KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dontodent

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 2.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az aktívszenet tartalmazó Black Shine fogkrém visszaadja a fogak természetes fehérségét, és csökkenti a fogkő újraképződését. A kíméletes tisztítószemcsék alaposan eltávolítják a pl. tea, kávé okozta elszíneződéseket. Nátriumfluorid tartalma véd a fogszuvasodás ellen és remineralizálja a fogzománcot. Mindennapos használatra alkalmas, nem tartalmaz fehérítő anyagot.

AnnaR

2018. október 8.

Gondoltam kipróbálom, már régóta szemeztem vele. Első használat után azt mondhatom, hogy tetszik. Valamennyi fehérítést is láttam, viszont az én érzkeny ínyemnek a fogkeféje kicsit erős... A fogkrém viszont jó, szerintem tisztít és kellően mentolos is, nincs olyan érzésem, hogy nem használtam semmit. Kíváncsi vagyok hosszútávon mit tud, egyelőre 4 csillag.

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

Vendy254

2018. július 5.

Szerettem volna ha működik. Nincs tőle tiszta fog érzésem, fura érzés mintha fogat se mostam volna! Nem lettek fehérebbek tőle a fogaim egy picit se. Ha úgy érzem hogy rossz a "száj" ízem ez azon se segít mert nem frissítő. :/

Vendy254
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Orchydea

2018. július 4.

Egy egészen átlagos fogkrémnek mondanám :\ tiszta érzetett hagy maga után de ezt bármelyik fogkrém tudja. kicsit talán fehérit de szerintem csak bebeszélem magamnak a lelkem megnyugtatása miatt minthogy tényleg igy lenne. nem hiszem hogy újra vevős lesz :\

Orchydea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

glau17

2018. július 4.

Nagyon jó fogkrém, a hasonlóakhoz képest nagyon jó az ára is. Friss, tiszta érzést ad. A fogfehérítő hatása is - bár nem annyira mint szeretném - észrevehető. A fogkeféjét is használom, teljesen jó így.

glau17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

amarie84

2018. június 29.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a fogkrémmel, két napja használom és már látszik fehérítő hatás (remélem, nem csak pszichoszomatikusan :) ). Jól tisztít, és a fekete színével klassz gót hatást kelt, nagyon rock'n'roll, már a használatától is jó kedvem lesz.

amarie84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Elyana

2018. június 25.

Egy hónapja használjuk és mindenki kedveli a családban. Nem erős az íze, így nem zavaró, ugyanakkor tiszta érzést hagy maga után és nálam már látványos a fehérítő hatása. Nekem plusz az is, hogy nem fehér. Az érzékeny fogaim sem jeleztek be tőle. Szerintem ez a legjobb fogkrém amit eddig használtam.

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Tmika

2018. június 8.

Még nem vettem észre fehérítő hatást, igaz nem csak ezt a fogkrémet használom. Bizarr a fekete szín, ezért is akartam kipróbálni, amúgy egy átlagos fogkrém. Úgy vettem észre, most mindenbe szenet tesznek, még testápolóban (!) is láttam már feketét. Adok még neki esélyt, amúgy is a DM saját márkás fogkrémeit használom a Lacaluttal felváltva.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Kinguska09

2018. június 5.

Imadom!!!

Az egyik hanem a legjobb fogfeherito fogkrem!!
Rengeteg draga(bb) fogkremet kirpobaltam mar eloszor “nem is mertem megvenni” mert tul olcsonak tartottam de rajottem nem mindig az ara hatarozza meg egy egy termek minoseget!!
Kavezok teazok dohanyzok sokat de ez a fogkrem kepes volt csodat muvelni szerencsere alapbol “feherek” a fogaim de ettol csak meg jobban feherebbek lettek latvanyosan !!!
Az ize nekem okes
A feherito hatasa kivalo
Az alaga nekem pont jo kicsit “kremes” amivel gyorsabban es hatekonyabban tudom megtisztitani a fogaimat
Szemelyes tapasztalatom alapjan ajanlani tudom mindenkinek - raadasul olcso igy akar egy eselyt is meger ;)

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 5.

Imadom!!!

Az egyik hanem a legjobb fogfeherito fogkrem!!
Az ize nekem okes
A feherito hatasa kivalo

devababa

2018. május 21.

En azt hittem feketebb mosas kozben a szine, es azt hittem jobban feherit, de oke igy is. Atlagos minosegu, atlagos hatassal, atlagos aron.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

pampika

2018. május 18.

Gyönyörűen fehériti a fogakat!

pampika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Gyönyörűen fehériti a fogakat!

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).