Dontodent

Ár:   250 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pampamacska, Módosítva: 2017. június 22.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Komplett védelemmel ellátott fogkrém

Extra friss 7-szeres védelemmel. Fogszuvasodás elleni védelemmel. Fognyak-szuvasodás elleni védelemmel. Ápolja a fogínyt. Fogkő profilaxis. Antibakteriális hatású a cinknek köszönhetően. Természetes fehér fogak. Extra friss lehelet. Kíméletesen és alaposan eltávolítja a foglepedéket.  A speciális 3 csíkos formula ápolja és védi a fogakat és a fogínyt. A cink antibakteriális hatású. Kellemes menta ízzel a hosszantartó friss leheletért.

Nátrium-fluoridot tartalmaz. (1450 ppm F)

eperjeske

Korcsoport: >54
2017. január 22.

Egyszerűen nem is értem ezt a fogkrémet! Szerencsére! Mert hogy lehet az, hogy ilyen jó összetevőkkel 125 ml-t adnak alig 300 forintért? A szörnyűségekkel telenyomott más márkák közül meg nem egy 75 ml-es adagja a többszörösébe kerül! Nekem jó, tiszta érzést hagy a fogaimon, de az extra friss érzés csak addig van meg, amíg mosom vele a fogam, utána mintha mi sem történt volna ilyen szempontból. Ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 22.

Csirip74

2016. november 13.

Családilag használjuk, megéri az árát a nagy kiszerelése. Azonkívül az állandó fogérzékenységemet megszüntette. Az íze végre normális erősségű mentolos. Ez a fogkrém telitalálat a dm-től!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

Zsu79

2016. szeptember 5.

Olcsó és nagyon kellemes a használata.Jól tisztít.Újravevős,ki fogom próbálni a Dontodent márka többi tagját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

bnezsu

2016. augusztus 1.

Nekünk az összes Dm saját márkás fokréme közül ez vált be a legjobban. Szerintem árban verhetetlen -melyik nem?-, nekem kellemesen mentolos, betáraztunk belőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

canyon

2016. június 10.

Szépen tisztít, kellemes friss íze van. Elektromos fogkefével használom, nem marja a számat. Colgate fehérítősről váltottam, ez is van olyan jó! :) Árban verhetetlen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Marcsus

2016. május 15.

Szeretem, kellemesen mentolos az íze, egy kicsit meg is marad fogmosás után (tudom, hogy nem helyes, de nagyon sokáig mosok fogat, olyan 5-6 percig, és sok fogkrém íze ennyi idő alatt teljesen elillan). A tisztító hatása a többi Dontodent-nek, amit próbáltam, jobb volt, néha picit lepedékesnek érzem a fogaimat utána, de ez pár perc alatt elmúlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

eveartstar

2016. március 31.

A maróhatású Amodent vájteninről váltottam át erre. Azóta jóval több ideig tudok fogat mosni, hogy nem marja valami a számat, hanem csak kellemesen frissíti. A rövid fogmosással kapcsolatos lelkiismeretfurdalásomat is hamar begyógyította. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 31.

berni88

2016. január 25.

Legjobb! Friss lehelet, tiszta fogak és szerintem az elszineződések ellen is hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

lenochka

2016. január 25.

Nagyon jó az íze és még jobb az ára. Simán lekörözi a márkásabb fogkrémek némelyikét. Olcsó, nagy kiszerelés, finom az íze, kíméletesen és alaposan tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Wildflow

2015. december 2.

Az egyik legjobb a Dontodent fogkrémek közül. A gyógynövényes a másik dobogós, de amikor igazi friss ízre vágyom, ez az igazi! Nagyon ajánlom, szerintem ennyiért szuper vétel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol