Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2018. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegyek: mandarin, magnólia, neroli

Szívjegyek: ylang-ylang, kókusz, frangipáni

Alapjegyek: szantálfa, vanília abszolút, mandulatej

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Elena7
Állapot: Képen látható állapotban , Helyszín: Veszprém, fizetés: Foxpost, stb
Dolce & Gabbana Dolce EDP TESZTER kupak és doboza nélkül 70ml
Ár: 19000 Ft , Eladó: zsuzsa58
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Jánoshida, fizetés: Előre utalás, ajánlottan postán maradóra tudom küldeni

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nanook9212

2023. január 24.

Haaaaaaaaarsány, rettenet harsány, úgyhogy a tartósságával nincs gond. A Garden elnevezést nem igazán értem, mert a mandulatej a kókusz meg a vanília érződik ki rajta leginkább, csak minimálisan virág illata. Fejfájósak! Nagyon vigyázzatok vele, mert tényleg üt, tömeget lehet vele oszlatni, két fújás bőven elég belőle. Nem bánnám, ha picit enyhébb lenne, mert eszméletlen könnyen meg tud fájdulni tőle a fejem, volt hogy már egy fújás után fájt, ami azért nem túl jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 24.

Kittycat11

2022. augusztus 20.

Ez a másik legjobb kókusz illat, amit ismerek. Nagyon vidám illat és nagyon tartós. Szerintem abszolút 4 évszakos és nagyon nőies.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 20.

andita11

2022. augusztus 17.

Napjaink divat illata, már már ordítóan nőies, tartóssága nem rossz, ahhoz képest, hogy a széria többi tagjának nagyon gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 17.

Yeticica

2022. augusztus 13.

Jajjj hát ez a csudacuki üveg elrabolta a szívem! Olyan kis formás, kézbesimuló, és rajta ez a marcipán hatású viragocska.... Nagyon csajos!
A parfi maga is nagyon tetszetős, rajtam eleinta kifejezetten virágos, trópusi fű szoknyát kepzelek hozzá és majdnem lebarnult bőrű, fekete hajú, dús keblu bennszülött nőcinek érzem magam tőle (pedig ezek közül egyik se.vagyok 😄).
A kokusz a mandulaval isteni selymes, krémes alapot ad neki, és egész jól tart is, bár még lehetne hová fejlődni, hogy politikailag korrekt legyek.
Egy bajom van vele: nekem ez még mindig túl édes nyárra, márpedig én maskor ilyen jellegű illatban nem tudnék mutatkozni (de még otthon sem tudnék megmaradni benne, a légkondi alatt, a kanapén hevereszve).
Emiatt nem tudok 5 csillagot adni, pedig próbáltam, kétszer is megvettem boltból, teljes üveggel.
A névválasztást bevallom en sem értem, kert az itt nem nagyon van, inkább tengerpart mellett buján növő dzsungel kokuszpalmakkal.

Up november: hát ez a kis csalafinta rajtam egyáltalán nem működik mist, a hidegben. Nyár kell 'eki, meleg, napfény és lehetőleg tengerpart 🙂

Up 1 nyárral később:. Hatalmas szerelem lett, most a fejjegyeket alig érzem, vagy csak pár percig, aztán jön a szívemet elrabló krémes mandulás-szantálos, édes alap. Szinte minden nap, de minimum minden este fújom, annyira megnyugtató ez a mandulatejes kényeztetés. Újra van uvegében is, szerintem marad most már végleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 13.

ViviAnne

2022. június 18.

Miért?? Miért nem tud kókuszosabb lenni?? Itt a nyár és jön a kókusz szezonom.. Igazából már többször próbáltam, mert szeretném szeretni, de nem jó!
Fújtam hidegben és melegben, de sosem az igazi. Rajtam inkább mandula mint kókusz. Folyamatosan az az érzésem van, hogy a Zewa mandula tejes nedves törlőjét szagolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 18.

veci

2022. május 21.

Már kétszer fújtam csíkra, egyszer a húgomra, de magamra valamiért nem merem :D Ennyiből már azért leszűrtem, hogy nekem szerintem ez elég gejl. Illetve valamiért érzek benne ananászt, de nem egy friss gyümölcsöt, hanem egy olyan felvágott ananászt, ami már picit elkezdett erjedni a napon. Napfényes illat, de én ezt az édességet a legnagyobb melegben biztosan nem tudnám elviselni magamon. Kezdek rájönni, hogy a kókusz egy nagyon sokarcú illatjegy, de én csak nagyon kevés arcát kedvelem, az pedig inkább a természetes Aqua Allegoria Coconut Fizz jellegű kókusz. Ez persze nem ennek az illatnak a hibája, emiatt nem fogom lepontozni. Nálam a design is elég sokat számít, aranyos és csalogató az üvege, a tartóssága szerintem átlagos az ilyen árkategóriájú parfümök között. Édes kókusz kedvelőknek mindenképpen megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 21.

kicsitbator

2022. március 13.

Nagyon nyárias illat, csak megillatolni is jó kedvvel tölt el. Viszont nekem nyárra nagyon erős, télre pedig nagyon nyárias. Sajnos emellett a kókuszt imádom, de nem magamon, ebben pedig van egy cipet. Teljesen el tudom képzelni fiatalabb csajokon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 13.

Szandi1018

2022. február 17.

Nagyon akartam szeretni, de van benne valami szúrós műkókuszos..... Anyukámnak adtam, ő elfújkálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 17.

barbyka96

2021. augusztus 17.

Teljesen véletlenül akadtam az egyik nagy parfümériában erre az illatra.
Jó pár jelöltet megszagoltam meg ez után, de valahogy ezt nem tudtam kiverni a fejemből.
Rajtam nagyon jól működő illat, és a tartósságával sincsen probléma.
Ha elfogy az első üveg, biztos veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Teljesen véletlenül akadtam az egyik nagy parfümériában erre az illatra.
Rajtam nagyon jól működő illat, és a tartósságával sincsen probléma.
Ha elfogy az első üveg, biztos veszek még.

eternity

2021. március 23.

update: eladtam aztán, mert valami zavart benne. A férfiasabb kolléganőm egyszer megkérdezte, hogy mi ez a wc frissítő szag? :) na ő mondjuk nem referencia személy, de ebben a mézes vonalban a scandal jobb lehet-gondolom.

Hmmm... kert, de nem ám a zöldes, hanem a buja fajtából 😻

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 23.

Hmmm... kert, de nem ám a zöldes, hanem a buja fajtából 😻

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.