Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegyek: bergamot, körte, rózsabors, ciklámen

Szívjegyek: bazsarózsa, bolgár rózsa, frézia

Alapjegyek: méz, ambroxán, pacsuli, cseresznyeszilva

Ár: 1800/3500 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost utalást követően
Ár: 1600/3000+ posta , Eladó: Nettuska
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom

Nettuska

2020. augusztus 3.

Kellemes virágos édeskés nyári illat, nem lehet nem szeretni,viszont a tartossága elég gyenge.
Az illat csodálatos, de gyenge.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Az illat csodálatos, de gyenge.

Bridddzs

2020. április 17.

Eredetileg nem ezt a parfümöt készültem megvenni, hanem a The one-t, de mégis erre esett a választásom. Nagyon finom, édes, virágos illat, rajtam tartós is. Nagyon szeretem. Az idő előrehaladtával méginkább rászoktam arra, hogy több fajta parfümöm legyen, így mindig a hangulatomhoz és alkalomhoz illő parfümöt választok. Habár alapjáraton nagyon szeretem ezt az illatot, mégis vannak olyan napok, amikor egy kicsit karakteresebb illatot választok. Ez a tipikus kellemes, kislányos, vidám, szerény, üde illatnak felel meg. Nekem 4 csillag :) de csak azért, mert minden nap azért nem tudnám használni.

Update:
Azt vettem észre, hogy amikor ez a parfüm van rajtam, akkor az emberek kedvesebbek velem. Már pedig emberekkel foglalkozom, úgyhogy van összehasonlítási alapom. Ilyen van?! Érdekes.... :D

Újra:
A kedvenc parfümöm lett. Jöttem felpontozni, mert mindig felvidít.💜

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Update:

Újra:
A kedvenc parfümöm lett. Jöttem felpontozni, mert mindig felvidít.💜

HDR

2020. február 22.

Kifújáskor csodálatos rózsa, aztán dögunalom édeskés katyvasz lesz belőle. Kár érte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Anast

2020. január 22.

Egy isteni, mesebeli kis csodaillat. :) Az én bőrömön viszonyleg tartós, de azért nem annyira, mint pl. egy Baccarat. Azért pár órát kibír. Ha egy kicsit olcsóbb lenne, boldogabb lennék. De az illat maga valami mennyei. Én szerelembe estem. Bájos. Öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Rufi

2019. december 13.

Én véletlen szagoltam még nyáron nagyon megfogott az illata meg is vettem de nagyot csalodtam mert egyáltalán nem tartos ráadásul nagyon drága!! 😞

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 13.

force

2019. október 4.

Gyári mintám van belőle. Nem fogok róla litániát zengeni, mivel engem baromira emlékeztet a Nomadera. Az üveg ezzel a színnel szerintem borzalmas, rettenetesen mű, olcsó hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

angelina69

2019. szeptember 24.

Még a nyár elején találkoztam ezzel az illattal egy pici gyári minta formájában. Kifejezetten nyári illatnak tartom. Nagyon könnyed, levegős, de ugyanakkor mégis hosszú ideig érezni lehetett. Bájos virágillat - nem özön- megbolondítva csöppnyi gyümölccsel, és enyhe édességgel. Aztán előbújt a pacsuli, finoman, légiesen, de nekem ennyi is elég volt, hogy ne érezzem a magaménak. Egyébként szép illatnak tartom, még akkor is, ha nem egy kifejezett különlegesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

bodi.kriszti92

2019. augusztus 26.

Alapvetően nem szeretem a virágos illatokat, ezzel elsőre szerelembe estem. Nem tudom sajnos megmondani hogy melyik összetevői miatt fogott meg elsőre :( Amit nagyon sajnálok hogy a tartóssága és hatósugara nagyjából...... úgy kb 0 :/ Nagyon üdítő kis illat pedig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Severynight

2019. július 30.

Kipróbáltam ma, kb 30 percig tart. A bőrömön elsőre bazsarózsa, ami körtelévé alakul át. A pacsulit valamint a mézet abszolút nem észleltem. Virágos, lédús gyümölcsös illat, kár, hogy hamar elillan. Nekem mindennapi használatra is túl gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

silence

2019. június 23.

Peony = bazsarózsa, pünkösdi rózsa. Szégyen vagy nem, be kell valljam: én nem igazán szeretem ezt a virágot….. sem a kinézetét, sem az illatát.
Viszont ez a parfüm teljesen elvarázsolt!
Amikor megjelent, az üvege sem igazán fogott meg és a névválasztás sem késztetett soha arra, hogy megszaglásszam, aztán egy parfüm vásárlásom mellé kaptam egy kis mintácskát, amit végül csak kipróbáltam.
Teljesen meglepődve tapasztaltam, hogy mennyire tetszik ez az illat! Nagyon megfogott már az első kifújáskor, és a tesztelés során mindvégig.
2 napra volt elegendő a kis mintácska, ez pont elég volt ahhoz, hogy eldöntsem: KELL ez a parfüm nekem nagy kiszerelésben….. így hát szert tettem erre a kis bazsarózsára is.
Bájos, nőies és romantikus, virágos illat, amit gourmand-nak én nem igazán neveznék, a benne lévő gyümölcsök inkább csak könnyed frissességet adnak az illatnak, mintsem ehető finomságra asszociáljak.
A virágos jegyek közül szerencsére nem csak bazsarózsa, hanem bolgár rózsa, frézia és ciklámen is található benne, a bergamott és körte frissé, a rózsabors pedig kicsit pikánssá varázsolja az illatot. A méz, pacsuli és ambroxán pedig megadják neki az édes alapot, a hosszan tartó illatozást a bőrön.
Virágos könnyedsége ellenére rajtam nagyon tartós illatnak bizonyul: a reggeli 3 fújást még este is érzem magamon.
Nem elhanyagolható szempont az sem, hogy a Páromnak is nagyon tetszik ez a kis romantikus virágcsokor!
Örülök, hogy megvettem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

Viszont ez a parfüm teljesen elvarázsolt!
Örülök, hogy megvettem!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.