Doliva

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2012. július 10.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fényvédők

SPF 30 (közepes fényvédelem)

Hidegen sajtolt olívaolaj, aloe vera, E-vitamin, pantenol és fényvédő anyagok segítségével védi a bőrt az UVA- és UVB-sugárzástól. Vízálló.Tartósítószermentes. Használat előtt rázza fel és távolítsa el a biztonsági kapcsot a sprayfejről.

Kiszerelés: 150 ml

Hester

2017. július 8.

Az enyém 20 faktoros, de állta a sarat egy egész napos városnézés során. Azt tapasztaltam, hogy a biztonsági kapocs fel-le helyezése kicsit megviseli a szórófejet, ami nálam kilazult és belefolyt a táskámba a naptej egy része. Nem volt kellemes, de egyébként a strandon ez szerintem nem okoz problémát. Ajándékba kaptam, így nem tudom, hogy gyártják-e még, mennyibe kerül, de én szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Cristally

2015. június 1.

Tavaly használtam a Balcsin és szuper jól védett, emellett tetszett, hogy pumpás kiszerelésű, könnyű volt a használata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 1.

Babooca

2013. június 9.

Nekem sem szívódik fel, de nagyon jót tett a bőrömnek tavaly nyáron. Szépen, egyenletesen barnultam tőle, nem száradt ki, vagy zsírosodott túl a bőröm. Szerettem. Újra vevős.Az Avon barnulást fokozó olajspray-je mellett használtam, mert az nem nyújt fényvédelmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Bibike

2012. július 6.

Hosszabb távon még nem használtam. A kiszerelése praktikus (150 ml), a pumpás feje elég stabilnak tűnik. Nekem kicsit nehezen szívódik be, de ez nálam nem meglepő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.