Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2018. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegyek: mandarin, magnólia, neroli

Szívjegyek: ylang-ylang, kókusz, frangipáni

Alapjegyek: szantálfa, vanília abszolút, mandulatej

Ár: 9000 ft , Eladó: Havva
Állapot: 75/30 ml, Helyszín: Füzesabony, fizetés: Előre utalás után ajánlottan postázás.
Ár: 14000 , Eladó: eternity
Állapot: A képen látható mennyiség 75 ml-bol , Helyszín: Bekescsaba , fizetés: A postát a vevő állja, előre utalás után küldöm

eternity

2020. február 24.

Hmmm... kert, de nem ám a zöldes, hanem a buja fajtából 😻

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 24.

Hmmm... kert, de nem ám a zöldes, hanem a buja fajtából 😻

VickyV

2020. február 14.

Nyárbomba! Nem feltétlenül mondanám naptej illatnak, de van benne négis valami olyasmi. Enellett erős nyitás, aztán mégis elcsendesedik. Most próbáltam ki, korábban is már szagoltam, aztán sokáig nem találtam, pedig emlékeztem, hogy megfogott.
Viszont nekem ez melegidős cukiság, júniusi melegben repkedős önfeledt érzéseket hordozó, pasztellruhában libegős, emellett pedig karakteres boldogságillat. Érdekes, mert s legnagyobb hőségben neg valószínű, hogy nem tudnám magamra fújni. Inkább az a nyáresti, zuhanyzás utáni, sétákhoz, nyugis napokhoz passzoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Nushi

2020. február 12.

Nos nem akarom elkiabálni de azt hiszem megvan a nagy Ő. Régóta keresem mindenfélét próbáltam, ordibálósat és halk szavút is, rózsásat, levendulást citromosat, édest, fást, még édesebbet. De sose gondoltam volna, hogy végül ez lesz az a parfüm amit mindig érezni akarok magamon. És alapból nem hiszem, hogy mindenkihez csak egy illik mindig mindenkor de Ő nagyon ott van. Azt hiszem függő lettem, nem kívánok semmi mást magamon csak ezt... Nem hivalkodó nem hangos de rajtam kifejezetten sokáig tart. Kellemes krémes illata van emlékeztet egy régi napozó termékre de nem emlékszem mire. Soha nem gondoltam , hogy ez az enyhét kókuszos lötty szerelem lesz. Pedig az lett. Imádom éjjel nappal munkába, a párom mellé... :-P.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

erasm98

2019. november 28.

A teljes velemenyemet nem irom le, a kapcsolatom leirhatatlan ezzel a parfummel (barmilyen betegesen is hangzik ez:D), annyit mindenesetre mondhatok, hogy akiken ez a parfum mukodni tud... tenyleg, szoval ez egy csoda!
Szamomra ez AZ illat es egyebkent valoszinu hogy tenyleg keves novel kompatibilis, aminek en orulok is, mert az elmenyt csak fokozza, hogy nem egy tucat parfumot viselek magamon.
A megjelenese ota keresem ezt az illatot, ketszer is probaltam akkor, de teljesen elfelejtettem hogy mi volt ez a parfum, pedig mar akkor lenyugozott.
Most megtalaltam, vegso elkeseredesemben mar a marka parfumjeit szagolgattam, de egyebkent sosem gondoltam volna, hogy ez tenyleg egy dolce gabbana illat lesz!
Olyan jelenletem lesz ettol a parfumtol.. egy no villan be, aki termeszetes szepseg, egyenes gerincu es mindenkinek feltunik, anelkul hogy barmennyire is erolkodne vagy torekedne erre, sot inkabb visszafogott. de ugyanakkor benne van a jatekossag, a szexiseg is.
Abszolut semmi koze az olympea legendhez, de valamiert a hatasaban nekem hasonlo. Az olympea az viszont egy sokkal inkabb szintetikusabb dolog, ahol erosen kierzodnek egyes dolgok. Az olympea egy olyan etel, amit megfozol, nem is rossz, iszonyat jo fuszerek vannak benne, de nehany fuszerbol tul sokat tettel bele.
A d&g garden az ugy lett megfozve, hogy az izelmeny csodalatos es nem tudod eldonteni, hogy milyen fuszerek vannak brnne (na jo, ha nagyon koncentralsz, akkor igen), de egy kerek egeszet ad.
Annyira zseni illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 28.

Annyira zseni illat!

aydua

2019. október 28.

Az eredeti Dolce nagy kedvencem. Ez viszont egy szúrós, fullasztó, fejfájást keltő illat. Nulla krémesség. Semmi köze ahhoz amit az illatjegyek alapján képzeltem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

silence

2019. augusztus 2.

Játékos, édes - virágos, kedves kis illat. 🌸
Én a gourmand kategóriába semmiképp nem sorolnám, hiába van benne kókusz, vanília és mandulatej, ezek a finomságok inkább csak egy édeskés alaphangot adnak az amúgy szerintem inkább virágos kategóriába sorolható illatnak.
Inkább hétköznapi, “jól érzem magam benne” komfort illat, mint éjszakai nagyvad..... de ezért is szeretem.
Nem émelyitően cukros, inkább csak kellemesen, szolidan édes... végig körbeveszi az aurádat a nap folyamán de nem tolakodik egy percig sem!
Rajtam rendkivül tartós, 7 - 8 órát is simán teljesít.
Tőlem ő is kiérdemli az 5-öst!
Érdekes, mert eleinte fenntartásaim voltak a D&G 'Dolce' kollekcióval, mégis 2 tagját is sikerült úgy megszeretnem, hogy meg is vettem őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Játékos, édes - virágos, kedves kis illat. 🌸
Rajtam rendkivül tartós, 7 - 8 órát is simán teljesít.
Tőlem ő is kiérdemli az 5-öst!

orsi22

2019. június 20.

Én imádom a mandulát, a kókuszt..de ez meg mi? Olyan köménymagos szaga van.. fejfájós nagyon fúj

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

BRebi

2019. május 27.

Az édes parfümök híve vagyok, azonban ezt az illatot nem tudom hová tenni. Néha szeretem magamon, néha nem. Tartósnak tartós volt, de nem fogok újra beruházni rá, mert számomra nagyon tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

biju94

2019. május 15.

Gyumolcsosseget sehol nem erzek benne kifujaskor edes nagyon majd leszaradaskor csak virag illat...
van ennel jobb parfum is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

van ennel jobb parfum is

Ritus33

2019. április 22.

Tavalyi és idei kedvenc, nagyon szeretem!
Elég belőle 2 fújàs, estig tart 😊.
Finom, nyári kókuszos illat, mégsem naptejes,a mandula kièrezhető benne határozottan ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

Tavalyi és idei kedvenc, nagyon szeretem!
Elég belőle 2 fújàs, estig tart 😊.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.