Doliva

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: generalnagy, Módosítva: 2016. október 3.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Doliva Intenzív arckrém exkluzív KONTUR-FILLER Derm A-Flavon formulával, első osztályú értékes olívaolajjal, hialuronsavval és egy arckontúrt feszesítő hatóanyaggal készült kozmetikum. Az intenzív hatóanyagok javíthatják a bőr tömörségét, erősíthetik a bőr rugalmasságát, és feszesíthetik az arc, nyak kontúrját.

Paraben-, PEG-, paraffin- és szilikonolaj- mentes. Dermatologiailag tesztelt.

b5bea

2018. április 3.

Nagyon kellemes illata van, főleg esténként használom, a 15 milis kiszerelés is nagyon sokáig elegendő. Ha szárazabbnak érzem a bőröm, akkor az egész arcomra kenek belőle, amúgy inkább a ráncosodó területekre. Jelentős változást nem vettem észre, igaz hidratáltabbnak érzem a bőröm. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

wiolet

2017. december 1.

Éjszakára használom én is, mivel kissé zsírosnak találom, ugyanakkor ebben a téli időszakban kimondottan igényli a bőröm. Egész jól felszívódik, nincs ragadós érzet utána, az állaga is jó. Kevés illat van, amitől el vagyok ájulva, na ez pont az egyik, nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 1.

somogyieszti

2017. szeptember 28.

Szuper állagú krém, mintaként használtam, de lehet veszek belőle teljes kiszerelést is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Dius89

2017. február 5.

Szintén még Norie boxból szereztem be. Eleinte túl soknak találtam az én zsíros bőrömre, de a tél közeledtével elővettem és most már minden este ezt használom. Nagyon jól hidratál, ebben a hideg időben jól jön. Kicsit lassan szívódik be, ezért én csak éjszakára kentem be az arcom vele. Kicsit drága illetve tavaszra nekem sok, így egyelőre biztos nem szerzem be a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Ettike

2017. január 30.

Az ára kissé borsos, de nagyon megéri megvenni! Sokáig elég, maximálisan hidratál, és nem okoz bőrirritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

generalnagy

2016. december 15.

Norie-Box-ban kaptam 15ml-es termékmintát belőle. Az illata nagyon bejön, igazán kellemes. Kicsit lassaban felszívódó krémről van szó, de ez engem egyáltalán nem zavar. Ha elhasználtam a kis tégelyt, jövök update-elni az eredményt.

Update: Elfogyott a kis minta kiszerelés, kevés kell a krémből, így sokáig elég. Nagyon megszerettem az illatát, elgondolkodtam rajta, hogy megveszem a nagy kiszerelést is. A bőröm tömörségének változását sajnos nem tudtam megmérni :) én szerettem ezt a krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Beri

2016. december 7.

Patikában vettem. Mivel száraz a bőröm, egy erőteljes, vaskos krémet kerestem, ami esetleg jó még a bőröregedés jeleinek csökkentésére is. Nappalra és éjszakára is használom. Gondot, irritációt, pattanást nem okozott. Az illata kellemes, az állaga tömör, vajas, krémes, amit kellemes az arcra kenni, nekem elég gyorsan fel is szívódik, nem lesz utána sem ragacsos a bőröm. Nagyon jól hidratál, nem igényel mást a bőröm. Szeretem, újraveszem. Öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol