Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2018. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegyek: mandarin, magnólia, neroli

Szívjegyek: ylang-ylang, kókusz, frangipáni

Alapjegyek: szantálfa, vanília abszolút, mandulatej

Ár: 9000 ft , Eladó: Havva
Állapot: 75/30 ml, Helyszín: Füzesabony, fizetés: Előre utalás után ajánlottan postázás.
Dolce & Gabbana Dolce Garden EDP - fújósok
Ár: 1550Ft / 2300Ft / 4000Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
Lilu003

2019. szeptember 20.

Üvege nagyon szép, egyből kíváncsivá tett. Pillanatok alatt beleszerettem,és már jött is haza velem. Szeretem hosszabban tapasztalni a parfümöket, ennél a darabnál szerencsém volt, nem sokat változik később se az illata. Kókuszos,mandulás,púderes, játékos kis illat. Elejétől a végéig egy kellemesen édes, lágy, krémes illat. Amibe mandula van, az általában elvarázsol, de itt kiegészíti a kókusz és a vanília, az összhatás fantasztikusan jól sikerült. Édes parfümöket kedvelők imádni fogják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

silence

2019. augusztus 2.

Játékos, édes - virágos, kedves kis illat. 🌸
Én a gourmand kategóriába semmiképp nem sorolnám, hiába van benne kókusz, vanília és mandulatej, ezek a finomságok inkább csak egy édeskés alaphangot adnak az amúgy szerintem inkább virágos kategóriába sorolható illatnak.
Inkább hétköznapi, “jól érzem magam benne” komfort illat, mint éjszakai nagyvad..... de ezért is szeretem.
Nem émelyitően cukros, inkább csak kellemesen, szolidan édes... végig körbeveszi az aurádat a nap folyamán de nem tolakodik egy percig sem!
Rajtam rendkivül tartós, 7 - 8 órát is simán teljesít.
Tőlem ő is kiérdemli az 5-öst!
Érdekes, mert eleinte fenntartásaim voltak a D&G 'Dolce' kollekcióval, mégis 2 tagját is sikerült úgy megszeretnem, hogy meg is vettem őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Játékos, édes - virágos, kedves kis illat. 🌸
Rajtam rendkivül tartós, 7 - 8 órát is simán teljesít.
Tőlem ő is kiérdemli az 5-öst!

orsi22

2019. június 20.

Én imádom a mandulát, a kókuszt..de ez meg mi? Olyan köménymagos szaga van.. fejfájós nagyon fúj

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

BRebi

2019. május 27.

Az édes parfümök híve vagyok, azonban ezt az illatot nem tudom hová tenni. Néha szeretem magamon, néha nem. Tartósnak tartós volt, de nem fogok újra beruházni rá, mert számomra nagyon tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

biju94

2019. május 15.

Gyumolcsosseget sehol nem erzek benne kifujaskor edes nagyon majd leszaradaskor csak virag illat...
van ennel jobb parfum is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

van ennel jobb parfum is

Ritus33

2019. április 22.

Tavalyi és idei kedvenc, nagyon szeretem!
Elég belőle 2 fújàs, estig tart 😊.
Finom, nyári kókuszos illat, mégsem naptejes,a mandula kièrezhető benne határozottan ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Tavalyi és idei kedvenc, nagyon szeretem!
Elég belőle 2 fújàs, estig tart 😊.

audreyenn

2019. március 10.

Jujj, nagyon jó illat. Mullerben fújtam a csuklómra, estig szagolgattam és vmi nyári buja fülledt tengerparton éreztem magam. Tartós, kókusz abszolút felismerhető benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

DFI

2019. február 15.

Zara wonder rose. Most tényleg a D&G lekoppintott egy Zara illatot? Ez értelmezhetetlen. Az illat négyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 15.

Mufurcka

2019. január 28.

Nálam is őszi -téli-tavaszi. Az egyetlen darab,
ami tetszik ebbol a vonalból, mert az anyaillatban van egy összetevő, ami csavarja az orrom, felkúszik egészen az arcüregbe, es kikészíti. :) Ebben azonban elsőre megkapott valami, vmi nagyon jellegzetes, ahogy összeáll az illat, azt erzem, h felismerném , ha az utcán jönne valakin.
Meg is vettem nagy kiszerelésben. Örülés van bizony. :)
Az első 5 percet nem annyira kedvelem, ami utána érkezik, azt viszont nagyon imádom.
Krémes , puha, nőies, es nagyon tartós rajtam.
Viszont azt gondolom nem tettem volna be flankernek ebbe a vonalba. Túlzottan különböző, nagyon kilóg a sorból, ezert jogosan zúgolodnak a parfümcsaládot kedvelők. Lett volna ebben mindenfele potenciál reklám es marketing szinten is, hogy egy teljesen új ajtót nyissanak.
Az üveget nem szidom, a belbecs a fontos, es amúgy sem vagyok nagy üvegcse függő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Nálam is őszi -téli-tavaszi. Az egyetlen darab,
Meg is vettem nagy kiszerelésben. Örülés van bizony. :)
Krémes , puha, nőies, es nagyon tartós rajtam.

Vaslady

2018. december 14.

2018. május 13.
Az üvege cuki,meg kiváncsi is voltam az illatra.
Olyan simulékony nyári vakáció illata van,és engem pedig az escada illatokra emlékeztet,hiszen ők is a gyümölcsös-virágos,édes nyári illatvilágot gazdagitják.
Papircsikon szuperjóóó,de magamra fújva nagyon nyomasztó nekem sok,sajnos.
Nyáron nem favorizálom az ennyire édes illatokat.
Papircsik mellett bőrön is hazahoztam,és bár igy este felé már nincs meleg,inkább kellemes szeles az idő,nekem mégis sok volt,az az egy fújás.
Inkább hidegebb időben használnám,de akkor nagyon szeretném.
Végülis nem vettem meg,azért húzós még az ára 30ml ...65 euro...hm....
Viszont tartós is,ugyhogy jár neki az 5 csillag :)
2018.11.30
Újra próba,igy fél év után...és láss csodát.
Milyen érdekes,hogy a fragranticán a tavaszi-nyári kategóriába sorolják a használatát,mig nekem igy tél elején a -2 fokos hideg hozta meg az illat különleges szépségét.
Nyári próba,nyomasztó erős,sok volt,de most meg egy mese világba repitett.
Bőrön hoztam haza,és egész után csak a csuklóm szimatoltam.
Egy fiatal nőt láttam,aki kacagva játszik a kertben a gyermekeivel,a késő őszi nap szikrát hány,és még mindig melegit,a gyermek kacaj körbe lengi az udvart,és már el is készült a forró csokoládé.
Nekem őszi-téli illat,és akkora,de akkora pozitiv kisugárzással rendelkezik.hogy csak na!
Lendületes,tartós,szerethető,játékos és mosolyra fakasztó!
Felugrott a 'megvenni'lista első helyére,nagyon elégedett vagyok vele!
2018.12.14
Nem akartam hinni a szememnek,amikor a héten,a helyi parfümériában megpillantottam 30% árkedvezménnyel.
Ma rohantam megvenni a legnagyobb kiszerelést,hisezn kifutó termék,és már nem lesz kapható náluk.
Kérdeztem is az eladólánytól,hogy miért? Azt válaszolta,kevesen vásárolják.
Én imádom a "kevesen vásárolják"illatokat,hiszen igy nem tucat nem jön szembe,és egyedileg megjegyeznek az emberek,ha ilyen illattal fújom be magam.
Nem mellesleg az én bőrkémiámmal tökéletes,és boldognak érzem magam tőle :-D.
Karácsonyi ajándék magamtól magamnak :-D.
Nem veszik? Hát több marad nekem! :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

2018. május 13.
Az üvege cuki,meg kiváncsi is voltam az illatra.
Papircsikon szuperjóóó,de magamra fújva nagyon nyomasztó nekem sok,sajnos.
Nyáron nem favorizálom az ennyire édes illatokat.
Inkább hidegebb időben használnám,de akkor nagyon szeretném.
Végülis nem vettem meg,azért húzós még az ára 30ml ...65 euro...hm....
Viszont tartós is,ugyhogy jár neki az 5 csillag :)
2018.11.30
Újra próba,igy fél év után...és láss csodát.
Nyári próba,nyomasztó erős,sok volt,de most meg egy mese világba repitett.
Bőrön hoztam haza,és egész után csak a csuklóm szimatoltam.
Lendületes,tartós,szerethető,játékos és mosolyra fakasztó!
Felugrott a 'megvenni'lista első helyére,nagyon elégedett vagyok vele!
2018.12.14
Kérdeztem is az eladólánytól,hogy miért? Azt válaszolta,kevesen vásárolják.
Nem mellesleg az én bőrkémiámmal tökéletes,és boldognak érzem magam tőle :-D.
Karácsonyi ajándék magamtól magamnak :-D.
Nem veszik? Hát több marad nekem! :-D

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.