Doliva

Ár:   3187 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 3187 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: laeriel, az összetevőket feltöltötte: Katie, Módosítva: 2015. október 6.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 3187 Ft

A Doliva Hidratáló arckrém speciális, ureát és vitaminokat tartalmazó összetétele révén 24 órán keresztül intenzíven hidratál. A bőr érezhetően simább lesz.

Hatóanyagok: urea, olíva, shea vaj

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 3187 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
InternationalTraveller

2019. május 14.

Nagyon jól hidratáló szuper kis arckrém megfizethető áron. Többször újravettem, de szeretek kísérletezgetni új márkákkal, így néha parkoló pályára kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Katie

2015. október 2.

Kombinált bőröm van, nekem kicsit zsíros érzést ad ez a krém. Estére elmegy, de nappalra nem tenném fel, főleg nem smink alá, mert úgy vettem észre, hogy hamarabb átfényesedik tőle az arcom. Az illata mondjuk nem rossz, de az összetevők között van néhány rondaság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

laeriel

2013. július 28.

a zsíros bőrömre tökéletes! napközben is fel tudom tenni, persze csak keveset, de nagyon könnyű, hamar beszívódik, és nap közepe felé kicsit kifényesedik, de olyan egészségesnek és bársonyosnak hat, nagyon szép hatása van. ez már kb. a százezredik nappali krém, amit próbáltam, és próbáltam már Clinique-től kezdve Propoliszos Aloe krémen át a Biodermáig mindent, amit akartok, és láss csodát, kb. 2500 forintért édesanyám megtalálta nekem a csodaszeremet.
egyelőre többször tettem még fel este, mint reggel, mert a reggelt napozással és kakaóvajjal kezdem, de amikor a Dolivát kentem fel reggeli zuhanyzás után, hát komolyan mondom, felsikoltott a bőröm örömében. friss, üde, bársonyosít, még a pirosságot is redukálja. odavagyok érte!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Urea, Sodium Hyaluronate