Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: radinm, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: ciklámen, levendula, tangerin, gyöngyvirág, bergamot

Szívjegyek: liliom, ibolya, virginiai cédrus, orchidea

Alapjegyek: gyömbér, szantálfa, pézsma, kávé

lidol

2018. november 27.

Van az a mondás, hogy " Ami jó csak van az életben, az vagy erkölcstelen, vagy törvénytelen, vagy hízlal." Én ezt kiegészíteném: ..vagy megszüntetik. Lásd eme terméket. Hát miért kellett ilyet tenni szegény nőkkel?? Ezt az illatot egy szóval tudnám jellemezni a legjobban: VESZÉLYES! Épp ezért nagyon kell tudni viselni, nem fruska illat.

Apropó: Zsuzska79 én találtam egy nagyon hasonló illatot, Armani: Idole. És itt jön a fájdalmas DE! MEGSZÜNTETTÉK ennek is a gyártását. PFFFF!!! Mi bajuk van ezeknek?????Az az érzésem, hogy már csak a tucatillatoknak van létjogosultságuk...grrrr!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Zsuzska79

2017. február 18.

Imádtam ezt a parfümöt, amikor rátaláltam, teljesen elvarázsolt. Nem volt hozzá fogható. Mindig vettem belőle. Nagyon csalódott voltam, amikor megszüntették. Valaki nem tud hasonló, megfizethető árú parfümöt? Abban reménykedem, hogy egyszer csak, mint sokan mások kiadják a régi parfümjüket. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

egyboszorka

2016. november 5.

A férjfogó illatom volt, elmondhatom, hogy kiválóan tette a dolgát, természetesen velem együtt.:))). Sokmilliószor 5 csillag, Dolcééket pedig a megszüntetése óta utálom...

Na jó, picit enyhültem az olasz fiúkák iránt, de ezt az illatot megszűntetni bűncselekmény volt. Rajtam inkább a fás jegyek domináltak, illetve imádott gyömbérem is kifejezetten jelen volt, a levendula adott az egésznek egy olyan tisztán vagyok rosszkislány avagy tisztán rosszkislány vagyok érzetet. A cikláment, mint illatjegyet itt szerettem meg, merthogy azt a szép ágybacsalogatós utalást ő adta neki. Aztán amikor már a férfiember azt hinné, hogy nyeregben van, átváltozik öltönyös- elegánsból fiúcskává, méla elégedettséggel eszegeti a bármit- szerintem még kristályos ciánkálit is, mély meggyőződéssel -, a szépséges illat tenyeréből, szentül megfogadván, hogy ő márpedig dévajkodni ezzel a gyöngyvirágos- ibolyás hamvasorcájú szendikével nem fog. Igyál kávét, majd meglátod, felfrissülsz, de ettől is csak a nyakkendő szorít, meg talán egy picit lejjebb is valami... Nem a frissítő fajta, gúzsba köt és a bőr alá mászik, esélyed sincs, már visz is magával, szantálos bódulat, mondd, hová tűntél?

A testápolójával együtt használtam. Eredményes kooperáció volt a miénk, most is csak azt tudom mondani, a jelen felhozatalból nem tudnám semmihez sem hasonlítani. Fragrantica- n az Etro Shaal- Nur- hoz hasonlítják, én az egyetlen kapcsolódási pontot a hercegnőségben találtam meg. A Shaal- Nur egy indiai hercegnőről kapta a nevét, ez az illat pedig belőlem anno azt csinált....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 5.

rdm

2016. október 22.

Nekem is volt a tizenéves éveim vége felé, huszas éveim elején, imádtam!!! Kár, hogy megszűnt. De miért? Ennyi erővel más régi parfümöket is megszüntethetnének. Valamit meg most is kapni, ami pedig régi. Vagy nem fogyott eléggé? Mindegy!
Valaki tudna pár ml-t nekem adni? 😦

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

Valaki tudna pár ml-t nekem adni? 😦

Carillon

2016. május 27.

Húúú Én ezt anno fénykoromban vettem,a 20as éveimben. Viszont iszonyat fel tudom idézni az illatot .Akkor kávésnak,füstösnek,dohányosnak éreztem,bár a koromhoz nem illett,de mégis megfogott,mert iszonyat egyedi és nem tucat illat.Szuper parfüm a maga nevében :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 27.

mplaura89

2016. április 17.

Elismerem minden szépségét ennek az illatnak, de engem maga alá tiport,valószínűleg még túl fiatal vagyok hozzá, vagy csak az én bőrömmel nem kompatibilis:( Erőteljes, rajtam eléggé maszkulin illat, rengeteg levendulával és pézsmával:( Vártam, hogy a kávé megjelenjen, de sajnos nem éreztem ki a parfümből. Nagy hatósugarú és tartós illat, sajnálom, hogy nem jöttünk ki jól:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

tonhalacska

2016. január 11.

Imádom, kanalas gyógyszer illata van, most kezdtem meg az utolsó üvegem. Tenerifén vettem meg az első üveget, és szerelem volt,amikor megtudtam h limitált kiadás, vettem még 2 üveggel a nyaralásom végén. Egyedi, sexy, laza, bohókás illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

3tara2

2015. december 13.

A világ egyik legjobb illata! Volt! Mert már nem gyártják! Pár cseppem van már csak...nézem az üvegét... A legdinamikusabb nagymacskás üveg egy nagyvadat rejt...egy bestiát,egy prédára éhes tigrist...azt ajánlom,hagyd....ne ingereld....várd míg ő lép feléd..és elkerülheted a végzeted...
Mert az erőteljes gyömbér és pézsma kombó kibillent az egyensúlyodból. Ha félénk vagy,csendes,visszahúzódó eszedbe ne jusson,hogy feltedd! Bátor,kihívásokat kedvelőknek ajánlom!
Végig érezhető benne a bergamott,a levendula..Nem fog csitulni. Végletek között tart! Úgy van megszerkesztve a parfüm,hogy folyamatosan kibillent az ellenpontok felé! Egyik pillanatban nyugodt vagy és csendes,a másikban tombolsz!
A mai napig nem gyártanak ehhez hasonló illatot!
Jellemez egy szabad kort/korszakot,ami életérzésben sokkal őszintébb volt,mint a mostani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 13.

A mai napig nem gyártanak ehhez hasonló illatot!

emilianyako

2014. december 1.

A legcsodálatosabb parfüm, amit valaha használtam...évekig! Azóta sem találtam meg a méltó utódját! Hiányzik! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 1.

sminkesmas

2014. november 23.

90-es évek esti szórakozása elképzelhetetlen volt eme illat nélkül.
Nekem füst, szőrme, dohány és bőr.

Luxus
Töménység
Tartósság
Életérzés

Még őrzök itthon egy fél üveggel.
Csak különleges alkalmakra, csak megfelelő ruhában és társaságban.

30 év alatt biztos "nem jönne át" csak egy budi öregasszony szag lenne...furi..pedig én még 20 se voltam amikor bele szerettem...így van ez

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

90-es évek esti szórakozása elképzelhetetlen volt eme illat nélkül.
Nekem füst, szőrme, dohány és bőr.

Luxus
Töménység
Tartósság
Életérzés

Még őrzök itthon egy fél üveggel.
Csak különleges alkalmakra, csak megfelelő ruhában és társaságban.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Coumarin, Farnesol, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.