Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2019. március 5.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegyek: bergamot, körte, rózsabors, ciklámen

Szívjegyek: bazsarózsa, bolgár rózsa, frézia

Alapjegyek: méz, ambroxán, pacsuli, cseresznyeszilva

Dolce & Gabbana Dolce Peony EDP - fújósok
Ár: 1550Ft / 2300Ft / 4000Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
force

2019. október 4.

Gyári mintám van belőle. Nem fogok róla litániát zengeni, mivel engem baromira emlékeztet a Nomadera. Az üveg ezzel a színnel szerintem borzalmas, rettenetesen mű, olcsó hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Bridddzs

2019. szeptember 29.

Eredetileg nem ezt a parfümöt készültem megvenni, hanem a The one-t, de mégis erre esett a választásom. Nagyon finom, édes, virágos illat, rajtam tartós is. Nagyon szeretem. Az idő előrehaladtával méginkább rászoktam arra, hogy több fajta parfümöm legyen, így mindig a hangulatomhoz és alkalomhoz illő parfümöt választok. Habár alapjáraton nagyon szeretem ezt az illatot, mégis vannak olyan napok, amikor egy kicsit karakteresebb illatot választok. Ez a tipikus kellemes, kislányos, vidám, szerény, üde illatnak felel meg. Nekem 4 csillag :) de csak azért, mert minden nap azért nem tudnám használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

angelina69

2019. szeptember 24.

Még a nyár elején találkoztam ezzel az illattal egy pici gyári minta formájában. Kifejezetten nyári illatnak tartom. Nagyon könnyed, levegős, de ugyanakkor mégis hosszú ideig érezni lehetett. Bájos virágillat - nem özön- megbolondítva csöppnyi gyümölccsel, és enyhe édességgel. Aztán előbújt a pacsuli, finoman, légiesen, de nekem ennyi is elég volt, hogy ne érezzem a magaménak. Egyébként szép illatnak tartom, még akkor is, ha nem egy kifejezett különlegesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

bodi.kriszti92

2019. augusztus 26.

Alapvetően nem szeretem a virágos illatokat, ezzel elsőre szerelembe estem. Nem tudom sajnos megmondani hogy melyik összetevői miatt fogott meg elsőre :( Amit nagyon sajnálok hogy a tartóssága és hatósugara nagyjából...... úgy kb 0 :/ Nagyon üdítő kis illat pedig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Severynight

2019. július 30.

Kipróbáltam ma, kb 30 percig tart. A bőrömön elsőre bazsarózsa, ami körtelévé alakul át. A pacsulit valamint a mézet abszolút nem észleltem. Virágos, lédús gyümölcsös illat, kár, hogy hamar elillan. Nekem mindennapi használatra is túl gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

silence

2019. június 23.

Peony = bazsarózsa, pünkösdi rózsa. Szégyen vagy nem, be kell valljam: én nem igazán szeretem ezt a virágot….. sem a kinézetét, sem az illatát.
Viszont ez a parfüm teljesen elvarázsolt!
Amikor megjelent, az üvege sem igazán fogott meg és a névválasztás sem késztetett soha arra, hogy megszaglásszam, aztán egy parfüm vásárlásom mellé kaptam egy kis mintácskát, amit végül csak kipróbáltam.
Teljesen meglepődve tapasztaltam, hogy mennyire tetszik ez az illat! Nagyon megfogott már az első kifújáskor, és a tesztelés során mindvégig.
2 napra volt elegendő a kis mintácska, ez pont elég volt ahhoz, hogy eldöntsem: KELL ez a parfüm nekem nagy kiszerelésben….. így hát szert tettem erre a kis bazsarózsára is.
Bájos, nőies és romantikus, virágos illat, amit gourmand-nak én nem igazán neveznék, a benne lévő gyümölcsök inkább csak könnyed frissességet adnak az illatnak, mintsem ehető finomságra asszociáljak.
A virágos jegyek közül szerencsére nem csak bazsarózsa, hanem bolgár rózsa, frézia és ciklámen is található benne, a bergamott és körte frissé, a rózsabors pedig kicsit pikánssá varázsolja az illatot. A méz, pacsuli és ambroxán pedig megadják neki az édes alapot, a hosszan tartó illatozást a bőrön.
Virágos könnyedsége ellenére rajtam nagyon tartós illatnak bizonyul: a reggeli 3 fújást még este is érzem magamon.
Nem elhanyagolható szempont az sem, hogy a Páromnak is nagyon tetszik ez a kis romantikus virágcsokor!
Örülök, hogy megvettem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

Viszont ez a parfüm teljesen elvarázsolt!
Örülök, hogy megvettem!

Vaslady

2019. június 16.

Könnyű kis virágcsokor illat,szép üvegbe zárva.
Ennek a sorozatnak mindegyik üvege tetszik,és mindegyik illat teljesen más karakter.
Itt most a nyári virágcsokor kis gyümölccsel,nem túl nagy szilázzsal,de mégis kedvességgel és vidámsággal kápráztat el minket.
Nem mondanám meg róla,hogy Dolce illat,de mégis hangsúlyozza a nőiességet,és a nyári hőségben nem lesz belőle fejfájás.
A sorozatból az abszolút kedvenc a Dolce Garden,és tartós is,igy neki egy jó erős 3-ast adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

Könnyű kis virágcsokor illat,szép üvegbe zárva.

hulcsi

2019. május 25.

Trussardi Donna jut eszembe. Azt is szeretem így ezt is szeretem. Jó ha van otthon ezekből a kis boldogságillatokból. Nekem tartós, de valóban nem hatalmasa a hatósugár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

Colette221

2019. május 24.

Olyan finom illata van, de a hatósugara és a tartóssága nagyon gyér. Sajnálom, friss, tavaszi és nyári parfümnek gondolom. Az előttem lévő hozzászólóval értek egyet, inkább virágos, mint gyümölcsös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Lilu003

2019. május 22.

Nem gondolnám egy tipikus gourmand illatnak, de még gyümölcsösnek se mondanám. Ez egy kellemes tavaszi kis virágcsokor, nagyon bájos üvegbe zárva. Kifújáskor lehet érezni némi gyümölcsös vonalat, de már itt is inkább a virágok dominálnak. Lecsengésében sem a pacsuli, sem a méz nem hangsúlyos. Egy kellemes rózsás illat,tavasszal tökéletes lehet. Jó kis parfüm, de szerintem túl sok hasonló illat van már forgalomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.