Dobner Kosmetik

Ár:   290 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Kik   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vikita24, az összetevőket feltöltötte: dorothea, Módosítva: 2013. július 29.

Lelőhely:   Kik
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

szofija

2016. május 24.

Megújult a csomagolása, kapott egy kis papír dobozt és ha jól emlékszem már 430 ft-os áron kapható, de így is megéri :) feketét vettem próbaképp, nagy meglepődésemre első rétegben is nagyon szépen fed ( lehet hogy ez is egy újítás) ha olyan tartós mint amilyen szép a színe sokáig venni fogom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Vizililiom

2015. november 27.

Egy gyönyörű mályvaszínű lakkot vettem ebből a márkából. Nagyon pozitívan csalódtam benne, ugyanis ahhoz képest, hogy milyen olcsó, nagyon jól fed, 1 rétegben is hordható, 2 rétegben tökéletes. Tartós, nekem 3-4 napot simán kibír a körmeimen. Biztos, hogy beszerzek még belőle néhány árnyalatot.Nagy kedvencem lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Fannie

2015. június 17.

Egy meleg lila árnyalata van meg belőle. Balatonon nyaraltunk, és bementünk Siófokra is, ott néztünk szét egy plázában. Nagyon megtetszett a színe, így nem volt kérdéses, hogy elhozom. Nagyon jól fedett két rétegben, és egy hétig tökéletesen kibírta fedőlakk nélkül (!), úgy, hogy még néhány napig fürödtünk is a Balatonban, aztán hazafelé a vonaton kínomban a nagy melegtől, azt piszkáltam. Külön tetszik, hogy pattogott le, hanem egyenletesen kezdett kopni a körömvégeknél, kicsit vesztett is a fényéből, de szeretem, mert a lenövéssel a körömágyamnál, mutogathattam, hogy nekem bizony ilyen sok ideig kibírja. :)
Bárkinek bátran ajánlom, egy próbát mindenkinek megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 17.

Bárkinek bátran ajánlom, egy próbát mindenkinek megér.

xszemyx

2015. április 29.

Röhejesen olcsó, szép, vidám színű lakk, nekem világoskék van. Nagy kiszerelés, jó az ecsete, tartós, nem folyós, kell még más?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

cherry93

2014. január 16.

Furcsa, hogy egy ilyen alacsony árkategóriás lakk milyen jó is lehet. Ajándékba kaptam egyet, nagy sokára kipróbáltam, és csak pozitívumokat mondhatok: két rétegben tökéletesen fed, viszonylag korrekt idő alatt megszárad, és tartós - még a kiskutyáim hegyes fogainak sem adta meg magát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Vikita24

2013. május 9.

Egyik kedvenc lett, pedig nem fűztem hozzá sok reményt. A színvilága miatt figyeltem fel rá, régóta kerestem egy nyári, vidám, de nem túl masszív sárgát.
Az ára pofátlanul olcsó, viszont köt mint a beton. Viszonylag gyorsan szárad, de egy rétegben nem fed.
Az ecset sajnos vékony, a lakk állaga kicsit híg és nagyon, nagyon masszív szaga van.
DE. A legtartósabb körömlakkom eddig, egy hétig meg sem mozdul a körmömön. Igaz NYC fedőlakkal használom, mint minden más lakkomat is, de ezidáig ez bírta a legtovább. Egy hét után kezd el betöredezni a lakk felülete a körmök végén, majd pattogásnak indul, de előtte semmi.
Négyest érdemel nálam az ára, színei és a tartóssága végett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Négyest érdemel nálam az ára, színei és a tartóssága végett.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Acetone 0 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.