Best of Beauty 2019

Dontodent

Ár:   165 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: simini, Módosítva: 2013. március 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Nátrium-Fluoridot tartalmaz.

Kiszerelés: 125 ml

livia1979

2014. január 4.

Nem tudom melyik, de valamelyik dontodent fogrémet próbáltam, ami sajnos a kukában végezte, azóta sem mertem másik fajtát venni. Többször próbáltam, újra és újra, eleve az íze sem győzött meg, fogmosás után pedig szappanos volt, amit elég sokáig éreztem a számban (és akármilyen furán hangzik, az orromban is). Pedig annyira jó ára van, de azóta is kerülöm ezt a polcot :) Bár a vaníliásat kipróbálnám, de arra még nem leltem rá sehol...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

rose

2013. szeptember 13.

A sötétkék verziót használtam nagyon sokáig, de aztán rájöttem, hogy ez sokkal jobb. A zselés állag szerintem sokkal jobb, és az íze is friss mentolos. Nem is értem, hogyan kerülhet 7-800 forintba egy fogkrém, amikor ez a kis 200 forintos leveri az egész mezőnyt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Macilány

2013. április 28.

Az összeset próbáltam már a márkából és szerintem az egyik legjobb. Nem értem miért rajong annyi ember a gyógynövényesért, én pont h azt tettem félre és kb. 3 nap után megvettem helyette ezt. Dohányosként szükségem van a mentol domináns ízére. Világoskék gél állaga van alig érezhető szemcsékkel. Szerintem jó fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

andrej

2013. április 23.

Nem a legjobb, a gyógynövényes társát imádom, de ennek a tisztító hatásával nem vagyok maximálisan megelégedve és az összetevői sem tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

amyesther

2013. április 17.

Kis golyók vannak benne, jól eltávolítja a lepedéket. Finom az illata és az íze is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 17.

r.rekaaa

2012. november 17.

Az egyik legjobb fogkrém, amit valaha használtam. Megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

Az egyik legjobb fogkrém, amit valaha használtam. Megéri kipróbálni!

orchidea8627

2012. március 16.

A gyógynövényes mellett a másik kedvencem. Kellemes mentolos az íze, nem túl erős mentol, kellemesen friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

simini

2012. március 5.

Narancs színű összetevők nem a legjobbak, de friss leheletet biztosít és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 5.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.