Doliva

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Ajakápolók

Az olivaolajos ajakbalzsam toszkánai hidegen préselt olívaolaj, vitaminok és a bőrt kiválóan ápoló dexpanthenol különleges kombinációját tartalmazza. További összetevő - mandulaolaj, avokádóolaj, jojobaolaj - révén gyengéden ápolja, bársonyossá teszi, és megvédi az ajkakat a kiszáradástól.

Alice83

2012. december 7.

Csak egyszer vettem vagy 4 éve, de nem tudom milyen felindulásból mert nem olcsó natúr társaihoz képest akik legalább ennyit tudnak(hanem többet)..amire emlékszem h nagyon pici maga a termék, és h finom balzsamos a textúrája..ennyi..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 7.

cirmok

2012. március 5.

tatszik a csomagolása. a tartalom egy kicsit jellegtelen szerintem, kinyomva borostyánszínű (felkenve színtelen), engem emlékeztet valamire az egyébként tényleg enyhe íze (füge???), viszonylag tartós is. ősszel-télen használtam, ez volt a sportolós táskámban, inkább gyorssegélynek volt jó, nagyobb feladatokra ott volt a Blistex. Biztosan nem veszem újra, de egynek jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 5.

mstindigo

2012. február 22.

Egész jó kis ajakbalzsam. Nehéz megszoknom, hogy ki kell nyomni a tubusból, úgyhogy néha többet nyomok ki, mint kéne. Hidratáló képessége nekem télre nem elég, de így is sokkal jobb, mint egy labelloé. Viszont jó viselni, szeretem, hogy nincs se íze, se illata, úgyhogy elteszem a jobb időkre, amikor már nem kell extra védelem a hideg ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

A jojoba olaj egy változata, lásd jojoba olaj.

Zsírsav féle, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként, emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak a kozmetikumokban.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.