Dontodent

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: asbothb, Módosítva: 2019. június 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók

umpalumpa

2018. december 7.

Nem volt a kis Dm-ben Zendium, valamiért üres volt a polc, ezért ezt kaptam le siettemben. Azt azért megnéztem, hogy fluoridos-e és már fizettem is. Az ára fantasztikus, szinte ajándék.
Ha nincs baja az ínyemnek (hajlamos néha begyulladni), akkor megfelel. Sajnos a gyógynövény kivonatokból nincs benne annyi, hogy gyulladáson segítsen, de mindennapi fogmosáshoz jó. Az íze, hát oké, de azt a kis ánizsos felhangot meg kellett szoknom, mert nem vagyok oda az ilyen jellegű illatért és ízért. Szóval közepes, mert jó, ha nincs baj, de létezik nekem valóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

3clipse

2018. október 31.

A fogaim mindig is érzékenyek voltak, azelőtt az elmex sensitive-et használtam amivel nem volt gond, de megváltoztatták az összetevőket, PEG cucc került bele, és a PEG-ek rákkeltővel szennyezettek ahogy az sles-ek többsége is, plusz a nyálkahártyán a szájban jobban felszívódnak az anyagok, a PEG ráadásul bevonószer is egyben, tehát sokáig ottmarad a fogakon is, ezért használják érzékeny fogakra szánt fogkrémekben, mert bevonják a fogakat, amitől így nem érződik annyira hogy vékony rajta a fogzománc, tehát érzékeny is. Illetve ez megfigyelhető a bőrön is, ha olyan tusfürdőt v akármit használsz amiben van PEG, utána selymesnek fogod érezni a bőröd, mivel ez az anyag bevonta, a rákkeltővel együtt ami így tartósan ott is marad h felszívódhasson. Szóval kipróbáltam ezt, a borsónyinál is kevesebbnyit tettem ebből a fogkefémre és mégis egy fogmosás után olyan érzékenyek lettek tőle a fogaim, hogyha a számon át vettem levegőt már fájtak, mert olyan hidegnek érződött a fogaimon a levegő, ez pedig a sodium c12-16 olefin sulfonate tisztítószernek köszönhető ami valószínűleg olyan erős mint az sls. Próbáltam még ezelőtt sles tartalmú fogkrémet is, de attól sem lettek ilyen durván és ilyen hamar érzékenyek a fogaim mint ettől, tehát aki minél hamarabb meg akar szabadulni a fogaitól annak ajánlom ezt a fogkrémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Szandika12

2018. október 21.

Nagyon szépek az összetevői, olcsó, azért vettem mert a Himalaya fogkrémből véletlen nem a gyógynövényest vettem és legyen vmi ami pótolja a hiányát :D. Nagyon szeretem a gyógynövényes fogkrémeket.. :)

Update: Sárgák tőle a fogaim, nem tisztít eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

Update: Sárgák tőle a fogaim, nem tisztít eléggé.

Mhajni

2018. április 26.

Nagyon olcsó, viszont nagyon jó, hatásban tudja azt amit az 1000 Ft-os fogkrémek, jól habzik, és az íze is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

eveartstar

2018. március 5.

Enyhe negró cukorka ízű...nem mintha negró fan lennék, de meglepett hogy hasonló íze van mint a kedvenc édeskömény teámnak is...és végre ez habzik...nem úgy mint a complete verzió.
Máris barátok lettünk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 5.

Máris barátok lettünk!

HDorina

2017. november 28.

Nagyon szeretem a szépségápolási termékeket de fogkrémekben nem vagyok válogatós. Mar többször újravettem ezt a terméket. Olcsó és amire kell arra tökéletes. Frissítő ízt ad és természetes kivonatokat is tartalmaz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Bubucim

2017. október 28.

Néha visszatérek hozzá, mert természetes anyagokat tartalmaz, és az ára is nagyon baráti. Jól tisztít, közepesen erős, nem csípi a szám, a fogam sem lesz érzékenyebb tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Katalin17

2017. október 26.

Nagyon jó fogkrém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Nagyon jó fogkrém.

candus

2017. október 23.

Sokszor elkalandozom más termékek irányába, de mindig visszatérek hozzá, mert nagyon nagy kedvenc, Kellemes az íze, pont jól habzik, olcsó, nagy kiszerelésű. Tényleg hű társam évek óta, mégha néha meg is csalom szegényt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

dizabella01

2017. október 21.

Nagyon finom az íze, jól habzik, jól tisztít, frissítő.
A kiszerelése is nagy, ehhez képest ára pedig alacsony.
A DM Dontodent fogkrémei a leggazdasásosabbak, és még a minőségük is kiváló. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Nagyon finom az íze, jól habzik, jól tisztít, frissítő.
A kiszerelése is nagy, ehhez képest ára pedig alacsony.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

A görög zsálya levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikróbális, összehúzó hatású összetevő, valamint kiválóan tisztatja, szagtalanítja és védi a szájüreget, ezért gyakran használják fogkrémekben.

Színezék. Barnás sárga.