doBrasil

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: doBrasil, az összetevőket feltöltötte: viri999, Módosítva: 2015. november 12.

Kategória:   Testápolók

Ezt a testápolót kifejezetten arra fejlesztették ki, hogy „csapdába csalja” a szabad vízmolekulákat, melyeket a termék alkalmazása során a bőrszövet azonnal felhasznál saját hidratálásának biztosítására. Kellemesen könnyű és folyékony krém, ideális testkezelés a nap bármely szakában vagy fürdés után. Kiváló hatást érünk el vele napozás vagy uszoda után, hogy „visszaszerezzük” a dehidratált bőr elvesztett nedvességtartalmát. Különleges hidratáltság, hosszú időn át tartó bársonyos bőr.

Mia0728

2018. augusztus 6.

Szintén termékmintaként találkoztam vele,és csakúgy mint a többi DoBrasil termék,ez is lenyűgözött rögtön. Semmilyen ragacsos érzést nem hagy,rögtön beszívódik. Nincs hivalkodó illata,olyan tiszta illatot hagy,friss,üde. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

ChrystalDiva

2017. szeptember 9.

Glamour magazinban volt benne egy minta, ami a többihez hasonlóan sokáig tengődött, amikor egyszer a kezembe akadt. Tél, halál száraz bőr, essünk túl rajta... és hihetetlen volt! Fehér, habos krém, mire végighúztam a kezem, már be is szívódott, isteni friss, tiszta illattal, pihe puha lett a bőröm. Rögtön rákerestem a neten, a borsos ára ellenére rendeltem belőle és azóta is ő a kedvenc, nem is használok mást. Mindenkinek ajánlom, aki nem sajnálja rá a pénzt, tényleg megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 9.

-Agi-

2016. augusztus 26.

Mintát próbáltam, az illata kicsit fura (uborkára emlékeztetett), elképesztően jól hidratál és ami a legjobb, hogy azonnal, 100%-ig beszívódik, nagyon puha, selymes bőrt eredményez. Gondoltam gyorsan rákeresek a neten, megláttam, hogy 200 ml kb. 6000 Ft-ba kerül, és úgy döntöttem, maradok a 'ragacsosabb', testápolóknál..... Nem csodaszer, jobb, mint a többi, csak nem ennyivel. Az ára miatt jár a 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Sindy6

2016. február 19.

Mintát kaptam belőle. Ez a krém a krémek egy teljesen új generációja. Feltétlen próbáljátok ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

viri999

2015. október 29.

Heti háromszor járok úszni, ezért nagyon száraz a bőröm. Régóta kerestem egy olyan testápolót ami nem zsíros, és mélyen hidratál. Engem elsősorban azért győzött meg, mert gyorsan felszívódik és nem hagy nyomot a ruhámon. A nap bármely szakában tudom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

Hidratálók: Maltitol, Glycerin, Glycerin, Maltitol, Diglycerin, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1