Dontodent

Ár:   165 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: simini, Módosítva: 2013. március 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Nátrium-Fluoridot tartalmaz.

Kiszerelés: 125 ml

Wildflow

2014. szeptember 9.

Elégedettek vagyunk vele is, semmi negatívat nem tudok írni róla, de azért a gyógynövényes nagyobb kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Jelizz

2014. július 9.

nemis rossz... kellemes ORBIT rágó ízű :D jól tisztyít, de nemigen fehérít.. meggondolom h újra vegyem -e....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 9.

Csilluska

2014. május 17.

Én "sima", nem fehérítős fogkrémeket szoktam használni, nincs bevált márka, mindig véletlenszerűen váltogatom őket. Ezt is kipróbáltam, rosszat nem igazán tudok mondani róla, de nem is kiemelkedően jó. 4 csillagot azért megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

szeliger

2014. április 25.

Amilyen olcsó, pont annyit is ér, fogat éppenséggel lehet vele mosni, de az én szívembe nem lopta be magát. Azt szeretem, amikor egy fogkrém jól habzik és hosszantartó friss mentolos lehelet ad a számnak. Ezeket ez nem tudja, a tubuson szerintem eléggé megtévesztő a nagy betűkkel rajzolt "fresh" felirat. Fogmosás közben elég mentolos, de ez hamar elillan és édeskés utóíze marad. Zöldes színű zselé, soha nem fogom újravenni és már látom, hogy nagyon lassan fog elfogyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 25.

beautifullife

2014. április 13.

Rémes. Amennyire a Brilliant Weiss bevált, annyira utálom az összes többijét a márkának. Többet nem próbálkozom. Réteget hagy a fogakon, nem tisztít rendesen. Emellett iszonyatosan szárítja a számat és tiszta fehér lesz az egész, amit sikálhatok le utána. Bele se merek akkor gondolni, hogy mit hagyhat a fogaimon..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

kpityike

2014. március 15.

Csak azt tudom írni, amit a gyógynövényeshez. Évek óta használjuk és csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

kovacsrekaa

2014. március 12.

Szerettem volna kiprobalni egy drogerias fogkremet. Tegnap 200 ftert jutottam hozza :) Jo az allaga, jol tisztit, kellemes mentolos :) Nekem tetszik, szerintem ujra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Ophelia

2014. március 2.

Kicsit meglepődtem a zselés állagán, de megkedveltem. Egész jó mentolos, bár sajnos fogmosás után nem érzem túl hosszantartóan. Jól tisztít, elégedett vagyok vele. Amilyen olcsó volt, nem gondoltam volna, hogy ennyire jó. Nem jobb a drágább fogkrémeknél, de ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Drusee

2014. január 28.

Van olyan jó, mint bármelyik agyonreklámozott másik fogkrém. Nem ígér vakító fogakat, téglavastag fogzománcot csak frissességet. Ezt teljesíti is, nagyon tetszik, hogy jó mentolos. Egy csillagot viszont levonok, mert nem hosszantartó hatású,de ennyi pénzért nem is várom el, hogy még moziba is elvigyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Maniac

2014. január 7.

Tetszik az íze, végre mentol, az előző Aquafresh nem jött be, annál ez sokkal jobban tisztít, bár kevésbé habzik. Az ára nagyon alacsony ahhoz képest, hogy 125 ml-s kiszerelés és jó a minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 7.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.