Dontodent

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 2.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az aktívszenet tartalmazó Black Shine fogkrém visszaadja a fogak természetes fehérségét, és csökkenti a fogkő újraképződését. A kíméletes tisztítószemcsék alaposan eltávolítják a pl. tea, kávé okozta elszíneződéseket. Nátriumfluorid tartalma véd a fogszuvasodás ellen és remineralizálja a fogzománcot. Mindennapos használatra alkalmas, nem tartalmaz fehérítő anyagot.

Fannitazia

2020. január 18.

Szimpatikus darab, igaz, csak hébe-hóba használom a az otthoni mellett (bent van a munkahelyemen), de jónak találom, újravenném. A rendszertelen használat okán nem tudom, h fehérít-e vagy sem. Az viszont biztos, h kellemes az íze, nem csípős mentolos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

Kikixxx

2020. január 8.

Reggelente ezt használom kávéivás után, szeretem. Azt hiszem, segít az elszíneződés megelőzésében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

noradrenalin

2019. december 14.

Jó kis fogkrém. Tényleg észlelhető fehérítő hatás. Ízr is kellemes, árban is verhetetlen. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

lenochka

2019. november 15.

A legjobb fogfehérítő! Körülbelül 1-2 hét elteltével hatalmas különbséget lehet vele elérni. Kellemes az íze és nyugtatja az ínyemet is. Enyhe borsmenta íze van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Nesh

2019. augusztus 5.

A legjobb fogfehérítő. Kellemes az íze és nyugtatja az ínyemet is. Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

TheNancy07

2019. augusztus 2.

Egészen hihetetlen, de ez az 500 forintos fekete fogkrém fehérítette eddig a fogaimat a legjobban. Eddig se volt sok bajom a dontodent fogkrémekkel, viszont ez magasan viszi a pálmát a fehérítéssel. :) Plusz kellemes íze van, jól tisztított.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Pampilla

2019. július 13.

Sajnos csalódás. Ez csak fekete szinezék,hogy trendi fekete fogkrém legyen. Nem az,egyáltalán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 13.

Kittyki

2019. július 9.

Nagyobb reményeket fűztem hozzát. Nem fehérítette a fogamat, nem lett tőle fekete a fogam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Nikolett05

2019. július 9.

Szeretem nagyon a dm-es cuccokat. Az itteni vélemények alapján kipróbáltam és nagyon nagyon jó. Nincs rossz erős, tolakodó íze. Kellőképpen tisztít és általában ár érték arányban nálam mindig győzelmeskedik ez a márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

citromkrem

2019. július 7.

Nyílván a kíváncsiság hajtott, amikor megvettem, de nem bántam meg. Mivel nem szeretem a mentolos ízt a fogkrémekben, ez kallemes csalódás votl. Teljesen jó fogkrém és még vicces is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1