Dontodent

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 2.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az aktívszenet tartalmazó Black Shine fogkrém visszaadja a fogak természetes fehérségét, és csökkenti a fogkő újraképződését. A kíméletes tisztítószemcsék alaposan eltávolítják a pl. tea, kávé okozta elszíneződéseket. Nátriumfluorid tartalma véd a fogszuvasodás ellen és remineralizálja a fogzománcot. Mindennapos használatra alkalmas, nem tartalmaz fehérítő anyagot.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Luciella

2018. március 6.

tetszik a mély fekete színe és az íze :) a vele megeggyező fogkefével eddig 1-2 árnyalatot fehérített a fogaimon a folyamatos teázás és kávézások ellenére is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

eprecs

2018. február 19.

Egy szuper jó fogkrém, fehérít, friss lehelletet ad, egy bajom van vele a sima dontodent brilliant társa ugyanezt tudja, csak olcsóbban és nagyobb kiszerelésben. Emiatt 1 pontot levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Nikozia

2017. november 22.

Ugyan olyan jól funkcionál, mint bármely más fogkrém és így harmadik tubus végénél mondhatom, hogy picit fehérít is ;) Fekete mániámnak meg pluszban jót tesz a fekete szín és szürke hab :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 22.

szzh01

2017. november 22.

Egyáltalán nem fehérített egy kicsit sem a fogaimon, 3/4 tubuson vagyok túl .
Ezen kívül egy teljesen átlagos fogkrém, íze, hatása sem kiemelkedő.
Mivel a legfőbb ígéretéből nem hozott semmit, nem veszem újra - nem fogom minden alkalommal feleslegesen feketén teleköpködni a mosdót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 22.

Egyáltalán nem fehérített egy kicsit sem a fogaimon, 3/4 tubuson vagyok túl .
Ezen kívül egy teljesen átlagos fogkrém, íze, hatása sem kiemelkedő.

fanni191

2017. november 12.

Először mikor megláttam a színét kicsit megijedtem. Nagyon jól tisztítja a fogakat, nekem 1-2 árnyalatot fehérített is. Kellemesen mentolos. Ár-érték arányban nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

buzavirag

2017. november 5.

Nagyon vagány ahogy a fogkrém kinéz (mély fekete), de ez nem hiszem, hogy újdonság. 🙂 Kellemes mentolos íze van, nem túl erős. Belül a számat nem marta szét, szóval ez tetszett. Fehérítő hatást nem tapasztaltam egy tubus elhasznalasa után, viszont a lepedéket mindig szépen leszedte. A friss lehelet érzés hamar elillan, szajvizzel érdemes használni.
Ennyi pénzért tudok jobbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Ennyi pénzért tudok jobbat.

noraam6

2017. november 3.

Tetszik hogy ez valami más, nem a megszokott fogkrém. Az íze finom, nem túl erős fogkrém. Hogy fehérít e azt nem tudom, nem látok különbséget viszont egyáltalán nem lettek tőle érzékenyek a fogaim ami nálam már pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

mandala77

2017. november 3.

Úgy tűnik, én leszek az ünneprontó. :) Az itteni pozitív értékelés és vélemények miatt vettem meg kipróbálásra. Ugyan kellemes mentolos íze van, de igencsak rövid ideig tart a friss_lehet_érzés. Fehéríteni se fehérít egyáltalán, legalábbis esetemben. Ezt a tubust elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem. Semmi extra, igaz, nem is drága, de ennyiért azért van jobb. Kár, mert nagy lelkesedéssel indítottam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 3.

Honeyreka

2017. október 27.

nem hiszem, hogy a fehérségért sokat tesz, de a szívemet melengeti a fekete színével, és pont ugyan olyan jól funkcionál, mint más fogkrémek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

candus

2017. október 23.

Csodát nem tett, de örülök, hogy kipróbáltam. Nem olyan nagyon erősen mentolos, szóval ha valaki ezt az intenzív érzést nem szereti, szerintem megérhet egy próbát számára. Árban még így is sok-sok neves márkára köröket ver :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.