DKNY

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   10 000 Ft

Szívjegyek: orchidea, lótusz, nárcusz

Alapjegyek: fás jegyek, nyírfa

DKNY Women Energizing minta eladó vagy csere
Ár: 350 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 6.900 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: 100 ml/kép, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, postán maradó ajánlottként
Qwerty

2019. november 17.

Vannak dolgok amikre figyelmeztető feliratot kellene tenni. Ennek konkrétan poloskaszaga van. Talán a vodka és valami zöldes dolog áll össze bogárbűzzé az agyamban, esetleg a minta romlott, nem tudom, de magamra nem kenem még egyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

wildrose

2019. október 9.

Kifújáskor egy igazi citrusbomba egyértelműen felismerhető, markáns vodkával karöltve, aztán egy kis lótusz, leszáradáskor pedig csodás nyírfa. Nevéhez hűen nagyon energikus és eszméletlenül friss illat, kánikulában szuper hűsítő, nem mellesleg nagyon intenzív és nagyon tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 9.

kissagi19

2019. szeptember 7.

A sima woment akartam megvenni, de egymás mellett voltak, és őt emeltem le.
Imádom a grapefruitot, imádom a kirobbanó, harapnivaló frissességét. Anyukámnak át kellett fujjak parfümszóróba, mert nem bírt róla lekattanni, mikor meglátogatott ☺ Egy hosszú minkanapot simán kibír 1 fújás, intenzív illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

A sima woment akartam megvenni, de egymás mellett voltak, és őt emeltem le.

Sundiboszi

2019. július 2.

Elsőre citromos vodka, de jó értelemben, nagyon frissítő illat, mintha mentát is éreznék benne, leheletnyit fanyar kicsit édeskés is, pont jó ebben a melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Chrissy

2019. június 23.

Érdekes illat, és a viszonyunk is érdekes. Alapvetően nem jövök ki a DKNY illatokkal. Van bennük valami, ami nekem annyira nem...a nagy részük nekem hűvös és személytelen. De ezt pont ezért szereztem be, nert kánikula van és kellett valami más, mert a terjedelmes parfümgyűjteményemben még a minták között sem leltem olyat, ami jól esne vagy kicsit is kedvem lenne viselni. Viszont már lassan 2 évtizede, hogy illat nélkül nem hagyom el az otthonom.
Egy cserelehetőség hozott össze minket, magamtól nem kerestem volna. Az energizing szó miatt választottam, még csak az összetevőket se néztem meg. A hirtelen jött meleg nullázta az energiaszintem, ösztönös választás volt ez.
Megszagoltam és hát ja, szembesültem vele, hogy ez egy DKNY, olyan fanyar, kesernyés, van benne valam idegen, de citrusos és valahogy friss mégis...nagyon nem én vagyok, de fújtam magamra, 40 fok, rekkenő hőség, és ez valahogy illik hozzá, mármint a hőséghez. Hozzám persze kicsit sem. Olyan volt ez nekem, mint amikor bőrig áztam ősszel es kaptam kölcsön ruhákat egy idősebb rokonomtól. Mindegy volt hogy nézek ki, nyilván semmi nem az én stílusom volt, de hát fáztam és a tiszta, száraz ruha érzete felülírt mindent, csak ez számított. És már minden mindegy volt, csak a vizes göncöket ne...

Ez az illat nagyon hasonlit az anyaillatra, csak hozzáadtak egy jó nagy adag grapefruitot. Na azt a gyümölcsöt nagyon nem szeretem. Tök jól néz ki és a rózsaszínesnek olyan szép a színe, hogy mindog megkívánom, de mindig csalódok, mikor eszem belőle, hiszen grapefruit íze van. Nem szeretem a keserű dolgokat. Illatban sem. Így aztan tök perverz a viszonyunk az Energizin-gal, mert ha nagyon meleg van, fújom ezerrel és más nem is kell, de húzom a szám, ahogy megcsap az illata, mert nem én vagyok es nem tetszik annyira. De mégis...
Elég idegesítő amúgy.
És ahogy lenni szokott....ez bezzeg ragaszkodik hozzám. Érzem magamon egész nap, és zuhanyzáskor vízzel érintkezve újraaktiválódik, egy utolsót még illatozik intenzíven, na ekkor esik a legjobban ez a furcsa, hideg-rideg, fanyar-keserű, de kétségkívül friss illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

Elég idegesítő amúgy.

Luiselotte

2019. május 9.

Gyerekeeeeeek , ez még ma is mekkorát szól , te jó ég!
Mikor megjelent egy barátnőm használta , de rajta nagyon szúrósnak és kissé izzadtságszagúnak éreztem nem is próbáltam ki akkor. Tavaly nyáron ezt az illatot fújta az orromba a szél egy hétvégén. Az illat gazdája egy ingruhás, drága bőrszandált és elegáns táskát hordó magas szőke nő volt. Azonnal felismertem , hogy melyik parfüm ez és csak így illatolva is frissitő volt és nagyon “ új” a sok gyümölcsös édesebb nyári illat között.
Akkor tudtam, hogy nekünk még lesz dolgunk egymással. Egy hete érkezett meg 5ml- ben az EDP és hatalmas szerelem. Rajtam egyáltalán nem szúrós hanem inkább hideg és éles, nagyon élvezetes az elejétől a végéig. Friss citrusok jéggel. Nyárra muszáj lesz vennem belőle üvegeset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Gyerekeeeeeek , ez még ma is mekkorát szól , te jó ég!

Yeticica

2019. április 19.

Nahat, meg nem irtam rola??
2004-ben kezdtem el dolgozni elso budapesti munkahelyemen, egy fantasztikus, bulizos, intelligens, belevalo fiatal csapattal. Az egyik csajszi hasznalta ezt az illatot, elkepesztoen passzolt hozza (full hidrogenhaj, mukormok, kicsit = nagyon kozonseges stilus de jo sziv).
Az illat maga annyira tetszett rajta, hogy vegul beszereztem magamnak egy szep nagy uveggel a jo oreg jozsefvarosi tosgyokeres magyar kinaiaktol 😂 De nyogvenyelos lett a kapcsolatunk. Az illata csodas, kategoriajaban szerintem korszakalkoto, annyira istenien citrusos (rajongok a grepfrutert, mint ennivaloert, imadom az izet es az illatat is). De az a franya vodka! Nekem o huzta le a klotyon az egeszet. Nagyon is erezheto, es valahogy nem tetszik. Lehet, csak a sok atbulizott ejszaka miatt, meg a sok elfogyasztott es azota hon utalt vodkanarancs miatt, de nem tudtam megbekelni vele.
Aztan egy szep napon leesett a draga ugy masfel meter magasrol a furdoszoba padlojara es ripittara tort. Sirva porszivoztam fel, mert ellekkent nagyon is meg akartam orizni.
Mondjuk egy evig isteni illat volt anlakasban minden takaritas utan ( a porszivo borkemiaja nem hozta ki annyira a vodkaszagot 😁).
Hat igy.... ettol fuggetlenul csodas illat. Eroteljes. Tartos. Friss, pimasz es nocis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

Nahat, meg nem irtam rola??

Renike77

2019. január 16.

Igazi különlegesség! Citrus, de nem akármilyen: grapefruit. Mielőtt valaki bizarrnak gondolná, még véletlenül sem az. A férfiak imádják! Friss, fiatalos, ami érdekes módon sportos és elegáns irodai öltözékhez is illik. Bármilyen évszakban!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Szepis

2019. január 3.

Megkaptam ajándékba....addig mondogattam, hogy ez "tiszta ÉN":D, csodálatos illat, nekem olyan tiszta sportos (nem elegáns alkalmakra) hétköznapi laza illat pl.: ingruha leggings edzőcipő. A tartósságával van baj valóban, de még így is, hogy EDT 4-5 órát kibír, csak utána a függőknek újra kell fújni, hogy állandó legyen az érzet. Akciósan megérimegvenni, ki lehet/ kell próbálni úgy is mindenki saját magán tapasztalja meg, hogy milyen is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 3.

silence

2018. október 16.

Imádom, ez a kánikula illatom! 😍
Első találkozásunk a parfümmel, az eredeti Anyaillattal a sima DKNY Women-nel kb. 1998-ban volt (úristen, már 20 éve????). Akkoriban még Cosmo girl-ként éltem napjaimat és egy Cosmopolitan újságban reklámozták ezt a parfümöt, vele együtt egy illatmintával.... tetszett a frissessége, az üdesége, de amellett tinilányként túl citrusos és alkoholos volt nekem (akkor még az intenzíven édes Angel szerű szirupos illatok jöttek be igazán), azt hiszem; ez az az illat, amihez "fel kell nőni". Később, a 20-as éveim végén, a 30-asaim elején beszereztem belőle egy 30ml-es változatot (ez még szintén a sima DKNY women változat volt) és szeretettel el is használtam, de elég volt belőle egy darabig....
Idén nyáron kapott el újra a hév, hogy nekem újra KELL egy ilyen igazi nyári hűsítő csodaillat! Már nem kaptam az alap-illatot, csak ezt az energizing változatot, de nem is bánom, imádom Őt, egy 100ml-es üvegcse boldog tulajdonosa vagyok! 😍
A legmelegebb, 35 fok körüli nyári napokon csak 2 fújás ebből a csodaszerből és úgy érzem magam, mintha eszkimókunyhóban lennék! 😄
Szerencsére rajtam extra tartós is, este még érzem magamon a reggeli fújást!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Imádom, ez a kánikula illatom! 😍
Szerencsére rajtam extra tartós is, este még érzem magamon a reggeli fújást!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol