Dontodent

Ár:   550 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. október 14.

Kategória:   Fog- és szájápolók

7-szeres védelem. Alkoholmentes, fluoridot tartalmaz.

Irish

2016. október 22.

Imádtam az ízét! Abszolút nem csípett, kicsit rágógumi ízre hasonlított. Szerintem már nem forgalmazzák, mert nem találni (még az 50 ml-s verzióját sem) :-(
Az egyedüli zavaró benne az volt, hogy nagyon felhabzott, így egy idő után már nem is volt mivel öblögetnem mert tömény hab volt a számban :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

lidocain

2015. november 13.

Elsősorban azért választottam ezt a szájvizet, mert nem szeretem azt az erős mentolos ízt, amit a fogkrém hagy maga után. Elsőre kicsit furcsa volt az íze és az illata, de én hamar megkedveltem. Arra a célra amire vettem szuperül megfelelt, ezen felül szerintem egész jól tisztít is, de tény hogy hamar elmúlik a hatása. Az árát bőven megérte, szívesen újravenném, de jelenleg nem találtam sehol szegényt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

hena

2015. június 12.

Kifejezetten enyhébb mentolos szájvizet kerestem, épp akciós is volt, úgyhogy gyorsan lecsaptam rá. A mentolossága rendben van, igaz nem érződik sokáig, de nem is marja szét a számat, úgyhogy ez plusz pont. Viszont valamiért én nem érzem tisztának tőle a fogaimat, sőt...nem igazán értem miért van ez, próbálgatom még, de egyenlőre sajnos nem tudok neki így jó pontokat adni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

maow

2015. június 4.

A mentolos Listerine-hez képest ez sokkal gyengédebb, és mivel én nem szeretem, hogy szinte szétmarja a számat a mentol, ezt választottam. Az epres ízt viszont nem lehet olyan sokáig érezni használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Marcsus

2015. június 2.

Volt már ennél sokkal rosszabb és sokkal jobb szájvizem is. Számomra túl gyenge az íze (a mentolosság is hiányzik, de na, erről nem a termék tehet, ízlések és pofonok...), ami viszont jobban zavar, hogy frissességet csupán pár percig ad, és használat közben egy nagy rózsaszín habbá áll össze a számban, így elég nehéz vele öblögetni. Számomra így közepes a teljesítménye, hiszen ettől függetlenül a fő funkcióját -tisztítás- ugyanúgy ellátja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

AkInImOd

2015. május 30.

Tavaly vettem, hogyha elutazom valahova, legyen nálam egy kis kiszerelés - a dm kassza melletti polcocskáiról kaptam le a mini változatát, mivel olcsóbb volt a Listerine kicsinyített verziójánál.
Elsőre meglepődtem, és nem tetszett, hogy a menthol és a gyümölcsös íz keveredik, ezért fogmosás után pláne furcsa volt. Akkor lopta be magát a szívembe, amikor egyszer sajnos nem volt nálam fogkefe, csak ez, így magában használtam: és hatott! Éreztem, hogy tisztább lett a szám és a fogaim, a leheletemen is javított. Ezek mellett tetszik, hogy alkohol-mentes.Van olyan hatékony számomra, mint a Listerine, ezért idén is tervezem megvenni a Dontodent Med Care kis változatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Rita0126

2015. február 17.

Azért vettem,mert az előző szájvizem elfogyott és megtetszett a kis flakonja :) Elsőre az íze hát hogy is mondjam elég fura volt,de megbékéltem vele. A hatása tökéletes,nekem bevált. Legközelebb is ezt veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 17.

Chantall

2015. február 16.

Ma vettem egy üveggel, mert akciós volt a DM-ben. Itthon kipróbáltam, csak úgy fogmosás nélkül. Elég jól tisztít, viszont kellemetlen keserű utóíze van. Emiatt levonok egy csillagot. Legközelebb valószínű kipróbálom a sensitiv testvérét is :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

pampamacska

2015. február 1.

A Listerine nekem túl erős, de ez nem olyan irritatív és kellemes műepres illata van. Szeretem :) és kis kiszerelésben pedig olyan aranyos :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Matilda

2014. október 27.

Nem szeretem a mentolos szájvizeket, de sajnos ennek sem az igazi az íze. Tisztítás szempontjából jó, olcsó is, de legközelebb nem ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1