KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dontodent

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 2.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az aktívszenet tartalmazó Black Shine fogkrém visszaadja a fogak természetes fehérségét, és csökkenti a fogkő újraképződését. A kíméletes tisztítószemcsék alaposan eltávolítják a pl. tea, kávé okozta elszíneződéseket. Nátriumfluorid tartalma véd a fogszuvasodás ellen és remineralizálja a fogzománcot. Mindennapos használatra alkalmas, nem tartalmaz fehérítő anyagot.

i.napcsi

2018. december 11.

Érzékeny ínyem van ezért kénytelen vagyok egy drága fogkrémet használni de időnként beújjitok kipróbálni valamit,az biztos hogy a tisztitó hatása nagyon jó,sokkal jobb mint a drága fogkrémem de két hét után az ínyem érzékeny lett,azóta csak alkalmanként használom!Szóval igazándiból jó kis fogkrém ez max az érzékeny ínyűeknek nem ajánlom!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 11.

Timi8

2018. december 9.

Nagyon megszerettem! /Nem volt nehéz mert tavaly òta itthon kotyvasztok hasonlò küllemű fogpasztát aktìv szén és kòkuszzsìr keverékéből. Ìgy hozzá is szoktam a fekete szìnhez a fogkefémen./Nem kedvelem az intenzìv mentolos ìzt (sőt a mentolt ùgy általàban), ìgy nekem kifejezetten tökéletes volt ez a fogkrém. Imádtam. Sajnos a fehérvári dm-polcokon most nem láttam ebből, nem sikerült ùjravennem, pedig szìvesen betáraznék belőle. Én hatásosnak éreztem minden tekintetben.

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Vicus

2018. december 9.

Jól tisztít, de nem annyira, mint a Himalaya Herbals fogkrémem, ezért valószínűleg nem fogom újravenni. Amúgy kellemes az íze, közepes mértékben habzik, az ára átlagos, bár mivel saját márkás termék, lehetne olcsóbb is.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

mano

2018. december 2.

Kicsit tényleg fehérít, de nekem két hét használat után teljesen szétszedte az ínyem :(

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

nagyerika28

2018. november 18.

Enyhén mentolos ízű átlag fogkrém. Semmi fehérítést nem vettem észre.

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Enyhén mentolos ízű átlag fogkrém. Semmi fehérítést nem vettem észre.

Wolf

2018. november 12.

Szuper! Jól tisztít és fehérít. Azért kicsit hiányolom a mentolos érzetet.

Wolf
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Szuper! Jól tisztít és fehérít. Azért kicsit hiányolom a mentolos érzetet.

AnnaR

2018. november 2.

Gondoltam kipróbálom, már régóta szemeztem vele. Első használat után azt mondhatom, hogy tetszik. Valamennyi fehérítést is láttam, viszont az én érzkeny ínyemnek a fogkeféje kicsit erős... A fogkrém viszont jó, szerintem tisztít és kellően mentolos is, nincs olyan érzésem, hogy nem használtam semmit. Kíváncsi vagyok hosszútávon mit tud, egyelőre 4 csillag.

Update: egy hónapja használom és minden hozzá fűzött reményem beváltotta. Kávé és tea függő vagyok, de ezzel a fogkrémmel a fogaim fehérebbek mint eddig valaha. Nagyon tetszik, szerintem újra fogom venni.

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

zsanibaby14

2018. október 28.

Egy hét használat után azt mondhatom,hogy több fogkrém tesztelés után,ennek van a legkellemesebb íze.Kellemesen mentolos,jól tisztít.Tiszta érzést hagy maga után,szépek az ősszetevői.Fehérítő hatásáról eddig még nem tudok beszámolni,emiatt kap négy csillagot.

zsanibaby14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Vendy254

2018. július 5.

Szerettem volna ha működik. Nincs tőle tiszta fog érzésem, fura érzés mintha fogat se mostam volna! Nem lettek fehérebbek tőle a fogaim egy picit se. Ha úgy érzem hogy rossz a "száj" ízem ez azon se segít mert nem frissítő. :/

Vendy254
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Orchydea

2018. július 4.

Egy egészen átlagos fogkrémnek mondanám :\ tiszta érzetett hagy maga után de ezt bármelyik fogkrém tudja. kicsit talán fehérit de szerintem csak bebeszélem magamnak a lelkem megnyugtatása miatt minthogy tényleg igy lenne. nem hiszem hogy újra vevős lesz :\

Orchydea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1