Dontodent

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Megújult receptúra.

Alkoholmentes szájvíz színezékek nélkül.

Uveggalamb

2019. augusztus 5.

Az ára valóban nagyon kedvező. Na de kb számomra ez az egyetlen pozitívum, én nem érzem nagyon a hatását.
Eddig drágább szájvizeket próbáltam, és reggelre nem éreztem kellemetlennek a szájam ízét, szagát. Mióta ezt használom egyáltalán nem ez a helyzet. Nyilván többet ér,mintha csak szimplán fogat mosnék, de az eddigiek hatásától sajnos elmarad. A fogaim lepedékessége is sztem erősebb ,mint mikor a drágább fajtákat használtam. Ráadásul a gargalizálás szinte lehetetlen vele, mivel két másodperc után úgy felhabzik, hogy a fél arcomat beborítja :D Szóval én nem hiszem , hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

sziluetta

2019. március 10.

Az első szájvíz, amit kipróbáltam, nekem eddig ennek tetszik legjobban az íze, ezenkívül még a lila színűt használtam. Ennek mentás rágógumira hasonlít az íze, tényleg kevésbé lepedékes a használatával a fogam, megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

lovecreams

2018. november 21.

Szerintem is van egy kis mellékíze, de nem vészes. Nem csíp, érezhetően jobban frissít. Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Kremcica

2018. november 18.

Sajnos nem jön be. Van egy olyan rossz
mellékíze (én petróleum íznek hívom) ami miatt kellemetlen használnom. Egyáltalán nem frissít, de nem is csíp és mintha használna is amikor érzékenyek a fogaim. Bár ez lehet a Sensodyne fogkrémnek is köszönhető nem ennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Sajnos nem jön be. Van egy olyan rossz

writa

2017. augusztus 14.

Tökéletes szájvíz, minden van benne, aminek lennie kell. Viszon a régi receptúra jobban tetszett. Annak kissebb kupakja volt, amiből csak fél kellett egyszerre, most a nagyobb kupakból egy teljes egy adag ugyanolyan ár mellett. Szerintem ez így gonosz dolog. De ezen kívül nincs rá panaszom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Fruzsi

2017. május 27.

Elmex fogkrém mellett használom, csak este. Igazából nem vettem észre jelentős különbséget ha használom vagy ha nem. Kellemes az íze, jól felfrissít, mégsem csíp. Tetszik az olaflur benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Dorottya92

2017. március 18.

Nagyon szeretem, a Sensitive fogkrémmel együtt használom. Nem csíp, jó íze van, és simán tud annyit mint a drágább társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

lara2

2017. január 16.

Szuper termék, nem csíp, kellemes az íze teszi a dolgát és az ára is remek. Az eddig használt jóval drágább szájvizet elfelejtem és ezentúl az Elmex mellett csak ezt fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

mscintia

2016. november 1.

Szerintem ez a legjobb szájvíz érzékeny fogakra. Az íze kellemes, nem csípős-mentolos, megfelelően tisztít, pár hétig elég, napi 3 használat alatt. Újra fogom venni, hiszen baromi olcsó, mellé pedig kifogástalan hatást nyújt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

zami86

2016. szeptember 2.

Nagyon jó, az egyik kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Nagyon jó, az egyik kedvencem :)

Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Propylene Glycol