Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: radinm, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: ciklámen, levendula, tangerin, gyöngyvirág, bergamot

Szívjegyek: liliom, ibolya, virginiai cédrus, orchidea

Alapjegyek: gyömbér, szantálfa, pézsma, kávé

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

dbeata

2021. február 19.

Még egy barátnőm ajándékozta nekem a 90-es évek végén ezt az ocelotmintás extravagáns üveg parfümöt. Akkoriban azért az Eternity mánia tombolt nálam, és ez az illat nem annyira rúgott labdába. Jó-jó, néha használtam, de a háromnegyede még mindig megvan. Most olvastam, hogy már nem gyártják, és őrült pénzekért vesztegetik a még fellelt példányokat. Lehet, hogy át kéne értékelnem a dolgot? De az igazság az, hogy az Eternity után a következő parfüm, ami már elfogyott az üvegből, az Angel volt... Majd a Gucci Rush2 volt még említésre méltó dobás a parfümpiacon számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 19.

lidol

2018. november 27.

Van az a mondás, hogy " Ami jó csak van az életben, az vagy erkölcstelen, vagy törvénytelen, vagy hízlal." Én ezt kiegészíteném: ..vagy megszüntetik. Lásd eme terméket. Hát miért kellett ilyet tenni szegény nőkkel?? Ezt az illatot egy szóval tudnám jellemezni a legjobban: VESZÉLYES! Épp ezért nagyon kell tudni viselni, nem fruska illat.

Apropó: Zsuzska79 én találtam egy nagyon hasonló illatot, Armani: Idole. És itt jön a fájdalmas DE! MEGSZÜNTETTÉK ennek is a gyártását. PFFFF!!! Mi bajuk van ezeknek?????Az az érzésem, hogy már csak a tucatillatoknak van létjogosultságuk...grrrr!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Zsuzska79

2017. február 18.

Imádtam ezt a parfümöt, amikor rátaláltam, teljesen elvarázsolt. Nem volt hozzá fogható. Mindig vettem belőle. Nagyon csalódott voltam, amikor megszüntették. Valaki nem tud hasonló, megfizethető árú parfümöt? Abban reménykedem, hogy egyszer csak, mint sokan mások kiadják a régi parfümjüket. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

rdm

2016. október 22.

Nekem is volt a tizenéves éveim vége felé, huszas éveim elején, imádtam!!! Kár, hogy megszűnt. De miért? Ennyi erővel más régi parfümöket is megszüntethetnének. Valamit meg most is kapni, ami pedig régi. Vagy nem fogyott eléggé? Mindegy!
Valaki tudna pár ml-t nekem adni? 😦

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 22.

Valaki tudna pár ml-t nekem adni? 😦

Carillon

2016. május 27.

Húúú Én ezt anno fénykoromban vettem,a 20as éveimben. Viszont iszonyat fel tudom idézni az illatot .Akkor kávésnak,füstösnek,dohányosnak éreztem,bár a koromhoz nem illett,de mégis megfogott,mert iszonyat egyedi és nem tucat illat.Szuper parfüm a maga nevében :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 27.

mplaura89

2016. április 17.

Elismerem minden szépségét ennek az illatnak, de engem maga alá tiport,valószínűleg még túl fiatal vagyok hozzá, vagy csak az én bőrömmel nem kompatibilis:( Erőteljes, rajtam eléggé maszkulin illat, rengeteg levendulával és pézsmával:( Vártam, hogy a kávé megjelenjen, de sajnos nem éreztem ki a parfümből. Nagy hatósugarú és tartós illat, sajnálom, hogy nem jöttünk ki jól:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

tonhalacska

2016. január 11.

Imádom, kanalas gyógyszer illata van, most kezdtem meg az utolsó üvegem. Tenerifén vettem meg az első üveget, és szerelem volt,amikor megtudtam h limitált kiadás, vettem még 2 üveggel a nyaralásom végén. Egyedi, sexy, laza, bohókás illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

3tara2

Korcsoport: >54
2015. december 13.

A világ egyik legjobb illata! Volt! Mert már nem gyártják! Pár cseppem van már csak...nézem az üvegét... A legdinamikusabb nagymacskás üveg egy nagyvadat rejt...egy bestiát,egy prédára éhes tigrist...azt ajánlom,hagyd....ne ingereld....várd míg ő lép feléd..és elkerülheted a végzeted...
Mert az erőteljes gyömbér és pézsma kombó kibillent az egyensúlyodból. Ha félénk vagy,csendes,visszahúzódó eszedbe ne jusson,hogy feltedd! Bátor,kihívásokat kedvelőknek ajánlom!
Végig érezhető benne a bergamott,a levendula..Nem fog csitulni. Végletek között tart! Úgy van megszerkesztve a parfüm,hogy folyamatosan kibillent az ellenpontok felé! Egyik pillanatban nyugodt vagy és csendes,a másikban tombolsz!
A mai napig nem gyártanak ehhez hasonló illatot!
Jellemez egy szabad kort/korszakot,ami életérzésben sokkal őszintébb volt,mint a mostani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 13.

A mai napig nem gyártanak ehhez hasonló illatot!

emilianyako

2014. december 1.

A legcsodálatosabb parfüm, amit valaha használtam...évekig! Azóta sem találtam meg a méltó utódját! Hiányzik! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 1.

sminkesmas

2014. november 23.

90-es évek esti szórakozása elképzelhetetlen volt eme illat nélkül.
Nekem füst, szőrme, dohány és bőr.

Luxus
Töménység
Tartósság
Életérzés

Még őrzök itthon egy fél üveggel.
Csak különleges alkalmakra, csak megfelelő ruhában és társaságban.

30 év alatt biztos "nem jönne át" csak egy budi öregasszony szag lenne...furi..pedig én még 20 se voltam amikor bele szerettem...így van ez

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

90-es évek esti szórakozása elképzelhetetlen volt eme illat nélkül.
Nekem füst, szőrme, dohány és bőr.

Luxus
Töménység
Tartósság
Életérzés

Még őrzök itthon egy fél üveggel.
Csak különleges alkalmakra, csak megfelelő ruhában és társaságban.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Coumarin, Farnesol, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.