Dontodent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Egyéb

Az antibakteriális hatóanyag kombináció friss és kellemes leheletet kölcsönöz. Zsályaolajat és kamillát tartalmaz. Nem tartalmaz hajtógázt. Környezetkímélő pumparendszere van.

Yubiri

2018. szeptember 12.

Eléggé hatékony és kellően mentolos. Hatásosabb, mint egy Tic Tac, rágózni pedig sok helyen nem "illik", helyette ezzel a szájspray-vel pillanatok alatt felfrissíthető a lehellet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Csirip74

2018. augusztus 20.

Az újabb csomagolású van meg, nagyon szeretjük. Hasonló a Prokudent szájspray-hez, tisztességesen erős mentolos. Sokszor úgy kell vadászni rá az itteni dm-ben, mert elkapkodják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Bubus06

2018. július 31.

Finom izű, friss leheletem van utána, szeretem hogy antibakteriális és picit pizsereg, olcsó és nem találtam jobb szájspray-t még nála, DE BORZALMAS összetevői vannak...Úristen. :D Ez azért..na mindegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

kpityike

2014. március 15.

Azért vettem, hogy Tic-tac, rágó helyett ezt használjam, azt hiszem erre jó. Még csak egyszer próbáltam ki, kicsit csípte a nyelvem, furi íze van, de utána egész jó mentolos ízt éreztem. Az antibakteriális hatás miatt döntöttem mellette, de lehet később kipróbálok mást. Most négyesre értékelem, aztán majd meglátjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

muffinmonsuta

2014. február 11.

most vettem ilyet,az íze furi,de amúgy olcsó és klassz.:)

UPDATE: Így visszagondolva olcsó, az íze egy idő után meglehet szokni,de furcsa,sajnos nem frissít annyira,de én élveztem a használatát.:D Ez miatt gyorsan el is fogyott.:3 Nem fogom újra venni,mert hamar elfogy és így drága,de ha hozzám dobnák biztos elhasználnám szívesen.:3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 11.

most vettem ilyet,az íze furi,de amúgy olcsó és klassz.:)

Gladys

2013. július 23.

Kicsi, olcsó. Van valami fura íze is, de mentol is. A szájszagot teljesen eltünteti és mentolos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

csoki

2012. június 15.

Nagyon kicsi, praktikus, olcsó és hasznos. Egyetlen hátulütője az íze, ami az első pár másodperben fogorvosra emlékeztet, de aztán már csak a kellemes mentol íz marad.

Nem gondolom, hogy mű-ebb lenne az íze, mint akármelyik rágóguminak, és jól jön, ha az ember nem tud, vagy nem akar rágót csócsálni.

Nekem van a kb. 10x ennyibe kerülő Nu Skin-es szájspray, aminek az íze kicsivel sem jobb, sőt, olyan édes mellékíze marad még percekig, amit nem tudok elviselni.

Tehát elégedett vagyok vele, csak az első pár másodpercben ne lenne az a fogorvosra emlékeztető íz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 15.

tenyitomi

2012. május 10.

Annyit ér ez a termék,mint amennyibe került./~250pénz/.Az összetevők is elég gázosak.Elég műíze van.Próbáljátok ki a Mentolint.Igaz 600Ft-20ml de sokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 10.

bandita

2012. május 10.

Pont a napokban gondolkodtam rajta, Indigo, hogy feltöltöm őt, mivel nagyon gyakran, napi szinten többször is használom őt. Extrán hatékony, de szerintem megpróbálok inkább leszokni róla, az összetevőt szemlélve. A termék címkéjén látható antibakteriális hatóanyag miatt vásároltam, naivan, és a frissesség is jól jött, de azt hiszem, vége a tartós kapcsolatomnak vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 10.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol