Dolce & Gabbana

Ár:   15230 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2016. július 13.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Szívjegyek: nárcisz, amarilisz, vízililiom

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, kasmírfa

Dolce & Gabbana Dolce Floral Drops 10ml fújós
Ár: 2800Ft+posta , Eladó: Danina9592
Állapot: 10ml-s fújós mülleres parfümszóróban, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
adri0419

2018. október 3.

Imádom! Nagyon jó kis nyári illat, könnyed virágos. A tartóssága is fantasztikus :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

olin

2018. augusztus 30.

Nagy csalódás.
Mikor a reptéren rohangáltam egy időben mindig belebotlottam, és papírcsíkon még órákkal később is imádtam.
Rendeltem mintát, a nyitása fantasztikus, és utána... eltűnik a bőrömön, hajamon. Kár érte. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Nagy csalódás.

Beatrix123

2018. június 21.

Ez a nyári biztonsági parfümöm. Kedves, nem tolakodó illat. zöld, de azért édeskés is. Nem kelt feltűnést, nem megosztó, ezért olyankor használom, ha szolíd illatra vágyom, vagy olyan helyre megyek, ahol nem szeretnék feltűnést kelteni. Nem túl tartós, max 4 óra rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 21.

Alexa9082

2018. június 5.

Az egyik nagy-nagy kedvenc parfümöm.Annyira szeretem az illatát, és rajtam mások is,mert folyamatosan dícsérik és kérdezik,hogy mit használok.Mindig veszek belőle egy üveggel, ha az előző már fogyóban van,így ez állandó termék a polcomon.Tavasszal és nyáron imádom viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Joe

2017. február 8.

Megmondom őszintén, hogy ez a piacolós parfümöm. Úgy értem, amikor csak a piacra ugrom le zöldségért, de szivesen viselnék valami illatot, ezt veszem elő. Olyan kis kedvesen semmilyen, hamar elillanó alkotás. Kizárt, hogy adnék érte ennyi pénzt, de mivel kaptam, piacra jó lesz :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

JuliannArt

2016. augusztus 29.

A nyári illatom egy Marc Jacobs parfüm, e helyett kerestem egy nőies ám de mégis könnyed illatot őszre. Annyira megtettszett ennek az illatnak a nőies lágysága. Nem tolakodó, de mégis nőies és pont illik az őszi hangulathoz amit nagyon szeretek. Legalább is nekem az őszhöz passzol ez a parfüm. Elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

laracroft

2016. július 30.

Valóban nem különleges, de egy nagyon finom, nőies, igazi nyárias-friss, aquás, könnyed illat. Én egyáltalán nem szeretem az ilyen jellegű illatokat, a Floral Drops mégis megtetszett.
Meglepődve tapasztaltam a Müllerben, hogy mennyire nagy a hasonlóság közte és a testvérei között (Dolce EDP, Rosa Excelsa), lényegében ugyanaz a három parfüm. Csak azért esett a választásom a Floral Dropsra, mert többszöri próba után is ez bizonyult rajtam a legerőteljesebbnek, legtartósabbnak, a legfinomabb leszáradással. Mindenképp érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

misno

2016. január 10.

Az üvege nagyon szépséges...maga az illat papírcsíkon nagyon tetszett, de így magamon, annyira már nem.Kicsit semmitmondónak érzem, de lehet tavasszal még megbarátkozunk. Eladni csak az üvege miatt nem fogom, de ettől sokkal jobb virágos illatokat találni hasonló árért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Tündérvirág

2015. szeptember 5.

Kellemes, friss nyári illat. Télen mondjuk nem tudnám elképzelni magamon, akkor az erősebb, fűszeresebb illatokat preferálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

szevin007

2015. augusztus 2.

Nagyon finom, nőies, lágy...majd idővel átalakul és egy picit teltebb lesz az egész kompozíció. 💜 ❤ 💙 tartós!
😏
Mégis könnyednek mondanám 😊 friss, légies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

😏
Mégis könnyednek mondanám 😊 friss, légies illat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Pentaerythrityl Tetrabehenate/ Benzoate/ Ethylhexanoate
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citral
Színezékek: CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol