Dontodent

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missmisfit, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• A fogtisztítás hatékony ellenőrzésére.
  • Alma ízű, alkoholmentes. 6 éves kórtól. Felnőttek számára is.
  • Fogmosás előtt a lepedék elszínezésére.

devababa

2018. május 27.

Kislanyomnak vettem. Szereti hasznalni. Jobban megtanulja mosni a fogat.Izere nem panaszkodott, pedig eleg valogatos. Hasznosnak talalom, rovidtavu hasznalata oke.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

b5bea

2016. november 2.

A gyerekeimnek vettem, de én is kipróbáltam. A hasonló sajátmárkás termékek között ez a legolcsóbb. Alkalmanként használjuk, fogmosás előtt, hogy lássák a gyerkőcök, hol és meddig kell fogat mosni, olykor egy fogmosás után is ellenőrizzük az eredményt. Naponta biztosan nem használnák, de 1x-1x jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

scisneros

2016. június 13.

Jópofa és hasznos termék, a gyerekek imádják.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

Jópofa és hasznos termék, a gyerekek imádják.

ZiAn

2016. május 15.

Segített felhívni gyerekeink figyelmét arra, hol kellene alaposabban fogat mosni, ráadásul még vicces is. Eddig hiába magyaráztam mi a gond a technikájukkal, a kék folyadék megmutatta a tükörben :) Nem csodaszer, viszont nekem nagy segítség volt gyerekeinknél a helyes fogmosás elsajátítására, ezért adok 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

xbox

2015. november 24.

Szerintem tök vicces ez az öblítő, és érdekes kipróbálni, hogy jól mostunk e fogat. Mondjuk nekem néha erős a gyanúm, hogy akárhogy erőlködök, akkor is megfesti a fogam, és nem lehet tökéletesen fogat mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 24.

natasa

2015. október 29.

Kíváncsiságból vettem meg, kíváncsi voltam a fogmosásom hatékonyságára. Alig találtam meg, mert a gyerekfogkrémek között volt.
Tényleg érdemes kipróbálni, azt hiszem 400 Ft, nekem szépen mutatta a kritikus pontokat (fognyak)... A nyelvem még kicsit kék maradt, de mivel vízben oldódó ételszínezék, így gyorsan eltűnik (remélem). Szóval egy próbát megér, nem csak gyerekeknek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

pampamacska

2015. február 1.

ez tök jó móka :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

ez tök jó móka :)

missmisfit

2013. július 25.

Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki pusztán szórakozásból is. 500 Ft és a segítségével meggyőződhetünk róla, hogy hatékony technikával mossuk-e a fogunkat, valóban eltávolítjuk-e a lepedéket. Nem színezi el tartósan a szájüreget (bár az nem javaslom hogy reggel közvetlenül indulás előtt használjuk. :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1