Dontodent

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 2.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az aktívszenet tartalmazó Black Shine fogkrém visszaadja a fogak természetes fehérségét, és csökkenti a fogkő újraképződését. A kíméletes tisztítószemcsék alaposan eltávolítják a pl. tea, kávé okozta elszíneződéseket. Nátriumfluorid tartalma véd a fogszuvasodás ellen és remineralizálja a fogzománcot. Mindennapos használatra alkalmas, nem tartalmaz fehérítő anyagot.

Yubiri

2021. május 4.

Számomra ez egy átlagos fogkrém. Fehérítő hatása talán kicsi van, az ízével viszont nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 4.

mucskalaura

2021. március 22.

Gyakorlatilag hozzád vágják, és hosszútávon tényleg fehérít picit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Gyakorlatilag hozzád vágják, és hosszútávon tényleg fehérít picit.

anetta.filip

2021. február 7.

Először négy csillagot akartam adni ennek a fogkrémnek, mert kicsit erősnek találtam az ízét és habzását a korábban általam megszeretett fogkrémekhez viszonyítva, de menetközben tényleg mintha fehérítene, és ez igazán jó hír nekem, teázónak.
Lehet, hogy csak beképzelem, de most megkapja az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 7.

Lehet, hogy csak beképzelem, de most megkapja az öt csillagot.

Ninnie

2020. december 21.

Semmit nem fehérít a világon. Aki ezért venné, ne vegye.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

Semmit nem fehérít a világon. Aki ezért venné, ne vegye.

zsannaorban

2020. december 9.

Nagyon sok fekete, fehérítő (de szép paradox) fogkrémet próbáltam, de ez az egyik kedvenc, ennyiért pedig ajándék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

tniki

2020. július 22.

Mostanság elég sokat kávézok, aminek meg is lett a hatása a fogaimra nézve.. Előtte is fogfehérítős fogkrémet használtam, viszont amellett kezdett el szépen sárgulni a fogam. Alapvetően nagyon szeretem és nagyon elégedett is vagyok a dm-es termékekkel, ezért is esett a választásom erre a fogkrémre.
Mindennapos használatban van, nem használok mellette másik fogkrémet és így már az 1. hét után is szemmel látható volt a javulás.
Az íze kellemes, nagyon jól habzik és frissít is. Egyáltalán nem marad fekete a foga az embernek használat után.
Én biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Én biztosan újra veszem!

Anita97

2020. június 4.

0 hatás, sőt sárgít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

0 hatás, sőt sárgít

cseszter99

2020. május 27.

Nálam tényleg hozta, amit ígért. Lehet, hogy csak esztétikailag javítja a fogzománc színét, de kellemes érzés utána, és napközben is, belenézni a tükörbe. Nem irritál, nem szárítja a számat, bár a fekete kinézet kicsit ijesztő elsőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Fannitazia

2020. január 18.

Szimpatikus darab, igaz, csak hébe-hóba használom a az otthoni mellett (bent van a munkahelyemen), de jónak találom, újravenném. A rendszertelen használat okán nem tudom, h fehérít-e vagy sem. Az viszont biztos, h kellemes az íze, nem csípős mentolos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

Kikixxx

2020. január 8.

Reggelente ezt használom kávéivás után, szeretem. Azt hiszem, segít az elszíneződés megelőzésében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1