Dontodent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2012. július 26.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogkrém mentaolajjal, extra erős.

Orchid

2012. augusztus 14.

Update:
Lecseréltem a Brilliant Weiss testvérére, és a fogérzékenység megszűnt, tehát egyértelműen ő volt a ludas. Kár, mert az íze bejött, de így csak 4*.

2012. július 27.
Napok óta gondolkozom, hogy hány csillagot érdemel a termék. Valóban jók az összetevői és nagyon örültem neki, hogy végre valami intenzív ízzel találkoztam, ami viszonylag tartósan meg is marad (az Intensive Clean pont emiatt nem jött be), bár az extra erősséget túlzásnak tartom ráírni. Viszont: mintha érzékenyebbek lennének tőle a fogaim, pedig ilyet még soha nem tapasztaltam egyetlen egy fogkrémnél sem. Egye fene megadom neki az 5 csillagot, mert ár-érték arányban veri a sokkal drágább/márkásabb fogkrémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Update:

2012. július 27.

lau0825

2012. augusztus 12.

Extra erős? Ugyan már.
Inkább rászánok +50 Ft-ot a Colgate Max Fresh-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Extra erős? Ugyan már.
Inkább rászánok +50 Ft-ot a Colgate Max Fresh-re.

ribizli

2012. július 26.

Nagyon nagyon nagyon imádom, tényleg extra íze van, ami sokáig tart fogmosás után is. És most nézem, ilyen összetevői vannak??? Elképesztő...
Mindenki vegye, próbálja ki, szerintem nem bánja meg! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Mindenki vegye, próbálja ki, szerintem nem bánja meg! :)

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1