Donna Bella

Ár:   $749   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   $749
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

1 perc alatt hidratálja, táplálja és bársonyossá teszi a bőrt. Segít megakadályozni a ráncok kialakulását és javítja a bőr vérkeringését.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.