Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Parfüm illatcsalád: orientális-virágos

Parfüm összetevők: szantálfa, pézsma, bergamott, jázmin

Dolce & Gabbana Sicily fújós
Ár: 6500ft+pkg , Eladó: 0808
Állapot: 10ml fújósban, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó
FOGLALT Gyöngyinek! Dolce & Gabbana Sicily fújós
Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: gangix
Állapot: 5 ml három fújás hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után ajánlott posta

Severynight

2019. július 30.

Ez mindenidők kedvence. A parfümök királynője. Annyira hiányzik! Szenvedélyes és szexi! Talán 15 éves lehettem mikor elkezdtem használni, és számtalan üvegcsét kiürítettem, míg meg nem szüntették. A mediterrán forró napsütés egy egyszerű letisztult palackba zárva. Első szippantásra ijesztő, sok, talán még retró is, a pézsma, szantálfa és erős pacsuli illat üti meg az érzékeidet... Majd elkezd felolvadni a bőrön mint egy krémes olaj. Szerintem tovább tart egy napnál (buli után ha csak beesel az ágyba másnap még bőven vele ébredsz) a ruhákon is tartós. Elegáns de mégsem kizárólag alkalmi parfüm. Most már felnőttként munkában, az irodában is viselném. Reggelente 1-2 fújás, egésznap tartó boldogság a lelkemnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Verona5

2019. július 20.

Nagyasszonyos mézédes buja kábszer - egy igazi Maléna! :)
lmádom!
Örülök, hogy még fellelhető volt pár milli erejéig és rájárhatok a fufumra néha-néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Nagyasszonyos mézédes buja kábszer - egy igazi Maléna! :)
lmádom!

Shelly

2019. július 8.

Tini koromban, réges-régen kaptam belőle mintát, akkor nekem túlzottan édes-mézes volt és nagyasszonyos, azóta viszont sokat változott az ízlésem, és azon kaptam magam, hogy kívánom! :D Vágyakozok utána! Monica Bellucci gyönyörű nő, tökéletesen illik Dolcéékhoz, a parfümhöz, az olasz életérzéshez. Szeretem a szappanos beütésű illatokat, a fehér virágokat szintúgy. Nekem még a régiből volt mintám, szeretnék tenni egy próbát az újabb verzióval is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Yeticica

2019. március 17.

Finom, kifejezetten szappanos, de eroteljes illat. Feherviragos. Keresem a szavakat. De nem nagyon talalom oket. Ami igen ritkan esik meg velem (mivel egy grafoman parfuman lennek). Nem mozgatott meg bennem az eg egy adta vilagon semmit. Finom. Ha kapnek ajandekba, szivesen elfujnam, bar nem nagyon tudok olyan alkalmat, ahova passzolna. Az egyik parfumbaratnom, akitol kaptam egy kis adagot ebbol a szepsegbol, LP koncertre fujta ezt magara (kulteri esemeny). Na oda tokeletes valasztas volt szerintem. Na de mikor megyek en LP koncertre???!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Panatta

2019. január 1.

Hát..kb. amikor nem az alkalomhoz és ruhához használok parfümöt, hanem a parfümhöz keresem a ruhát és az eseményt.
Ez mind pozitív, mind pedig negatív értelemben. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Ez mind pozitív, mind pedig negatív értelemben. :)

andrea91

2018. május 31.

Nem véletlen hogy nem írtam értékelést még... Harmadszor vettem meg. Nem azért mert elfogyott, hanem mert kétszer eladtam.
Hogy mitől olyan hogy mégis kellett? Hát ez az, nem tudom. Ez egy retro szappan illata kb, fogalmam sincs miért nem tudok meglenni nélküle.. valahogy mégis vonz....

ÉS egyébként nekem nem fáj a reformulálás sem, azt is nagyon szeretem. Van különbség, de nem érdemes a Monzaira várni ha adja magát a másik, az is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Palomita

2018. február 9.

Mindig is nagy érdeklődéssel fordultam a megosztó illatok felé, és azokban is elismerem a művészi értéket, amik nem nyerik el a tetszésemet, vagy nem egyértelműen.
Ezért történhetett, hogy húszéves koromban - lassan tíz évvel ezelőtt - beszereztem egy 25 ml-es Sicilyt. Igazi olaszos temperamentumú se veled, se nélküled kapcsolat fűzött hozzá: hol megőrültem érte, hol ki nem állhattam. De azokon a napokon, amikor tudtam viselni, magassarkút vettem fel, kihúztam magam és ünnepeltem a nőiességemet.
Gyönyörű ez az illat, tele ambivalenciával és lázadással: tömény, barokkosan súlyos fehérvirágok minimalista üvegben és csomagolásban. Nem akar beállni a sorba, nem akar tetszeni senkinek, fütyül a konvenciókra és az elvárásokra. Kívülálló ő, akárcsak Szicília szigete Olaszországban, és a csodás Monica Bellucci a Maléna c. film poros tengerparti kisvárosában.
Egy kedves krémmániásnak köszönhetően holnap újra a birtokomba kerül egy kisebb kiszerelés ebből a fantasztikus illatból. És tudom, nem fogok vele mindenkinek "tetszeni", de akinek nem jön be, annak szerintem igazából én sem akarok :)

Végre itt illatozik a csuklómon :) hálás vagyok, hogy újra érezhetem, és így öntős miniből talán még finomabb. Nagyon fogok rá vigyázni, minden cseppje igazi kincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Luiselotte

2017. július 16.

Tömény, vibráló nőiesség és harmónia.
Olyan szépen muzsikál a bőrömön, hogy muszáj belőle vennem egy 50 ml- t legalább.
Egy fújás is egész nap elkísér, a legfinomabb tiszta szappan és napsütés illatot árasztva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

Tömény, vibráló nőiesség és harmónia.

Piri11

2015. november 30.

Nina29-nek köszönhetően, egy irinyó-pirinyó mintát kaptam belőle. Ez az "illat" az én bőrömön egy régi WC illatosítóra hajaz, arra a fajtára, amit a WC kagylóba kellett tenni. Fú, borzalmas, sajnálom, de ő nagyon nem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 30.

Bebebuell

2015. július 12.

Imádom. Őrjítő az illata. Vad, szenvedélyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Imádom. Őrjítő az illata. Vad, szenvedélyes.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Limonene, Cinnamal