruházhatok egy újra (tesztert veszek de még úgy is...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 5.

mercso1108

2020. augusztus 27.

Nagyon intenzív és tartós . Ahogy a többiek is irjak ,markáns illat . Ez az az illat amit Bárkin fel lehet ismerni . Nyári napokra pont ideális . De aki meg nem szagolta annak nem merném ajánlani , valóban elsőnek egy erős vodka illat jön le .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Qwerty

2019. november 17.

Vannak dolgok amikre figyelmeztető feliratot kellene tenni. Ennek konkrétan poloskaszaga van. Talán a vodka és valami zöldes dolog áll össze bogárbűzzé az agyamban, esetleg a minta romlott, nem tudom, de magamra nem kenem még egyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 17.

wildrose

2019. október 9.

Kifújáskor egy igazi citrusbomba egyértelműen felismerhető, markáns vodkával karöltve, aztán egy kis lótusz, leszáradáskor pedig csodás nyírfa. Nevéhez hűen nagyon energikus és eszméletlenül friss illat, kánikulában szuper hűsítő, nem mellesleg nagyon intenzív és nagyon tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 9.

kissagi19

2019. szeptember 7.

A sima woment akartam megvenni, de egymás mellett voltak, és őt emeltem le.
Imádom a grapefruitot, imádom a kirobbanó, harapnivaló frissességét. Anyukámnak át kellett fujjak parfümszóróba, mert nem bírt róla lekattanni, mikor meglátogatott ☺ Egy hosszú minkanapot simán kibír 1 fújás, intenzív illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

A sima woment akartam megvenni, de egymás mellett voltak, és őt emeltem le.

Sundiboszi

2019. július 2.

Elsőre citromos vodka, de jó értelemben, nagyon frissítő illat, mintha mentát is éreznék benne, leheletnyit fanyar kicsit édeskés is, pont jó ebben a melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Chrissy

2019. június 23.

Érdekes illat, és a viszonyunk is érdekes. Alapvetően nem jövök ki a DKNY illatokkal. Van bennük valami, ami nekem annyira nem...a nagy részük nekem hűvös és személytelen. De ezt pont ezért szereztem be, nert kánikula van és kellett valami más, mert a terjedelmes parfümgyűjteményemben még a minták között sem leltem olyat, ami jól esne vagy kicsit is kedvem lenne viselni. Viszont már lassan 2 évtizede, hogy illat nélkül nem hagyom el az otthonom.
Egy cserelehetőség hozott össze minket, magamtól nem kerestem volna. Az energizing szó miatt választottam, még csak az összetevőket se néztem meg. A hirtelen jött meleg nullázta az energiaszintem, ösztönös választás volt ez.
Megszagoltam és hát ja, szembesültem vele, hogy ez egy DKNY, olyan fanyar, kesernyés, van benne valam idegen, de citrusos és valahogy friss mégis...nagyon nem én vagyok, de fújtam magamra, 40 fok, rekkenő hőség, és ez valahogy illik hozzá, mármint a hőséghez. Hozzám persze kicsit sem. Olyan volt ez nekem, mint amikor bőrig áztam ősszel es kaptam kölcsön ruhákat egy idősebb rokonomtól. Mindegy volt hogy nézek ki, nyilván semmi nem az én stílusom volt, de hát fáztam és a tiszta, száraz ruha érzete felülírt mindent, csak ez számított. És már minden mindegy volt, csak a vizes göncöket ne...

Ez az illat nagyon hasonlit az anyaillatra, csak hozzáadtak egy jó nagy adag grapefruitot. Na azt a gyümölcsöt nagyon nem szeretem. Tök jól néz ki és a rózsaszínesnek olyan szép a színe, hogy mindog megkívánom, de mindig csalódok, mikor eszem belőle, hiszen grapefruit íze van. Nem szeretem a keserű dolgokat. Illatban sem. Így aztan tök perverz a viszonyunk az Energizin-gal, mert ha nagyon meleg van, fújom ezerrel és más nem is kell, de húzom a szám, ahogy megcsap az illata, mert nem én vagyok es nem tetszik annyira. De mégis...
Elég idegesítő amúgy.
És ahogy lenni szokott....ez bezzeg ragaszkodik hozzám. Érzem magamon egész nap, és zuhanyzáskor vízzel érintkezve újraaktiválódik, egy utolsót még illatozik intenzíven, na ekkor esik a legjobban ez a furcsa, hideg-rideg, fanyar-keserű, de kétségkívül friss illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

Elég idegesítő amúgy.

Luiselotte

2019. május 9.

Gyerekeeeeeek , ez még ma is mekkorát szól , te jó ég!
Mikor megjelent egy barátnőm használta , de rajta nagyon szúrósnak és kissé izzadtságszagúnak éreztem nem is próbáltam ki akkor. Tavaly nyáron ezt az illatot fújta az orromba a szél egy hétvégén. Az illat gazdája egy ingruhás, drága bőrszandált és elegáns táskát hordó magas szőke nő volt. Azonnal felismertem , hogy melyik parfüm ez és csak így illatolva is frissitő volt és nagyon “ új” a sok gyümölcsös édesebb nyári illat között.
Akkor tudtam, hogy nekünk még lesz dolgunk egymással. Egy hete érkezett meg 5ml- ben az EDP és hatalmas szerelem. Rajtam egyáltalán nem szúrós hanem inkább hideg és éles, nagyon élvezetes az elejétől a végéig. Friss citrusok jéggel. Nyárra muszáj lesz vennem belőle üvegeset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Gyerekeeeeeek , ez még ma is mekkorát szól , te jó ég!

Yeticica

2019. április 19.

Nahat, meg nem irtam rola??
2004-ben kezdtem el dolgozni elso budapesti munkahelyemen, egy fantasztikus, bulizos, intelligens, belevalo fiatal csapattal. Az egyik csajszi hasznalta ezt az illatot, elkepesztoen passzolt hozza (full hidrogenhaj, mukormok, kicsit = nagyon kozonseges stilus de jo sziv).
Az illat maga annyira tetszett rajta, hogy vegul beszereztem magamnak egy szep nagy uveggel a jo oreg jozsefvarosi tosgyokeres magyar kinaiaktol 😂 De nyogvenyelos lett a kapcsolatunk. Az illata csodas, kategoriajaban szerintem korszakalkoto, annyira istenien citrusos (rajongok a grepfrutert, mint ennivaloert, imadom az izet es az illatat is). De az a franya vodka! Nekem o huzta le a klotyon az egeszet. Nagyon is erezheto, es valahogy nem tetszik. Lehet, csak a sok atbulizott ejszaka miatt, meg a sok elfogyasztott es azota hon utalt vodkanarancs miatt, de nem tudtam megbekelni vele.
Aztan egy szep napon leesett a draga ugy masfel meter magasrol a furdoszoba padlojara es ripittara tort. Sirva porszivoztam fel, mert ellekkent nagyon is meg akartam orizni.
Mondjuk egy evig isteni illat volt anlakasban minden takaritas utan ( a porszivo borkemiaja nem hozta ki annyira a vodkaszagot 😁).
Hat igy.... ettol fuggetlenul csodas illat. Eroteljes. Tartos. Friss, pimasz es nocis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

Nahat, meg nem irtam rola??

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol