Dontodent

Ár:   550 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2012. február 18.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Gránátalma ízzel. Alkoholmentes szájvíz.

Reddiamond

2015. október 10.

Én kicsit kevésnek érzem a hatását, olyan light verzió. Legközelebb visszatérek a kék társához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

Marcsus

2014. szeptember 8.

Most éppen ezt használjuk, és nekünk nagyon bejön. Finom gyümölcsös íze van, nem csípi szét a számat és sokáig elég, mindezt potom pénzért. Kellemes, friss leheletet biztosít. Szeretünk váltogatni a márkán belül ízeket, de biztos visszatérünk hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

cserryy

2014. május 21.

Kellemes íz, nem csípi a szájnyálkahártyát és hosszan tartó hatás , a fog sima érzetű tőle. Eddig a legjobb szájvíz azok közül, amiket kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 21.

Yubiri

2014. május 1.

A mini kiszerelést vettem meg, (szükségem volt egy hordozható üvegre a táskámba) abból pedig nem volt mentolos, így erre esett a választásom.
Ízre abszolút nem győzött meg. Nem éreztem tisztábbnak utána a számat.
Mivel megmaradt az üvegcse 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 1.

Ízre abszolút nem győzött meg. Nem éreztem tisztábbnak utána a számat.
Mivel megmaradt az üvegcse 3*

Montelino

2014. március 15.

Most ilyet használok, elégedett vagyok vele. Nem marja a fogínyemet és a fogaimat, mint a Listerine, ami a kukában landolt. Az ára is nagyon baráti. A színezéket kihagyhatták volna belőle, de nem hiszem, hogy árt, nem nyeli le az ember és én a használata után még vízzel is kiöblítem a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 15.

jégvirág

2013. december 12.

Az általam használt szájvíznek kicsit más a "csomagolása'', de valszeg ugyanarról a termékről van szó. Én kedvelem, még ha nem is mentolos (szeretem a csípős - mentolos szájvizeket). Műgyümölcs íze van szerintem, ami az öblögetés után kicsit kesernyéssé változik, de engem nem zavar. Az enyémre az van írva, hogy fehéríti a fogakat, erre azt kell írjam, hogy van benne valami igazság, bár nem szembetűnően. Viszonylag sokáig friss tőle a leheletem is, ami meglepő egy gyümölcsös víztől. Ha lenne benne olafluor is a sima fluor mellett, akkor szinte tökélet lenne. Szerintem fontos a fogápolási termékekbe a fluor, én személy szerint nem vennék olyat, amiben nincs. Engem nem érdekel ez a fluor mentesség őrület, sőt még az amalgán tömés sem zavar, mert sokkal tartósabb, mint a fehér és marhára nincs kedvem szétfúratni a fogam, mert megint kiesett a fehér tömés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 12.

feilixia

2013. szeptember 20.

Egyszer vettem akciósan, az íze konkrétan a gyerekkoromban használt borzasztó műgyümölcsös köptetőkre emlékeztet. Nálam nem lett befutó. :/ Ha már Dontodent, akkor maradok a Sensitive-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Kati04

2013. augusztus 24.

Számomra nagy csalódás ez a szájvíz, főleg a sok pozitív vélemény után. Az íze nekem egyáltalán nem jön be, főleg a kesernyés utóíze, amit ráadásul sokáig érzek még a számban. A hatása nem sok, szinte semmi, nem képez annyira selymes felületet a fogakon, és az a pici is az első étkezéssel elillan. Amit nagyon nem szeretek benne az az, hogy használat közben iszonyatosan felhabosodik!! Egyáltalán nem érzem tőle tisztábbnak a számat, alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

samtelen

2013. augusztus 12.

Nem szeretem a mentolos ízeket, úgyhogy megörültem, hogy van ilyen is. Az íze abszolút rendben van, amit nem tudok mihez hasonlítani. A fél liter is eltart sokáig, és újabban ritkán vérzik az ínyem, úgyhogy biztos használ valamit. A Listerine-t egyszer próbáltam, de annyi elég is volt belőle, nekem túl erős volt, úgyhogy maradok ennél az egészen biztos, mert szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

plinka

2013. július 10.

Jól kiegészíti a többi Dontodent fogápolási termékeket. Szép sima lesz tőle a fogzománc felülete és elég sokáig kitart a hatása. A Dontodent fogselyemmel kombinálva nagyon lecsökkenthető a fogkő-képződés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 10.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1